Prezentare, mulțumiri și cerere de informații privind cas:20320-59-6.

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua tuturor.
În primul rând vreau să mulțumesc sincer oamenilor care au creat această bijuterie sau mai degrabă această mină de informații atât de prețioase, dar și celor care o fac să trăiască. eu sunt kwispeed, francez, începător + în mijlocul chimiei, dar începător pasionat perfecționist serios și responsabil. Am comandat recent ulei de glicidat Bmk pe internet (Cazul: 20320-59-6), în urma unei întârzieri în primire, vânzătorul mi-a oferit cu amabilitate în plus față de comanda mea de ulei, 1 kg de pulbere de glicidat bmk . (Cazul: 20320-59-6). Vânzătorul mi-a comunicat, de asemenea, procedurile de procesare care cred că sunt fie greșite, fie nu sunt cele corecte sau cele mai bune. Am căutat ore întregi pe forum fără a găsi cu adevărat un răspuns exact la întrebările mele, multe opinii diferite. De aceea îmi permit să vin la dumneavoastră, care prin experiența dumneavoastră, cred că mă va putea ajuta sau chiar ghida în aceste etape de transformare și mă va îndruma spre cea mai bună metodă de utilizat pentru a obține un sulfat de amfetamină de cea mai bună calitate posibilă. vă mulțumesc anticipat, vă mulțumesc că m-ați citit și vă doresc de asemenea un an nou 2023 foarte fericit. vă mulțumesc și vă aștept să vă citesc. Kwispeed...

PS: vă rog să mă scuzați pentru engleza mea..
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Te vom ierta pentru engleza ta, dar nu te vom ierta pentru textul bold
 

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Oops... Tocmai am văzut asta, nu a fost intenționat și îmi cer scuze.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Da, dacă cineva știe de fapt cum să obțină produsul din acest "20320" id fi foarte interesat. Ca și cum le-aș trimite bani... 20320 este un ulei la stp, prin urmare acest lucru nu poate fi astfel.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Nu știu de ce te-a citat, dar spuneam doar că nici eu nu reușesc să fac să funcționeze această pulbere.
 
Top