Istoricul prețurilor pentru Norco/Oxy

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Fac și vând opioide de peste 25 de ani. De când am început, prețurile au explodat. Sunt curios care sunt prețurile în întreaga țară și dacă au fost la fel. În 1998-1999, când am vândut prima dată Vicodin, acestea erau 7,5/750 și costau aproximativ 50 de cenți o pastilă. Până în 2004, prețurile pentru 10/650 de Loratab sau hidrocodonă costau aproximativ 1,50-2 $ în zona rurală din vestul mijlociu de unde provin eu. În 2007, prețul a crescut de la 3-4 dolari pe pastilă, iar în 2009-2010 se apropiau de 5 și 6 dolari pe pastilă pentru aceleași pastile. Din 2012 până în 2020, 10/325 Norco și Oxy au scăzut de la 6 $ la aproximativ 1 $ pe mg. Astăzi, pastilele de 10 mg costă în medie 12-15 dolari, iar cele de 30 mg de Oxy costă 30-35 de dolari, în funcție de zonă. Oferta este limitată și cererea este la fel de mare, dar în multe locuri oamenii preferă acum pastilele presate în locul celor reale din cauza prețului. Este cineva familiarizat cu diferite cereri de preț în zona sa din lume? Sunt acestea similare?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nu am fost niciodată unul care să abuzeze de opiacee personal, dar durerea cronică m-a făcut să caut în ultima vreme (amestecat cu războiul asupra pastilelor de durere, dr. se tem să le prescrie) Guvernul a creat un embargo prin reglementarea lor atât de puternic. Dacă nu cumpăr fiecare pastilă pe care un tip vrea să o vândă, atunci există cineva care așteaptă să le cumpere în spatele meu. Se pare că în urmă cu doar câțiva ani am fost cumpara 5/325 pentru 5 $pc, dar în prezent eu sunt îndoit peste la 8 $pc pentru ei. La prețul ăsta le iau doar dacă chiar am nevoie de ele. 16 dolari ar putea să mă ajute, sau 20 de dolari.n Aceste pastile costă mai puțin de 1 dolar dacă aveți o rețetă. M30-urile presate pe care le-am cumpărat nu erau deloc opioide. Sunt benzos și nu pot să dau rahaturile alea. Le iei și ești doar în durere și drogat ca dracu, ceea ce nu este de ajutor
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
8 dolari pentru un 5mg este mare, dar pare mediu. De obicei, vând cele de 7,5 mg cu 9 sau 10 $, iar cele de 10 mg cu aproximativ 14 $, 12 $ în vrac. De multe ori sunt surprins de cât de mulți oameni preferă Norco în detrimentul oxy-ului, când oxy-ul este mai bun pentru $ și este de obicei mai ieftin de 1 $ pe mg. Heroina este cea mai bună opțiune pentru utilizatorii cu toleranță ridicată ca mine, dar la sfârșitul zilei aș da tot ce am pentru opiu brut. Întotdeauna a fost preferatul meu, dar nu am mai văzut așa ceva de mulți ani.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Sunt destul de sigur că tot "opiul" pe care l-am văzut vreodată a fost probabil tămâie și m-a drogat doar prin lipsa de oxigen :D cristale roșii și gudron negru, dar nici măcar nu am mai văzut asta de peste 20 de ani. Sunteți în SUA, deci vor crește acolo unde vă aflați. Semințele de la magazinul alimentar sunt exact aceleași specii pe care le cultivă în afganastan. Cultivarea lor este perfect legală, până când te prind încercând să te droghezi cu ele.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Este foarte probabil ca "piatra roșie" să nu fi fost opiu adevărat, dar cu siguranță are un gust bun. M-am gândit de multe ori să o cultiv, dar nu am încercat niciodată. Într-o zi, sunt sigur că o voi găsi din nou, iar când o voi face, o voi fuma
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Aveți prețuri nebunești pentru OXY
Mai bine găsiți un intermediar și cumpărați metadonă de la mine.
Este mai ieftină și mai puternică.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Prețurile Oxy în SUA sunt nebune peste tot, din păcate. În mod interesant, prețurile mele sunt mai mici decât media, care este de 1 $ pe mg sau mai mult în unele zone. Sunt foarte familiarizat cu metadona. Mi-am autoadministrat de 2 ori pe zi timp de peste 14 luni în urmă cu câțiva ani, iar retragerea de la aceasta este cel mai rău lucru (în afară de benzos) pe care l-am experimentat vreodată în viața mea. Am renunțat la heroină, oxy, suboxonă, metadonă, benzos, alcool, toate pe termen lung la un moment dat sau altul. Evit metadona ca diavolul, dar se vinde. Unde mă aflu, lichidul de metadonă se vinde 40-50 de dolari pentru aproximativ 5-6 ML.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Da, sevrajul de benzo este cel mai greu...

(40-$50 pentru aproximativ 5-6 ML.).......Oh Doamne
Aceasta este o nebunie!!! 25-30 mg pentru $ 40-50! Acest $ 1.6 pentru miligram!
Îmi fac bagajele și mă duc să fac comerț în SUA! :)
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Îmi amintesc că am obținut tabletele de metadonă de 10 mg pentru aproximativ 4 $ pe pastilă, dar asta a fost cu ani în urmă și a fost un prieten bun. Mi-a vândut oxicodona lui de 10 mg pentru 5 $ și asta a fost când media era de 8-9 $ pentru 10 mg. Medicamentele în sine sunt extrem de ieftine la farmacie cu un script, dar pe străzi este ridicol. Guvernul de aici a luat măsuri drastice împotriva opioidelor, iar lipsa medicamentelor adevărate a dus la inundarea străzilor cu pastile presate/fent și alte lucruri.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Da, am o aprovizionare constantă și bună de metadonă în stoc! :)

Guvernul, ca întotdeauna.
Nu au rezolvat problema, ci au creat o mulțime de probleme suplimentare pentru oameni.
 
Top