• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

DMT Marijuana Cannabinoids Methamphetamine Probabil cea mai prolifică întâmplare a timpului nostru. EȘANTION URIAȘ DE DROGURI GIVEAWAY!!!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Bine ați venit toată lumea Sunt în extaz să vă spun despre acest Giveaway Amazing! Iată cum funcționează;
  • Dacă nu ați făcut-o deja, descărcați Tor ( puteți obține, de asemenea, mai multe varietăți ale acestuia din play store).
  • Înscrieți-vă pentru un cont
  • Dacă nu aveți, obțineți niște Bitcoin sau Monero și depuneți-le în portofelul dvs. Ai nevoie doar de o valoare de un dolar, dar crede-mă când vei vedea cât de ușor, simplu și sigur este acest lucru, vei avea nevoie de mai multe cripto.
  • Reveniți la acest fir și comentați că sunteți gata și ( în curând) ce eșantion doriți, iar eu voi scrie un document escrow pe care îl vom folosi pentru a finaliza afacerea. Costul va fi de 1 $.
 

Coasttocoast

Buying through escrow
New seller
Joined
Aug 2, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sunt gata
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Îmi pare rău că v-am spus că nu sunteți eligibil. Am presupus că, deoarece aveți un banner de vânzător nou, dar data dvs. de aderare este 2 august. Va trebui să clarificăm cine este și cine nu este eligibil. După cum am menționat, am 4 eșantioane promise acum, dar sper să am 100 pe prima. Am avut o mulțime de interes și au fost hashing afară ceea ce constituie exact un eșantion. Le-am spus "orice credeți voi că constituie o mostră, dar o vindeți lui Heisenburg, nu mie"😆. Probabil că va trebui să decid pentru ei ce constituie un eșantion. Este o prostie, pentru că ei știu deja numărul, vor doar să îl ghicesc, iar dacă ghicesc în interesul lor, cu atât mai bine.
 

hystericalgland

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Feb 1, 2024
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Sunteți pregătiți?
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Sunt gata
 
Top