Psilocina din DMT

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Bună ziua prieteni. Sunt interesat de conversia ușoară și ieftină DMT la psilocină. Am citit toate aceste informații și am încercat această sinteză, dar nu am obținut rezultate bune. Am folosit DMT freebase.

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/k72yro

A încercat cineva această metodă? Poate există pe undeva vreun rezumat sau fotografii? Mă poate ajuta cineva cu informații sau poate pot plăti cuiva prin escrow pentru acest workup cu fotografii cu toți pașii?

Cred că prețul precursorilor pentru psilocină și psilocibină este atât de ridicat încât sinteza din DMT va fi cea mai bună opțiune.

Dacă există vreun chimist profesionist, pot plăti pentru ajutor cu această sinteză (numai prin escrow)

Vă rog să mă ajutați
 
Last edited:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Nu am încercat, dar îmi amintesc că am citit undeva că baza liberă de psilocină nu este stabilă în aer, deci probabil ar trebui să faceți totul într-o atmosferă inertă.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Argonul nu este o problemă. Am nevoie de cineva care să-mi arate pas cu pas cum să o fac. Nu am succes în această sinteză și nu știu de ce.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nah,hloride Psilocina nu este instabilă într-un borcan la fereastra ta, dar într-un borcan întunecat într-un congelator adânc 5 ani nu ar fi nimic. Psiilocina prin natura sa este o bază, sarea este Psilocibina (un fosfat). dar alte săruri nu primesc nume cool pentru că nu apar în mod natural. Psiloclorură. nu. psilo....citrat. Cred că da, numele se verifică oricum
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
acest lucru poate fi realizat de enzima ciupercii, triptamina hidroxilază specifică 4. Chimia convențională ar fi ineficientă chiar dacă succesul este finalitatea (ar necesita prea mult efort pentru o cantitate mică).
 
Top