Dead Drops METODA CODULUI QR - PICĂTURI MOARTE

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Lk7p4IJZVH

Adăugarea unui nivel de securitate pentru Dead Droppers cu un QRCODE, dar cum?

Pregătiți-vă picătura moartă urmând sfântul tutorial de la @HEISENBERG
Salvați coordonatele acelei picături moarte
Apoi, va trebui să găsiți un site web unde puteți încărca text care are o funcție de auto-ardere, cum ar fi acest site
Creați codul qr utilizând un instrument open-source precum zint [clearnet] și introduceți linkul anterior
Imprimați codul qr cu orice instrument pe care îl aveți la îndemână
Găsiți un loc unde puteți lipi codul qr, de preferință ascuns de locurile aglomerate sau de camerele de luat vederi
Dați coordonatele acelui cod qr clientului sau partenerilor dvs.

REALIZAT.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
Poate fi, dar cred că nu este necesar. După părerea mea, cea mai bună metodă este să folosiți ACEEAȘI APLICAȚIE GPS GLONAS etc OPENSOURCE atât de "dropper", cât și de "taker" pentru coordonate bune. Dacă adăugați o imagine cu o mică descriere, nu există nicio posibilitate să nu găsiți pachetul.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Aveți recomandări pentru o aplicație GPS open-source care ar fi bună pentru picăturile moarte?
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Puteți utiliza https://github.com/osmandapp/OsmAnd o aplicație open-source și disponibilă offline, ceea ce face urmărirea mult mai dificilă. Amintiți-vă că un telefon poate fi întotdeauna urmărit în anumite moduri.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Am văzut această aplicație, o să mă uit mai adânc la ea. Îmi imaginez că dacă cineva face picături moarte, ar putea avea un telefon pentru coordonate GPS și unul pentru afaceri. Unul căruia să îi poți scoate bateria sau să îl pui într-un sac Faraday.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Acesta este un concept interesant
 
Top