• Bienvenido a la parte española del foro. ¡Recuerda que publicar tus contactos (Jabber, Telegram, Signal, etc.) resultará en un baneo permanente! Si decides comprar o vender algo sin usar una cuenta escrow y pierdes dinero, no podremos ayudarte.

DMT Că o călătorie Dmt fără a lua Dmt,pder al Dmt.OjO Spoilers De ce sintetizați Trip mai bine decât afentas

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Păcat că nu putem interacționa cu mexicanii sau cu cei din India sau Pakistan.
Depășește cine știe
Egalul este posibil
Să te apropii, fără îndoială.
Dar cred că este cea mai sigură definiție a ceea ce este o călătorie, într-adevăr, fără să vă uitați naibii la pipa aia, băieți, uitați-vă la pipa aia.
Că e un litru de dmt acolo.
Oricum, nu știu cum să abordez asta, dar mi s-a părut un mod destul de fiabil de a sintetiza trip-ul mai bine decât afnetele.
Bineînțeles că psocnauta a avut un background și fără îndoială și pentru că astăzi datorită internetului este destul de ușor să urmărești traseul și da, în cazul acestei persoane, în mod voluntar, mesajul său este clar.
Dar efectul este real, acea comuniune, acea detașare, acea dezangajare, căutată social sau nu, este importantă și suntem recunoscători că ne-au lăsat moștenirea lor.
În final
Bravo pentru acest om curajos
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
opp,perdon
dmt este aceasta
Ole!!!
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Sus toată lumea!
 
Top