• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Cocaine MDMA Marijuana Methamphetamine Chestionar pentru americani

Have you or someone who isn't you but you know bought drugs from a dark market vendor in the past?

  • NO

  • Yes, it was from an individual who contacted me via the internet

  • Yes, it was from an individual who I contacted via the internet

  • Yes, it was from a dark marketplace that had several vendors of drugs ( ie Silk Road, Alpha bay, ect

  • Yes, it was from a website offering research chemicals or scheduled drugs

  • Yes it was from a P2P selling site like Craigslist, Etsy, Ebay, ect.

  • I have tried but my money was stolen / no one ever responded.


Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Încerc să realizez o analiză de piață pentru vânzarea de medicamente pe piața neagră din Statele Unite. Pot obține unele informații de la grupuri guvernamentale și de pe site-uri internet, cum ar fi estimări ale valorii tranzacțiilor de pe piața neagră din Statele Unite și de pe piețele care au fost confiscate și/sau urmărite penal, dar acestea îmi oferă doar informații de bază, iar o analiză de piață necesită informații foarte specifice.
Pe parcursul acestui sondaj, nimeni nu va fi analizat pe baza răspunsurilor sale sau a informațiilor pe care alege să le împărtășească. Nu înregistrez răspunsurile și nu le categorizez într-o măsură mai mare decât cea pe care o puteți vedea aici. Caut modalități de a îmbunătăți funcționalitatea acestui site pentru americani, iar orice progres realizat în acest sens va fi în beneficiul tuturor celor de pe acest site. Dacă aveți o poveste de spus sau o experiență de împărtășit, nu ezitați. Mi-ar plăcea să știu;
Ați fost mulțumit de achiziția dvs.?
Credeți că prețul a fost mic, corect, scump?
Ce site de piață ați folosit?
Ce medicamente ați obținut?
Care sunt, în opinia dumneavoastră, obstacolele în calea utilizării dark web pentru cumpărarea și vânzarea de droguri?
Ce v-ar putea face să vă simțiți mai confortabil în legătură cu cumpărarea sau vânzarea de droguri în acest mod?
Acest sondaj și orice informație sau experiență pe care alegeți să o împărtășiți sunt, desigur, anonime și voluntare. Eu voi fi primul
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
ați cumpărat droguri de pe o piață dark web în trecut?
Am cumpărat cocaină, ecstasy, alprazolam, metamfetamină și oxicodonă de pe acest site. De asemenea, am cumpărat crack de la o persoană de pe Reddit de câteva ori și harmaline hcl de la Amazon

Credeți că prețul a fost mic, corect, scump?
În cea mai mare parte scăzut, pe unele le-aș numi corecte

ce site de piață ați folosit?
A se vedea întrebarea 1
Ce droguri ați obținut?
A se vedea întrebarea 1
Care sunt obstacolele, în mintea dvs... ?
Faptul că nu există standarde privind ambalarea corespondenței. Greșeala altcuiva m-ar putea costa libertatea. Faptul că nu știu suficient despre criptomonede și cum să le folosesc în anonimat și în siguranță.
Ce v-ar putea face să vă simțiți mai confortabil în legătură cu cumpărarea sau vânzarea de droguri în acest mod?
Picături moarte, cu siguranță. O educație mai bună cu privire la dark web.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Am cumpărat totul de peste tot.
Prețurile pe DNM sunt în general corecte sau scăzute, cu prețuri corecte până la scandaloase în alte părți.
Care sunt obstacolele, în opinia dumneavoastră... ?
Mai ales faptul că este practic imposibil de spus dacă micii vânzători care nu au multe brațe sunt acum brusc polițiști sau nu.
Ce v-ar putea face să vă simțiți mai confortabil în legătură cu cumpărarea sau vânzarea de droguri în acest mod?
Și eu aș vrea mai multe morți în ciuda faptului că nu există nicio șansă ca vreunul să fie la mai puțin de o oră de mine.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Aceasta este cu siguranță o preocupare serioasă, dar trebuie să vă pregătiți pentru acest lucru. Aveți nevoie de un loc în care să o trimiteți care să nu vă poată fi urmărit. Există câteva modalități de a face acest lucru. Nu sunt pregătit să vă spun cum o fac chiar acum, trebuie să iau în considerare cu atenție limbajul acesteia. Fă-o vagă, dar interpretabilă.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
ați cumpărat droguri de pe o piață dark web în... da, chimicale de cercetare cum ar fi diclauzapam, clonzolam, eitzolam... diverse steroizi... am folosit sponsori ai site-urilor de pe brotherhoodofpain, și câteva e-mailuri care vindeau raws...site-urile de cercetare chimică pe care le-am folosit s-au transformat în escrocherii, cum ar fi gulfchems


Credeți că prețul a fost scăzut, corect, scump... da, de la majoritatea furnizorilor.



Ce v-ar putea face să vă simțiți mai confortabil în ceea ce privește cumpărarea sau vânzarea de medicamente în acest mod... dead drops este probabil cel mai bun mod pentru mine
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Credeți că prețul a fost scăzut, corect, scump?
Prețul a fost ceea ce mă așteptam, dar calitatea, serviciul clienți și furtul au fost excelente. A fost totuși greu să învăț cum să fac totul.
Ce site de piață ați folosit?
Prima mea piață a fost Agora în 2014, cred
Ce droguri ai luat?
Adderall presat și uneori benzos sau opiacee
Care sunt obstacolele, din punctul tău de vedere, în calea utilizării internetului întunecat pentru cumpărarea și vânzarea de droguri?
Învățarea criptografiei, cum ar fi cumpărarea și trimiterea. PGP, precum și Tor în general. Este greu să îmi amintesc toate greutățile, dar îmi amintesc că a fost greu la început
Ce v-ar putea face să vă simțiți mai confortabil în legătură cu cumpărarea sau vânzarea de droguri în acest mod?
Sunt aici de ceva vreme. Mă simt confortabil. Mi-aș fi dorit ca atunci când am început să cunosc ghidurile disponibile.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Am învățat despre piețe atunci când am aflat despre bitcoin. La acea vreme, dacă căutai bitcoin pe Google, drumul mătăsii era unul dintre primele rezultate ale căutării. Prima mea achiziție a fost de la Agora în anii '20. Am primit câteva percuții. În afară de niște iarbă pe care am obținut-o local și o scurtă perioadă în care am cumpărat tramadol din India, am folosit întotdeauna piețele Darnet.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Răspunsurile mele vor fi înainte de a găsi site-ul Breaking Bad:

Ați fost mulțumit de achiziția dvs.? Uneori absolut! Alteori am fost complet furat.
Credeți că prețul a fost scăzut, corect,scump? Prețul a fost întotdeauna pe partea corectă la scump. Niciodată ieftine
Ce site de vânzări ați folosit? Omule, nici nu-mi amintesc. A fost după închiderea Silk Road.
Ce droguri ai luat? Cocaină, Speed paste, MDMA
Care sunt obstacolele, din punctul tău de vedere, în utilizarea dark web pentru cumpărarea și vânzarea de droguri? Îmi place întrebarea asta. TOR a fost o cățea frustrantă. VPN-urile sunt atât de lente. Instagaram este mult mai "ușor", deși nu am reușit niciodată să cumpăr droguri prin Instatagram, în ciuda tuturor reportajelor
Ce v-ar putea face să vă simțiți mai confortabil să cumpărați sau să vindeți droguri în acest mod? Deci Escrow este ENORM!!! Adică asta e adevărata diferență aici pentru mine.

Ultima dată când am fost jefuit, am spus NICIODATĂ DIN NOU. Atunci am decis să fac eu MDMA. Ce călătorie. Respect pentru toți chimiștii de acolo, pentru că acum mă pot considera chiar dacă sunt pe cea mai joasă treaptă

Acum, după ce am găsit site-ul Breaking Bad:

Ai fost mulțumit de achiziția ta? Din nou lovit sau ratat. În momentul de față mă droghez cu niște MDMA produsă în SUA. Înainte de asta, a trebuit să iau destul cât să omor un cal ca să simt ceva.
Credeți că prețul a fost mic, corect, scump? extrem de corect.
Ce site de piață ați folosit? doar BB de acum înainte
Ce droguri ai luat? Îmi place MDMA. Acestea fiind spuse, astăzi stăteam lângă un tip care se plângea că nu poate cumpăra cocaină bună. I-am spus, ei bine, dă-mi numărul tău, s-ar putea să te pot ajuta.
Care sunt obstacolele, în opinia dvs., în calea utilizării internetului întunecat pentru cumpărarea și vânzarea de droguri? Cred că este vorba despre a face totul cât mai sigur și pas cu pas posibil. Obțineți un VPN, obțineți TOR, prin bitcoin. Acest site este mare pentru asta, dar nu cred că oricum a compilat totul într-un adevărat consolida pas cu pas lista de verificare, cu link-uri
Ce ar putea face să vă simțiți mai confortabil despre cumpărarea o. r vânzarea de droguri în acest fel? Este vorba despre Escrow. Aceasta este schimbarea jocului. Plus testarea anonimă a "furnizorilor de încredere" și răspunsurile în timp real la întrebări și preocupări. Administratorii BB au fost întotdeauna extrem de receptivi și umani.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Am vrut 5o obține acest lucru înapoi pe firele recente, deoarece 7 răspunsuri nu este semnificativ din punct de vedere științific .și a trecut 6 săptămâni de când a existat un respompnse
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Sigur, am cumpărat cola, xans, H, Ice. Prețurile au fost de cele mai multe ori corecte, în funcție de calitate. H a fost întotdeauna supraevaluat pe această piață și Torzon pentru SUA și o mare parte din el fie nu a fost de calitate excelentă, fie, ca în cazul Torzon, nu a fost testat pozitiv pentru H, iar majoritatea a avut fent. Singurii xani reali pe care i-am găsit, iar definiția mea pentru real este ceva dintr-o farmacie reală și prin definiția reală a gradului farmaceutic, ceea ce înseamnă că îndeplinește anumite criterii, ceva despre care pare să fie necesară mai multă educație. Aici intervine un obstacol în mintea mea. SUA și o mare parte a lumii se află în prezent în război (pe care l-au început practic) cu produsele fabricate în laborator, cum ar fi fent și medicamentele presate, indiferent dacă le conțin sau nu, deoarece aduc o atenție negativă oricărui loc în care sunt cumpărate și vândute. Acum, real sau fals nu mai contează. Oricine cumpără un produs de la un vânzător de pe o piață precum BB ar putea fi LE în căutarea dovezilor necesare pentru a doborî încet orice și toate piețele, la fel ca silkroad, nemesis și așa mai departe. De asemenea, nu există suficientă educație disponibilă pentru cei care doresc să cumpere produse în siguranță, sigur că informațiile sunt acolo, dar pentru că oricine nou poate cumpăra, un vânzător nu are nicio idee dacă au făcut vreo cercetare sau dacă tocmai au trimis BC direct dintr-un cont crypto.com pe care tocmai l-au cumpărat acum 10 minute cu cardul lor de debit. Permiterea BC devine discutabilă din această cauză. Dacă XMR ar fi criptografia utilizată, atunci cumpărătorul ar trebui să învețe cel puțin elementele de bază ale obținerii și utilizării în siguranță a XMR, iar faptul că și-a făcut cel puțin timp pentru a învăța suficient pentru a reduce riscul m-ar face să mă simt mai în siguranță. De asemenea, educația cu privire la utilizarea tails os, whonix, și alte astfel de sisteme mai sigure pentru a accesa darkweb. În ceea ce privește vânzătorii, așa cum a spus Frit mai sus, standardele de ambalare ar trebui să fie de o importanță capitală pentru toată lumea. De ce să plătiți în plus pentru stealth? Trimiteți-l stealth sau nu-l trimiteți deloc, tot ceea ce îmi spune este că sunteți lacomi, leneși sau ambele și nu vă pasă dacă cumpărătorul este în pericol, atâta timp cât dumneavoastră, vânzătorul, sunteți în siguranță. Apoi, există datele. DM este criptat, dar de ce să nu folosiți și chei private atunci când faceți o achiziție și introduceți informații despre adresă? Dacă datele nu sunt șterse timp de 90 de zile, atunci aceasta ar trebui să fie o măsură preventivă. Am folosit BB și Torzon, iar Torzon are un standard decent pentru informațiile sensibile, cum ar fi adresa la care este trimis produsul. Gânduri finale pentru întrebarea ce m-ar face să mă simt mai în siguranță în toate acestea? Dacă, după încheierea oricărei tranzacții, ambele părți sunt mulțumite de rezultat și aceasta a fost încheiată, atunci DE CE să păstrez datele? Acest mesaj ar trebui să se autodistrugă. Eu nu notez niciun detaliu despre cei care cumpără de la mine, iar atunci când primesc un pachet, acesta este ars, nu aruncat la gunoi. Îmi place cu adevărat BB ca forum și piață, cu toate acestea, se pot face întotdeauna îmbunătățiri atunci când este necesar pentru a menține toată lumea aici cât mai sigură posibil.
 
Top