• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Rețeta metodei cehe

Methamphetamine

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Bună ziua, îi rog pe experți să scrie aici procedura exactă a "Căii cehe" Cred că va fi de interes pentru mai multe persoane 😉
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
😅 Mapy.cz sau SimpleX chat 😄
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Ók tak simplex chat de šel
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Da, am înțeles cu hărțile... Dar simplex este un chat criptat. Așa că am înțeles că persoana în cauză este afraid....
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Vă este teamă să postați pe un forum anonim, unde probabil că veți posta oricum mai târziu? Dar poate mă înșel, oricum, vă rog să împărtășiți, de preferință public.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Deci, de ce ar scrie despre simplex? Nu vezi....
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Cred că ai dreptate, nu m-am gândit prea mult la asta. Țin degetele încrucișate și sper că o vei posta aici mai târziu.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
"Există la fel de multe rețete ca și bucătari, și puțini bucătari fac același lucru de două ori", spune erowid
 

shrekova.bazina

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Apr 17, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
și ce înseamnă mai exact ceska cesta? Eu nu știu și nici cei care sunt noi în domeniu nu vor ști.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Acesta este numele rețetei utilizate în Republica Cehă. Este o reacție care utilizează fosfor roșu, acid fosforic și adăugarea treptată de iod. Este o reacție foarte rapidă, care probabil nu este prea folosită în Occident și nu este menționată de chimiștii de aici. Se mai numește și 2x20minute.
Undeva aici, străinii discutau de ce metamfetamina cehă funcționează mult mai bine și diferit decât a lor.
Cineva de acolo a menționat că este din cauza acestei proceduri, dar această procedură dacă nu știi pașii exacți de ce și cum, nu se termină bine.

Și, bineînțeles, chiar dacă sunt câțiva oameni aici care știu, nu vor să împărtășească pentru că cehismul nu este negat nici măcar în această comunitate....
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
bineînțeles că nimeni nu o va împărtăși... între ei, da... este moștenirea noastră națională, fie că vă place sau nu... cei care o servesc restului Europei sunt terminați în cartea mea
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
🤣🤣 Iisuse, ce moștenire.
Vă rog, restul Europei se îndreaptă către o producție sigură. Procesul "nostru" este destul de periculos, de aceea nu îl folosesc.
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
și de aia sunt 80% tâmpenii peste tot... ia-o cum vrei... eu am crescut cu balonul ca un puturos, sunt mai aproape de el decât de orice altceva, îmi pasă... nu-mi pasă
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
:) Dar dacă cineva plătește un preț adecvat, voi împărtăși rețetele și voi ajuta cu primele inele.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Voi mai împărtăși o poveste amuzantă. Un prieten de-al meu cumpără în fiecare săptămână aproximativ 100 de grame de la niște profesori pentru a le vinde. El spune că este preparată cu abur prin metoda cehă și că (citez) "se filtrează prin argint sau ceva de genul ăsta".
Interesant, m-am gândit eu. Și abia mai târziu mi-am dat seama de tot: nitroetan prin nitrat de argint (dacă nu înțelegeți, studiați mai mult, poate într-o zi veți înțelege)...
"Aburul ceh" este un mit absolut întreținut de trăgători ca domnul Saytam de aici. Dar atâta timp cât sunt dispuși să plătească cât plătesc, nu-mi pasă, să-i las să creadă ce vor.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Nu plătesc nimănui nimic... Nu știu ce te deranjează. Tu ești doar Rejpal. Am vrut doar să încep o discuție despre gătitul turtei cehe. A fost discutată aici, pe forumul Germani și occidentali.... În
ai dreptate, nu există așa ceva ca parno ceh. Dar chimiștii de aici merg pe proceduri lungi, curate, sigure, care nu se prea fac aici. Și de multe ori în Europa, fac methadonă racemică. La noi, se face, în termeni simpli, d-meth iodat care miroase a toulen. Care mental funcționează într-un mod complet diferit.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Doar că, în calitate de copil mocnit, este evident că nu înțelegi...
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Nu sunt expert, dar am încercat pico ceh cumpărat de pe stradă și cristalul cumpărat de pe darknet și pot spune pentru mine că este cer și pământ și, practic, mă gândesc la cele două lucruri ca la două produse diferite, deoarece sunt complet diferite în efectele și proprietățile lor. Înțeleg termenul "Ceske parno" ca fiind d-metamfetamină pură făcută în principal din pseudoefedrină sau efedrină în cantități relativ mai mici, nu insist asupra unei metode specifice pentru că nu știu prea multe despre asta. Cu siguranță nu aș descrie ceea ce cartelurile prepară cu zecile și sutele de kilograme drept vapori cehi, chiar dacă au fost preparați de un vecin, deoarece rezultatul este un amestec racemic 50:50 care are puține în comun cu mirodenia cehă pură.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Exact despre asta vorbesc. Preiau parno stridave ceh de 12 ani. În acest timp, am încercat și nori de metamfetamină din darkweb.... Niciodată nu m-am putut compara cu turta cehă, cu excepția unei singure ocazii acum câțiva ani când niște tipi din Liberec vindeau cristal pe darkweb , a fost bună.....
 
Top