Ați rămas fără metanol, dar aveți petrol A

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Prietenul meu are câteva sticle de ulei A, dar am rămas fără alcool metilic pe care îl amestecăm cu ulei, apoi îl acidificăm cu acid sulfuric pentru a obține un produs excelent.
Acum wen suntem afară de metil unii oameni au spus că alcool etilic 96% și 4% apă este, de asemenea, face treaba, dar im nu sunt sigur.
Ce credeți, ce este mai bine să fac, poate că pot găsi izopropanol grad industrial, acetonă 99%, dar ce credeți că este mai bine să fac.
Tnx pentru răspunsuri,
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Categoric cetonă pentru că se usucă mult mai repede și prezintă mai puține riscuri pentru sănătate și veți observa că rezultatul este mai bun.
izopropanolul în opinia mea are un miros prea puternic de spital și o vâscozitate prea mare.

Dar ce naiba ai pe apă ? Evitați-o cât mai mult posibil
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Vă vindeți amfetamina sub formă de paste? Sau uscată?
Da, puteți folosi etanol 96% dacă o vindeți umedă..
dacă o vindeți uscată și o uscați cu centrifuga: nu folosiți etanolul, deoarece o parte din amfetamină se dizolvă în apa cu 4%.
Nu am folosit niciodată aceton pentru sulfat de amfetamină, doar pentru amfetamină hcl..
Nu am folosit niciodată ipa nici pentru amfetamină..
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Da, este umed, care este pe preț aici, care vinde lucruri, astfel etanol cât mai clar posibil este cea mai bună opțiune cred, așa că o întrebare mai mult despre întregul proces.
Mă uitam cum fac pasta, e ca în bucătăria iadului, unii sunt arși de acid, unii au ph sub 5, o fac pe ochi ca bunica, când am folosit hârtia de ph am văzut că e greșit, cred că cel mai important lucru e cum picură accidentul în soluția de ulei și alcool, amestecă 1:1.5 raport ulei și alcool și apoi picură acid din sticla de un litru de acid sulfuric ca 4/5 linguri și apoi începe reacția care e violetă ca și cum ai pune apă pe o plită fierbinte cu ulei.
Pentru mine este greșit, dar au spus că asta au învățat
.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Da, este o bucătărie infernală în acest fel, puteți face câteva lucruri pentru a preveni acest lucru, primul este: puneți etanolul/metanolul într-un frigider astfel încât să fie minus 24 de grade, al doilea este să diluați acidul.
În ceea ce privește ph-ul, pot spune doar că mai bine măsori prea mult... decât prea puțin...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nu sunt familiarizat cu a-oil și nu am văzut niciodată amfetamine de vânzare, dar știu că metanolul este uneori agentul de metilare în unele sinteze. Idk în cazul în care sunteți, dar uscător de gaz heet este metanol și am distila metanol din lichid de spălare parbriz și am văzut lucruri la auto p a este magazine care este metanol sau un amestec care poate fi distilat pentru a se concentra. Yall trying to make ethamphetamine🤔 now I have to see if that is even a thing edit; Etilamfetamina produce efecte similare cu amfetamina și metamfetamina, deși are o potență mai slabă.[necesită citare] La o doză echipotentă, etilamfetamina este subiectiv mai puțin euforigenă.[necesită citare]
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Acesta este un mod foarte bun de a obține substanțe, dar în acest caz doresc doar să utilizeze metanolul ca solvent pentru sărarea sulfatului.
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Am primit o jumătate de kilogram din chestia asta și este de rahat, așa că m-am gândit să iau 100 ml de ulei pentru a face un lot pur și să amestec cu această jumătate pentru a paria chestia bună.
Există vreo diferență în substanță dacă folosesc acid fosforic, sulfuric sau orice alt acid?
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Da, va da un produs diferit cu fiecare tip de acid

h2so4 va da sulfat de amfetamină
Hcl va da amfetamină hcl
Etc etc etc etc...
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ce preferați?
Această metodă cred că nu este stimulentă ca altele, sex = 0 vorbit = 0 dormit bine.
Ce poate fi atât de greșit, când cumpăr pastă pe alte locuri că pasta este crasy am puterea de a lucra, gândire, sex toată noaptea etc etc.. Dar acest amph îmi dă doar trezirea dimineața și nu mult mai mult!
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Ai încercat să transformi din nou pasta în ulei? Și să cristalizezi din nou cu metanol și h2so4? Poate că pasta ta este tăiată cu multă cofeină...
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Nu nu vreau doar să fac din 100ml de ulei chestii "pure" și apoi să adaug în această viteză tăiată.
Știu cât de mult au tăiat și este prea mult pentru clienții mei.
Ei fac 2kg din jumătate de litru, 500(a)800ml(Met) și la sfârșit după acidificare adaugă 800gr cofeină.

Așa că vreau doar să adaug trecut pur în chestia aia plină de cofeină pentru a obține cât mai bine posibil.
De exemplu, am 700gr că viteza amestecată și 100ml de ulei.
Doar face 100ml de ulei + 150 ml de alcool și acid care, apoi după ce am PH corect pus în frigider și în morrning adăuga că toate în acest lucru tăiat.
 
Top