Eliminarea n,n-DMT?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Bună, băieți,
Deci, eu sunt pe ultimul pas al sintezei iv a fost în urma de la triptamina la n,n-DMT freebase - Sunt doar în așteptare pe o cameră de vid / desicator ca pe munca în sinteza Sunt în urma BUT

Dacă am succes, am potențialul pentru o mulțime de DMT și pentru a fi suficient de încrezător pentru a face o sinteză mare sau chiar mai multe sinteze mai mici, atunci va trebui să fiu încrezător că pot să o sărez în ceva mai stabil.

Am auzit că sarea de fumerat este stabilă, dar nu am prea mult acid fumaric și a devenit greu de obținut.
Am, de asemenea, acid fumamaric și, de asemenea, știu că triptamina este destul de stabilă ca sare de benzoat și am o mulțime de acid benzoic (chiar dacă miroase ca o sculă de măgar).

Mă poate ajuta cineva? Știu că voi experimenta odată ce voi avea produsul freebase uscat cu cantități mici în eprubete, dar dacă cineva a făcut deja toate acestea și știe ce ar trebui să fac, atunci vă rog să interveniți?
Nu vând nimic și, prin urmare, totul va trebui să fie depozitat pentru consumul meu și al prietenilor. În general, oamenii tind să fie prea speriați de acest lucru, dar eu cred că, atâta timp cât închizi ochii, nu prea multe pot merge prost....although intense the first couple times.
id fi interesat să pregătesc o afacere de tip "picurare", care ar fi grozavă, dar pare genul de lucru pentru care ai avea nevoie cu siguranță de altcineva - chiar și pentru a te scoate din ea!
 
Top