Căutați Tilidin (Opioid) sinteză

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua Am cercetat mult despre opioidele mai slabe (Tramadol, Codein și în special Tilidin). Tilidin este un opioid implementat doar în Germania și Elveția. Am găsit instrucțiuni de sinteză pentru Tramadol și G.Patton a postat o instrucțiune de sinteză pentru Tramadol acum aproximativ o oră. Sunt foarte recunoscător pentru asta. În ciuda cercetărilor pe care le-am făcut, nu am găsit o instrucțiune publică de sinteză privind Tilidin (inclusiv cantitățile de substanțe chimice individuale). Dacă cineva m-ar putea ajuta în acest sens, aș fi foarte recunoscător.
Vă mulțumesc pentru lectură.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Nu sunt din Germania, dar trăiesc în vestul UE și se întâmplă să fi pus mâna pe acest chim. Pentru cineva cu o toleranță foarte ridicată, extrem de inutilă, dar am vrut să o am doar pentru noutate 😄

Îmi place să colecționez aceste medicamente mai rare ca un fel de autist. Ceea ce nu înțeleg este că mulți oameni susțin că euforia sa ar trebui să fie la nivelul Oxycodonei, dar cum este posibil când fiecare pastilă are suboxonă (bubreprenorfină sau cum se scrie xd în ea, precum și (pentru a fi dependent / "junkie" 🙄 dovada)

Un drog foarte ciudat tbh.
 

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Bună nu am auzit niciodată că Tilidin și Oxycodone au aceeași euforie și din punctul meu de vedere acest lucru este complet greșit.
Suboxona pe care ați menționat-o aparține unei clase de medicamente / medicamente combinate care includ un opioid și naloxonă, cunoscută și sub numele de narcan. Naloxona are ca efect reducerea supradozelor, adică a deceselor. În opinia mea, utilitatea naloxonei în Tilidin este 0 din cauza efectelor deja foarte scăzute
de inducere a depresiei respiratorii. Fiecare produs Tilidin TREBUIE să includă naloxonă, care, de asemenea, are efecte puternice numai în doze mai mari, ceea ce înseamnă că va preveni supradozele, dar va menține și efectele analgezice ale Tilidinului. Chiar nu este util pentru persoanele cu toleranță ridicată, dar pentru persoanele "normale" le oferă senzația unui opioid fără a fi nevoite să creadă că sunt drogați. De asemenea, este important de reținut că Tilidin este extrem de popular în Germania datorită scenei rap și există mult mai mulți oameni care sunt dispuși să o cumpere și să o consume, spre deosebire de heroină sau fentanil.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Puteți posta o contribuție la producția de tilidină
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Tilidina este cel mai apropiat medicament "similar" gata de utilizare pentru Oxycodone (cu excepția cazului în care mai puteți găsi hidrocodonă fără paracetamol sau ibuprofen amestecat în interior, sau, găsiți norocos, oxymorphone ;) - stimulare frumoasă, euforie bună, analgezic mediu. Mai bun decât Tapentadol, deoarece efectul este mai stabil și durează mai mult.
Dar, îi lipsește efectul de "stil de viață" al oxicodonei și nu poți să o tragi pe nas, nici să dai din cap din ea. Ei bine, din punct de vedere tehnic, puteți, dar fiți pregătiți să vă prăbușiți, deoarece începe să afecteze receptorii Kappa deja după 300-400 mg.

Acestea fiind spuse, a existat o încercare de Iso-Tilidină ca RC, dar s-a dovedit a nu fi activă.
Nortilidina a fost probabil cea mai de succes încercare de RC și cred că nici măcar nu este interzisă în majoritatea țărilor? A avut o scurtă apariție în Germania și Polonia, dar, din motive ciudate, nu a decolat sau nu a mai fost sintetizată pentru piața RC. Poate pentru că nu este suficient de "faimos", poate pentru că și un declanșator Kappa max. Mg trigger, poate din cauza costurilor sale de producție. Din păcate, nu am traseul sintetizatorului pentru acesta, îmi pare rău :]
 
Top