căutare reactor încălzire jachetă UE stoc

weknowwegood

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 27, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Bună ziua,
suntem în căutarea pentru reactorul de sticlă ceea ce este în stoc eu.
Vrem să plătim în numerar cu dvs. privat sau drriver nostru privat.

pls pb.

cele mai bune urări
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Am un tip în Spania, OMS are o casă de whare cu suply laborator, o mulțime de reactoare, ceea ce cauți?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
secondlab.eu Dealer legal de echipamente de laborator folosite, situat în apropiere de Frankfurt. Au întotdeauna reactoare și rotovapuri mari, trebuie doar să le scrieți un e-mail și să le spuneți de ce aveți nevoie. Nu pun întrebări stupide și puteți merge la depozitul lor să ridicați totul și să plătiți cash, fără probleme. Băieți drăguți. Nu te comporta ca un criminal paranoic, reactoarele sunt cât se poate de legale, la fel ca toate celelalte echipamente de laborator, cu excepția preselor de pastile. Ei au prețuri foarte bune, de asemenea, în special pe lucrurile mari ca nu mulți doresc. De exemplu, nimeni nu vrea un rotovap de 50 de litri, toată lumea vrea unul de 5 litri. Așa că obțineți un 50 de litri folosit pentru aceiași bani ca un 5 litri. Cel mai bine ar fi să vă faceți o programare și să mergeți să vizitați locul, au tot ce vă trebuie și chiar mai mult, serios. Apoi doar spui asta și asta și asta, împachetezi, plătești și până data viitoare. Este doar suspicios atunci când o faci tu să fie așa. Ușor.
 
Top