Looking for a vendor Caut persoane spaniole/portugheze care doresc să facă ceva $$$$

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Dragă comunitate BB,

Vă contactez pentru că sunt în căutare de rezidenți/cetățeni spanioli sau portughezi care doresc să adauge ceva mai mulți $$$ la salariul lor.

Despre ce este vorba în această aventură?

Există un sirop spaniol de codeină pentru tuse care este vândut în farmaciile spaniole și portugheze.
Se numește Toseina.
Deși acest sirop este legal în Spania/Portugalia, recent este nevoie de o rețetă de farmacie pentru a-l achiziționa - deci nu este OTC.

Avem acces la o cantitate nelimitată de rețete exacte, pe care le putem trimite semnate.

Acum căutăm persoane care sunt dispuse să primească aceste rețete de la noi, să cumpere sticlele și să ni le revândă

Cum pot face bani din asta?

Dacă vă trimitem 10 rețete, ne așteptăm să ne trimiteți numărul exact de sticle.
Vă oferim să cumpărați sticlele de la "alergătorii" noștri pentru o marjă de profit fixă, ceea ce vă garantează un venit/venit fix pentru dumneavoastră.

Plata se va face în XMR/BTC prin escrow, după ce ați trimis dovada că ați achiziționat cu succes toate sticlele.

Există o limită?

Din fericire, putem spune că nu există nicio limită.
Cantitatea minimă de rețete pe care am trimite-o ar fi 10, iar cea maximă ar fi 100 pe comandă din motive de siguranță.
În ceea ce privește cantitatea/stocul pur, nu există nicio limită din partea noastră.

Cum vor fi expediate produsele?

Produsele vor fi expediate în țările din centrul UE, cum ar fi Germania, sau pot fi livrate direct în Spania (sudul Spaniei).

Dacă aveți întrebări (sunt sigur că du), comentariu aici sau ajunge la mine direct

Cincerly,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ce rahat, am pierdut accesul la contul meu :D :D

L-am recuperat acum și am răspuns la toate DM-urile referitoare la această problemă, să trecem la treabă!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Vom începe următoarea rulare cu acest proiect luna viitoare, căutăm cel puțin 5 alergători noi :) Contactați-mă prin DM!
 
Top