Experiență de auto-creștere

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Doar, o altă experiență de auto-creștere, într-o țară în care este încă ilegal lol
RS6r1sOnz5
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Frumoasă fotografie, dar prea întunecată pentru artă. Păstrați-l pe
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Frumos. În interior, presupun. Aveți vreun sfat special pe care l-ați putea da cuiva care vrea să cultive și într-o țară în care este ilegal?
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Nu, a fost în aer liber, dar cu ghivece, am fost literalmente folosind soarele, cuz, le puteți muta la distanță cu ușurință, dacă aveți un vehicul, De asemenea, aveți un turnător sau prieten în poliție pentru a vă ajuta să vă înregistrați dacă aveți mandate de percheziție, care ma ajutat de multe ori, Eu locuiesc în Argentina, unde acest lucru este ilegal, dar în același timp legal (uz medical), pentru o problemă medicinală, în cazul meu, dar pentru oameni, eu cultiv în scop recreațional și medical, și le vând oamenilor care au cu adevărat nevoie, nu traficului de droguri, practic sunt un fel de mini-dispensar.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Un alt sfat, dacă doriți să începeți în creștere, utilizați îngrășăminte organice sau metoda KNF (nu este ușor să învățați asta dacă nu aveți timp), există foarte prietenos pentru un nou venit în acest subiect, în cazul meu, sunt amestecat în subiecte de linii de nutriție, testez o linie de nutriție numită "îngrășăminte pentru culturi de vârf", dar așa cum am spus, în opinia mea, organicele sunt un început frumos.
 
Last edited:
View previous replies…

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Interesant. Mă gândeam la o cultură de gherilă, plantându-le într-un loc mai îndepărtat și sperând la ce e mai bun, deoarece nu ar trebui să fie o problemă chiar dacă cineva le-ar găsi.
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
în prezent, eu cresc în mediul rural, este literalmente ușor de ascuns, lol.
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Nu vă este teamă că oamenii le vor găsi? sau vă vor vedea cu ele?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Găsiți-le; acesta este un risc ridicat. Vedeți-le; niciun risc (dacă se face corect)
 
Top