Trimiterea unei scrisori cu medicamente în ea.

mp_

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Să presupunem că încercați să trimiteți 4 g de pulbere. Un pachet ar fi exagerat, așa că o scrisoare este cea mai bună alegere în acest caz. Cum s-ar putea trimite anonim scrisoarea? Din câte știu eu, aveți nevoie de o adresă de expediere și de o ștampilă poștală. Timbrul poștal este cel mai ușor de obținut, însă adresa de retur... nu prea.

Ar fi inteligent să aveți adresa de retur aproape de casa dvs. inițială? Sau pur și simplu să nu o includeți deloc?
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
1. Trebuie să includeți adresa de retur.
2. Trebuie să fiți creativi cu aceasta, cum puteți obține informații care conțin adresa reală și rezidentul real care locuiește acolo.
3. Pun pariu că puteți folosi o adresă aleatorie și un nume aleatoriu, ceea ce înseamnă că nu trebuie să se potrivească.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Mergeți la un "centru social" din orașul dvs. și căutați o casă cu multe apartamente, de genul celor în care se cazează persoanele asistate social. Una în care ușa de la intrare este întotdeauna deschisă și accesul la cutiile poștale este posibil. Veți găsi o bună parte din cutiile poștale distruse, ușa ruptă sau ruptă și totul este o mizerie. Luați o cutie poștală, reparați ușa și fixați o încuietoare similară cu a altor cutii poștale de acolo în stare de funcționare, nimănui nu-i va păsa. Puneți trei sau patru nume în cutie. Și asta e tot. verificați și reparați după cum este necesar.
Și asta e adresa dvs. de returnare. De care aveți nevoie. O adresă de retur funcțională este esențială, iar adresa de retur trebuie să figureze pe plic, iar bunurile trebuie să se afle într-un alt plic, pe care să figureze și adresa de retur.
În Germania, majoritatea vânzătorilor sunt prinși pentru că folosesc returnări aleatorii, iar clienții, în paranoia lor, o dau în bară și marfa ajunge în corespondența unei persoane oarecare sau la locul unde deschid scrisorile pentru a încerca să găsească o adresă de returnare. Astfel, se implică poliția și, având în vedere că este vorba de unități speciale cu personal numeros, plătite și motivate, și nu de polițiștii locali corupți obișnuiți care au propriile afaceri de care trebuie să se ocupe, vânzătorul va fi depistat și distrus în mod real.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Inventați o adresă de retur, nu vor verifica dacă apartamentul 56B există cu adevărat sau 56 fuckballs road. De asemenea, nu uitați să scrieți în cel mai jalnic mod de doctor posibil
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Stai, de ce mai pui adresa expeditorului pe o scrisoare? Nu este obligatorie, ca un formular vamal
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Sunt un expat într-o țară semi-autoritară din Asia, mai degrabă nu spun. Dar presupun că distribuie ani ca pe bomboane. planul meu era să trimit niște iarbă prin poștă în europa prin letter a gram pentru a testa apa. Oricum, m-am dus la oficiul poștal și am întrebat doar cât de mult ar costa. Acum, tipul uitat un fel de nervos când am spus scrisoare și nu pachet pentru orice motiv și vezi că mă face nervos. Am întrebat bard care ar fi pedeapsa dacă am fost prins și a spus 3 luni și o amendă de 3000 dolari cred. Am putea trăi cu asta, dar într-adevăr nu am nici o idee. Iarba este sigilat în vid am fost de gând să-l pună în interiorul unei cărți poștale și plic. Poate că ar funcționa. Eu încă nu spun că 100% nu merge prin intermediul cu ea, deși. Dar tipul căruia i-o trimit a mai spus că ar vrea să cumpere 100 de grame după aceea. Nu aș vedea lumina zilei dacă aș fi prins trimițând 100 de grame acum, cred. Să zicem 15 ani sau ceva de genul ăsta. Din nou, nu am idee. Id km.Și tipul de la oficiul poștal a spus că poșta va dura două săptămâni. Nu-mi place nici asta.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Este vorba de Thailanda?
 
View previous replies…

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Ei bine, bine dacă trebuie să știi, cred.
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Acum mă ademenești cu adevărat, de ce este asta relevant?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Postați-o de la oficiul poștal de la aeroportul Suvamabhumi. Acestea au chioșcuri cu autoservire
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Oh, înțeleg. Mulțumesc pentru sfat. Asta ar putea sfârși prin a fi mai riscant, deși uneori au câini la aeroport. Poate că de aceea este situat acolo. Ei bine, biroul la care am fost este aproape, dar aș putea merge la altul.
 

mprimiterra

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună, băieți! Ce mai faceți???? Sunt nouă și am problema inversă, aș vrea să primesc pachetul cu medicamente, mdma, pastile dar nu știu cum să îl primesc. Vreun sfat? OrgUnikum, metoda ta poate fi folosită invers? pentru a primi? Mulțumesc tuturor pentru ajutor
 
Top