SGT-507

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua! A încercat cineva SGT-507? Cât de puternic este? Cum se compară cu MDMB-BUTINACA?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
SGT-507 este un agonist sintetic relativ nou al receptorilor canabinoizi, similar cu compuși precum MDMB-BUTINACA în mecanismul său de acțiune. Aceste substanțe imită efectele THC prin activarea receptorilor canabinoizi din creier, dar adesea fac acest lucru cu o potență mult mai mare, ceea ce poate duce la efecte intense și periculoase.

În ceea ce privește potența, SGT-507 este raportat ca având o afinitate foarte puternică pentru receptorul CB1, ceea ce îl face foarte intoxicant chiar și la doze mici. Deși datele comparative specifice privind potența nu sunt disponibile imediat, rapoartele utilizatorilor sugerează că este destul de puternic, potențial similar cu alți agoniști canabinoizi cu eficacitate ridicată, cum ar fi MDMB-BUTINACA. MDMB-BUTINACA în sine este un canabinoid sintetic extrem de puternic, cu eficacitate ridicată la nivelul receptorului CB1, ceea ce conduce la efecte psihoactive puternice și la riscuri ridicate de supradozaj, inclusiv incidente fatale în unele cazuri.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Vă mulțumesc foarte mult pentru răspuns <3
Care este cantitatea de un g de SGT 507 un raport frunze / tutun pentru un efect puternic?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Momentan, nu cunosc dozele exacte. Și nici pe cele inexacte. Voi continua căutările și voi scrie despre rezultate aici. Deocamdată, recomand să începeți cu cantitatea minimă posibilă, având în vedere că vorbim despre unul dintre numeroasele noide noi
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Wow, este extrem de drăguț din partea ta <3 Am încercat și eu să fac niște cercetări, dar nici eu nu am găsit prea multe. Oricum, când va veni timpul, voi posta despre efecte și dacă mi-a plăcut. Nu prea știu acum ce cantitate de plantă să folosesc pentru 1g, dar o să vă țin la curent. Mulțumesc încă o dată! <3 Cu stimă
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Cred că SGT-507 va fi semnificativ mai slab
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Da, ar putea fi. Chiar am puține informații despre această substanță. Aveți date specifice? Acest lucru este foarte interesant
 

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Apr 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Numărul Cas?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Pentru multe produse, numele pe care clienții le primesc sunt "fictive", de fapt, unii oameni vor folosi un singur noids pentru a pretinde că sunt mai multe tipuri de produse și chiar vor inventa un "nume nou" pentru a pretinde că este un produs nou, așa că aș dori, de asemenea, să știu CAS-ul produsului și formula este foarte importantă! așa că aș dori, de asemenea, să știu CAS-ul și formula produsului.
 
View previous replies…

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Nu am putut găsi formula chimică sau numărul CAS, dar am găsit acest lucru: SGT-507 Powder este similar cu 5F SGT-151, care are formula chimică C23H27FN4O2, CAS 2377403-49-9. Sper că am dreptate
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Aceasta din urmă este o substanță reală, dar nu cred că a-i da un "nume nou" și a spune oamenilor că este similară cu o substanță înseamnă ceva, cred că este probabil doar o modalitate de a o comercializa.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
SGT-507 este similar cu 5F SGT-151, un canabinoid sintetic identificat pentru prima dată în Germania în 2017. Chiar dacă este foarte asemănător cu SGT-151, acesta are proprietăți mai slabe. SGT- 507 este o nouă substanță chimică sintetică pe bază de indazol-3-carboxamidă pe care laboratoarele au asociat-o pentru prima dată ca fiind o componentă a canabisului sintetic``
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Ei bine, SGT-507 este singurul canabinoid pe care l-am găsit în stoc pe site-ul unde obișnuiam să comand MDMB-BUTINACA, care, din păcate, nu mai este în stoc în acest moment, așa că am decis să încerc. De aceea aș vrea să știu mai multe. Vă mulțumesc foarte mult <3
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Această afirmație, dacă este adevărată, ar însemna că au aceeași structură corporală (precursor), dar nu aceiași halogeni, dar dacă aș vinde-o și dacă structura corporală ar fi aceeași, atunci cu siguranță aș produce doar sgt151 în loc să vând substanța nouă și semnificativ mai slabă "SGT507" despre care oamenii nici măcar nu știu.
În absența rapoartelor de testare în laborator, nu cred că oamenii ar trebui să creadă pur și simplu informațiile false de pe unele site-uri de vânzări online și că aceste produse care pretind a fi "substanțe noi" pot fi doar un produs vechi cu un nume nou, astfel încât oamenii curioși să poată încerca să le cumpere, aceasta fiind opinia mea personală!
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
De asemenea, este ciudat că același site a avut 5F-SGT-151 care este temporar în afara stocului
 
Top