Shake and Bake Meth pas cu pas

Shake and Bake Meth step-by-step

  • Good

    Votes: 21 65.6%
  • Bad

    Votes: 5 15.6%
  • Hmm...

    Votes: 6 18.8%

  • Total voters
    32

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Shake and Bake Meth pas cu pas
P1lGjFiLq2
Instrumentele pe care le folosesc pot fi, evident, înlocuite cu altele... Ex: Nu aveți nevoie de borcane pentru alimente pentru copii dacă aveți un recipient mai bun sau mai convenabil pentru amestecurile dvs. de acetonă/Epsom și izopropanol/Epsom atunci când le puneți în congelator dacă doriți să recristalizați, dar vă încurajez foarte mult să utilizați substanțele chimice pe care le enumăr, sau ceva egal sau de o calitate mai bună.
  • 1 cutie de 12 ore sau 24 de ore (2,4 grame Pseudoefedrină)
    • Poate fi Sudafed sau oricare dintre generice
    • În funcție de magazin și de tip, costă aproximativ 6 - 12 $

  • 1/2 - 3/4 cană de leșie (hidroxid de sodiu - NaOH)
    • Eu folosesc Roebic Laboratories Crystal Drain Opener de la Lowe's
    • Ace Hardware are, de asemenea, recipiente mai mici de 100% leșie care costă aproximativ 7 $
    • Costă aproximativ 16 $ cu taxe pentru un container de 2lb

  • 1/4 - 3/8 cană Cristale de nitrat de amoniu (NH4NO3- AN)
    • Eu folosesc cristalele din interiorul compreselor instant de gheață de la Dollar General
    • Costă 1,50 $ pentru fiecare compresă de gheață
    • Veți folosi aproximativ 1 la fiecare 2 bucătari sau cam așa ceva
    • Mi-a luat mult timp, dar am găsit o fișă cu date de securitate (MSDS) sau ceva de genul ăsta care verifica dacă conținutul din interiorul compreselor de gheață cu AN era 98%-99% AN
§ Majoritatea compreselor instantanee de gheață sunt fabricate acum cu UREA... Trebuie să obțineți AN.

  • 1/2 sticlă de Coleman's Premium Camping Fuel o Sticlă roșie la Walmart
    • Costă în jur de 6 dolari
    • Nu am văzut nicio diferență în rezultate cumpărați spălarea Coleman's Premium First, așa că nu-mi pierd timpul
    • Uite, știu că acest lucru va răni o grămadă de vagine acolo, așa că aici e treaba
§ Am folosit VM&P Naphtha pentru o vreme, dar este o durere în fund să ții rahatul ăla suficient de cald... mai ales printr-o sticlă de Soda stream cu fund gros
§ Am folosit și eter dietilic pentru o vreme și a funcționat grozav, doar că m-am săturat să golesc cutiile și să spăl cu apă rahatul ăla.
§ ÎMI PLACE COLEMAN'S!!! Dacă nu-ți place, cred că probabil vei trăi...

  • 1 sticlă de plastic cu jet de sifon (500 ml)
    • Eu cumpăr un pachet de 2 sticle de la Walmart
    • Costă în jur de $14
    • Le reutilizez de câteva ori, deși mulți alții recomandă să nu faceți asta, dar eu sunt zgârcit și nu am avut probleme.
    • Singurele alte vase de reacție (VR) pe care le-am folosit sunt sticla de apă Smart de aproximativ 600 ml și sticla de apă Smart de 1 litru
§ Dacă folosiți așa ceva, puneți bandă Gorilla pe fundul sticlei și pe cusăturile de la fund la vârf pentru a întări presiunea suplimentară

  • 2 baterii Energizer Advanced Lithium AA
    • Eu cumpăr cele 4 pachete de la Walmart
    • Costă aproximativ 6 $ pentru pachetul de 4
    • Energizer Ultimate funcționează la fel de bine, dar sunt mai scumpe și carcasa este mai greu de tăiat

  • Câteva sticle de apă îmbuteliată- De obicei În jur de 10 - 20 picături de acid muriatic (numit și acid clorhidric -HCl)
    • Eu cumpăr de la Lowes
    • Ulcior de 1 galon
    • Costă aproximativ 8 dolari

  • Niște sare Epsom
    • Cumpăr de la Walmart
    • Containerul mare costă cam $1

  • Niște acetonă
    • Cumpăr de la Lowes
    • Cred că este în jur de un litru, într-un recipient metalic, și costă în jur de $7

  • Niște alcool izopropilic dacă doriți să recristalizați
    • Eu cumpăr recipientul mare de alcool 91% de la Walmart
    • Costă mai puțin de 3 dolari

  • O pereche de tăietori de țevi din PVC, așa că eu mi-am luat-o de la Lowes
    • Costă în jur de 10 $ sau cam așa ceva
    • Le voi folosi pentru a tăia învelișul bateriilor

  • Câteva perechi de plyer, așa că nu le-am cumpărat, deoarece le aveam deja, dar sper că vă puteți da seama de unde să obțineți câteva
    • Una dintre acestea va fi folosită pentru a ține bateria în timp ce tăiați carcasa, iar cealaltă va fi folosită pentru a scoate "măruntaiele" din baterie

  • O grămadă de filtre de cafea

  • Câteva bile de vată

  • Un uscător de păr

  • Câteva pungi de cumpărături pe care să le folosiți pe post de pungi de gunoi

  • Câteva pungi ziploc de 1 litru (îmi plac cele cu sigilii glisante)

  • Un picurător de ochi

  • Ceva pentru a testa PH-ul
    • Eu folosesc un kit obișnuit de testare a PH-ului piscinei (o pacoste, dar funcționează)

  • Un borcan mason

  • O pioneze

  • Un ac de cusut

  • O farfurie pentru a o folosi ca farfurie de evaporare

  • 2 pahare de shot

  • Câteva borcane de sticlă pentru alimente pentru copii

  • O pâlnie din plastic

  • Un blender

  • O cană de măsurare de 1/4 de cană

  • 5 recipiente mici Tupperware cu capace

  • Orice echipament de siguranță care vă face să vă simțiți mai în siguranță (nisip pentru pisici, mănuși, mască, orice)
    • Vă recomand ceva prin care să respirați pentru a nu inhala o grămadă de amoniac... Rahatul ăsta este urât.
    • Sincer, de obicei gătesc în mașină sau în dormitor, în boxeri, dar știu că lucrurile pot merge prost, iar asta e o prostie... Vă rog, siguranța pe primul loc.

Știu că pare/sună ca o grămadă de rahat, dar nu vă descurajați... Probabil vă va costa în jur de 100-150 de dolari pentru primul preparat și în jur de 20-30 de dolari pentru fiecare preparat după aceea... Probabil veți produce între 1.5 - 2 grame de metamfetamină de înaltă calitate pe care o puteți tăia cu cel puțin 25% dacă o vindeți și păstrați în continuare un produs foarte comercializabil la 100$ gramul, deci veți avea un produs în valoare de 185 - 250$ valoare de stradă pentru fiecare preparat... Li(NH3)4 crede că acesta este un randament destul de bun al investiției, dar lui Li(NH3)4 nu-i pasă pentru că îi place să abuzeze de tot produsul de la fiecare preparat cu soția sa

OK... Acum vom face o schiță sau "REȚETĂ" a procedurii actuale. O fac în acest fel, astfel încât să puteți urma un proces pas cu pas, care să nu fie "prea" stufos... Asigurați-vă doar că înțelegeți ce faceți înainte de a începe... Credeți-mă, acest proces este FOARTE UȘOR, cu PERICOL MULT MAI PUȚIN "DACĂ" înțelegeți ce faceți... Singurul PERICOL REAL este reprezentat de toți geniile Hillbilly prea zeloși care cred că cititul este pentru oamenii de la oraș. Vă rugăm să nu adăugați la concepția greșită ridicol de amplificată că aceasta este o procedură super periculoasă care ne va arunca în aer neightbors noastre nevinovate ... Este publicitate proastă!

Adăugat Info Dean adus la atenția mea, și este corect, așa că m-am gândit să-l editeze înainte de a avea unele distractiv obține în interzis de pe acest site, deoarece toate certurile, văicăreli, și păsărică dureroasă frecare este pierde interesul pentru mine...



Oricum:

Dacă nu vă grăbiți prea tare să terminați prepararea, nu aveți nevoie de presiune extremă pentru a bronza Li, de fapt, ați putea încărca RV cu totul și să lăsați capacul ușor ventilat, să vă întoarceți după câteva ore și să fie bronzat... Presupunând că aveți suficient AN și Lye pentru a produce suficient gaz amoniac pentru a bronza Li...

Nu uitați, căldura și presiunea sunt incredibil de importante atunci când adăugați PSE și pe tot parcursul reacției PSE cu bronzul/amidul de Li... Ai nevoie de presiune mare aici dacă vrei o doză bună...

COOL!

Schema procedurii de bază:

1. Puneți un strat de sare Epsom într-o foaie de prăjituri și coaceți în cuptor la 400 de grade pentru aproximativ o oră sau 2

2. Zdrobiți sarea uscată într-o pulbere fină și puneți aproximativ o jumătate de centimetru de sare uscată în fiecare dintre borcanele de alimente pentru copii

3. Adăugați acetonă într-un borcan și alcool izopropanol în celălalt borcan, fiecare aproximativ 3/4 plin și puneți-le pe ambele în congelator

4. Asigurați-vă că sticla dvs. de apă minerală este complet curată și COMPLET uscată

5. Pregătiți o zonă de lucru, curățați zona și aveți toate materialele și instrumentele ușor accesibile și organizate în zona de lucru

6. Puneți pastilele PSE în blender, amestecați-le până când devin o pulbere fină și puneți pulberea într-un mic recipient Tupperware sigilat cu capacul

7. Măsurați 1/2 cană de leșie și puneți leșia într-un recipient Tupperware mic sigilat cu capac

8. Se măsoară 1/4 cană de leșie și se pune leșia într-un recipient Tupperware mic sigilat cu capac

9. Desfaceți ambalajul compresei Instant Ice, aruncați punga cu apă din interior, măsurați 1/4 cană de cristale AN și puneți-le într-un recipient Tupperware mic sigilat cu capac

10. Măsurați 1/8 cană de cristale AN (1/2 din ceașca de măsurat de 1/4 cană) și puneți-le într-un recipient Tupperware mic sigilat cu capac

11. Turnați aproximativ 1/4 din sticla de combustibil Coleman's într-o pungă de plastic Ziploc și păstrați punga la îndemână pentru etapa următoare

12. Scoateți benzile de litiu din cele 2 baterii AA:
  1. Țineți strâns un capăt al unei baterii cu o pereche de plyers
  2. Utilizați cu cealaltă mână tăietori de țevi din PVC pentru a tăia prin carcasa bateriei
    • Încercați să împiedicați tăierea dincolo de carcasă și în "măruntaiele" bateriei cât de bine puteți
    • Pinghat (îmi place de el), a sugerat să folosiți un cuțit de friptură pentru a tăia prin carcasă fără a săpa în măruntaie, apoi să trageți carcasa în afară... Probabil că este o modalitate mult mai ușoară de a încerca acest lucru, și o să încerc asta data viitoare
  3. Odată ce carcasa este tăiată în jurul bateriei, lăsați cutterul jos și folosiți cealaltă pereche de plyeri pentru a:
    • Țineți strâns al doilea capăt al bateriei
    • Îndoiți bateria înainte și înapoi cu plyerii din fiecare mână pentru a vă asigura că carcasa este tăiată până la capăt
    • În timp ce țineți strâns fiecare capăt al bateriei cu plyerii, trageți carcasa în afară, iar o parte a carcasei se va desprinde, expunând "măruntaiele" bateriei
    • Aruncați 1/2 din carcasa bateriei care a fost îndepărtată și folosiți plyerele acum libere pentru a prinde măruntaiele expuse ale bateriei în timp ce țineți carcasa cu cealaltă pereche de plyere... acum trageți din nou și "măruntaiele" vor ieși din carcasă
    • Introduceți "măruntaiele" direct în combustibilul din punga Ziploc și mențineți-le scufundate în combustibil cât mai mult posibil
  4. Repetați acest proces cu a doua baterie
  5. Îndepărtați excesul de aer din punga Ziploc și sigilați-o

13. Adăugați recipientul Tupperware de 1/4 cană de AN în RV folosind pâlnia

14. Adăugați recipientul Tupperware de 1/2 cană de leșie în RV folosind pâlnia

15. Adăugați al 2-lea sfert de sticlă de combustibil Coleman la RV folosind pâlnia

16. Îndepărtați benzile de litiu de pe tuburile bateriei:
  • Deschideți punga Ziplock care conține combustibilul și miezul bateriei
  • Introduceți mâinile curate în combustibil și derulați prima rolă de acumulatori, menținându-le scufundate tot timpul
  • Localizați banda de litiu (aceasta va fi banda gri tern, nu banda neagră și argintie strălucitoare)
  • Îndepărtați banda de Litiu în timp ce este încă scufundată în combustibil și aruncați restul "organelor" bateriei într-o pungă de cumpărături (asigurați-vă că îndepărtați și aruncați și piesa de metal îndoită și strălucitoare care va fi atașată benzii de Litiu la un capăt sau la celălalt)
  • Repetați procesul pentru a doua rolă de "măruntaie"
  • Acum rupeți o bucată de Li cu o lungime de aproximativ 5 cm și începeți să o rupeți în bucăți mici care să poată intra prin pâlnie și în RV (nu contează dacă sunt plate, în formă de bilă sau pliate, trebuie doar să fie relativ mici)
  • Repetați acest proces până când toată Li este în RV

17. Turnați combustibilul din punga Ziplock în RV folosind pâlnia

18. Scoateți pâlnia și înșurubați capacul pe RV

19. Dacă reacția este deja în desfășurare (bule de amoniac (NH3) ies din stratul inferior de reactanți și se deplasează spre partea superioară a RV prin NP), în momentul în care se pune capacul... rece. Dacă nu, rotiți ușor RV pentru ca o parte din reactanții din partea inferioară să se amestece koop și să inițieze reacția...

20. Uscătorul de păr poate fi folosit în acest moment și în restul timpului de preparare pentru a iniția/crește reacția în RV

21. În timp ce țineți RV cu ambele mâini, folosiți degetele mari pentru a "împinge" în centrul sticlei pentru a testa presiunea internă

22. Încercați acest test de împingere în jurul sticlei pentru a găsi locul în care este cel mai ușor să împingeți în interior și notați-vă mental unde se află acest loc, deoarece este locul pe care îl veți utiliza pentru monitorizarea presiunii pe parcursul gătitului

23. Lăsați reacția să continue în timp ce monitorizați presiunea până când aceasta crește suficient de mult pentru a justifica o evacuare a presiunii (Burp):
  • Aceste sticle de Soda stream sunt niște bestii și pot menține o cantitate incredibilă de presiune internă fără să cedeze, așa că nu râgâiți RV până când nu reușiți să împingeți sticla înăuntru nici măcar cu forța ambelor degete împingând împreună
  • Prima râgâială va fi probabil necesară la aproximativ 2-5 minute după ce reacția începe să funcționeze cu adevărat, dar țineți cont de presiune, nu de timp
  • După câteva râgâieli în timpul primelor 10-15 minute de reacție bună, după ce totul încetinește puțin, trebuie să mai râgâiți RV doar de câteva ori înainte de a adăuga PSE

24. Când presiunea atinge pragul, râgâiați RV:
  • Slăbiți încet capacul RV, suficient pentru a lăsa să scape foarte puțină presiune și pentru ca reacția să fie din nou puternică, apoi închideți capacul
  • Este posibil să se audă un șuierat pe măsură ce gazele de înaltă presiune sunt evacuate din RV... Semn bun că lăsați presiunea să crească suficient înainte de evacuare
  • S-ar putea chiar să vedeți gazul NH3 ieșind din capac ca aburul care iese din părțile laterale ale unui fier de călcat... Înspăimântător, dar un semn foarte bun că creați tipul de presiune pe care îl doriți

25. Dacă totul merge bine, în primele 10 minute ar trebui să vedeți mici perle de bronz care încep să se formeze în jurul RV, plutind chiar deasupra NP amestecat cu Li

Dacă bronzul nu începe să apară în decurs de 10-15 minute, este un indiciu destul de bun că nu permiteți acumularea unei presiuni suficiente în RV și fie râgâiți prea devreme, prea des sau ambele. Nu este mare lucru... Doar fiți observator și învățați.

26. Rotiți sticla și/sau încălziți-o cu uscătorul de păr, după cum este necesar, pentru a menține reacția continuă puternică pe parcursul acestui proces

27. Continuați acest proces timp de aproximativ 25 - 45 de minute (mai puține eructații și o reacție mai puternică a amoniacului = bronzarea mai rapidă a Li = mai puțin timp... deci este greu să vă dau un interval de timp precis aici) până când aproximativ 3/4 din Li din RV a fost transformat în bronz

Culoarea roz din combustibil se va disipa în aceste 25-45min inițiale, iar combustibilul limpede se va încețoșa pe măsură ce se saturează cu particule de bronz Li

28. Slăbiți încet capacul RV, eliberați toată presiunea, apoi îndepărtați capacul

29. Dacă reacția încetinește în acest moment, reîncărcați RV adăugând restul de 1/8 cană de AN și apoi restul de 1/4 cană de leșie în RV prin pâlnia curată. Nu mai este necesar să se adauge AN sau leșie dacă reacția se desfășoară încă puternic că e drept că ty r că obține gr guy ty ty ty ty ty r obține it t ty ty ty

30. Se adaugă PSE în RV prin pâlnie încet, apoi se îndepărtează pâlnia și se înșurubează din nou capacul pe RV

31. Agitați naibii sticla timp de aproximativ 10 secunde...

32. Continuați să scuturați

sticlă cât mai mult posibil, continuând să reglați presiunea cu uscătorul de păr și să râgâiți în următoarele 20-30 de minute

33. PSE trebuie să fie bazat înainte ca reacția să aibă loc între PSE și Li, deci va dura un pic (poate 10-15 min. până când veți vedea combustibilul începând să se întunece cu adevărat ca laptele cu ciocolată)
  • Este foarte important să mențineți presiunea în RV la un nivel ridicat, iar temperatura combustibilului să fie cât mai ridicată posibil în acest timp, pentru a favoriza reacția care are loc între PSE și Li
  • Combustibilul va începe să se întunece după ce scuturați naibii RV-ul, apoi va redeveni limpede după ce sticla se așează
    • Această schimbare de culoare se va întâmpla probabil de mai multe ori.
    • Uneori combustibilul nu se întunecă la fel de tare ca alteori... este în regulă... continuați...

34. Odată ce ajungeți în punctul în care puteți scutura naibii sticla, apoi o așezați... și combustibilul se depune și redevine limpede în aproximativ 30-45 secunde, prepararea este completă.
  • Veți avea încă Li plutind deasupra combustibilului, dar ar trebui să fie o cantitate foarte mică în comparație cu cantitatea inițială, iar bucățile rămase vor fi subțiri și vor reacționa semnificativ în bronz
  • Dacă aveți încă o cantitate semnificativă de Li, nu vă faceți griji... Produsul sub-reacționat este încă destul de decent, și veți obține mai bine data viitoare

35. Slăbiți încet capacul RV și aerisiți toată presiunea

36. Pregătiți pâlnia cu cele 2 bile de vată îndesate strâns în tijă, aproximativ 7 filtre de cafea în pâlnie și un strat de aproximativ 1/2 inch de Epsom uscat într-unul dintre filtrele de cafea din mijloc

37. Utilizați pâlnia pregătită pentru a filtra cu atenție combustibilul turnându-l din RV în borcanul Mason.
  • Nu umpleți pâlnia mai mult de 1/2 în orice moment pentru a împiedica particulele să ajungă peste, în jurul sau prin filtre.
  • Pe măsură ce scurgeți combustibilul din RV în pâlnie, o parte din Li și reactanți vor fi de asemenea turnați în pâlnie... Acest lucru este în regulă.
  • În timp ce ultimul combustibil se află în pâlnie, agitați grămada de reactanți și Li cu o lingură mică de lemn sau de plastic sau ceva similar, curat și din lemn sau din plastic, pentru ca meth-ul prins să se deplaseze cu combustibilul prin filtre.
  • Se mai adaugă puțin combustibil curat în filtrele din pâlnie, se agită din nou amestecul și se lasă combustibilul să colecteze meth-ul rămas în borcanul de mason
  • În momentul în care filtrele nu mai au combustibil, scoateți-le din pâlnie, strângeți-le peste pâlnie pentru a obține cât mai multă metamfetamină/combustibil, aruncați conținutul interior pe care îl conțin într-o pungă de plastic Ziploc și aruncați filtrele
  • Îndepărtați bilele de vată de pe pâlnie, stoarceți combustibilul din ele în borcanul mason și aruncați-le
38. Aruncați conținutul RV în aceeași pungă cu restul reactanților din pâlnie, adăugați puțin combustibil curat în această pungă, sigilați punga și agitați-o timp de 5 sau 10 minute pentru a extrage cât mai mult meth prins din reactanți.

39. Repetați procesul de filtrare ca înainte de a filtra noul combustibil din pungă în combustibilul original din borcanul Mason, dar de data aceasta, odată ce combustibilul se filtrează, după ce ați stors filtrele și bilele de vată pentru a elimina excesul de combustibil, aruncați filtrele și bilele de vată în pungă cu restul reactivilor, sigilați-o și puneți-o deoparte pentru eliminare.

Tragerea apei
  • Dacă doriți să faceți titrarea gazelor, vă rog să o faceți... Water pull este ceea ce îmi place mie...
  • Dacă aveți întrebări despre gazare, ÎNTREBAȚI-l pe ECSTACYBEANS... Acestui tip îi place să vorbească despre gazare... și iar... și iar... și iar...
40. Adăugați o cantitate egală de apă rece la combustibilul din borcanul Mason, puneți bine capacul și agitați-l naibii timp de aproximativ 3-5 minute pentru a spăla combustibilul și a elimina anumite impurități.

Nu faceți această curățare cu apă dacă aveți de gând să vă drogați, deoarece impuritățile de sulf pe care le spălați sunt exact lucrurile care vă oferă acea senzație inițială grozavă care vă scoate capul din lumea asta atunci când faceți rost de niște droguri Banger's bune.

41. Aruncă amestecul de combustibil și apă într-o pungă de plastic, sigileaz-o și apoi agaț-o de perete de colțul pungii cu o pioneze

42. Lăsați straturile să se separe (combustibilul va fi deasupra, iar apa reziduală murdară jos), faceți o gaură în colțul de jos al pungii cu acul de cusut și lăsați apa reziduală să se scurgă în orice recipient pentru eliminare

43. Când apa este pe cale să dispară, schimbați recipientul pentru deșeuri cu borcanul Mason și colectați combustibilul

44. Repetați acest proces de spălare încă 1 dată

45. După a 2-a spălare cu apă, turnați combustibilul din Mason Jar într-o pungă de plastic Ziplock și adăugați 1/4 cană de apă.

46. Utilizați un picurător pentru ochi pentru a adăuga 1-2 picături de acid HCl în amestecul de combustibil/apă, agitați-l timp de un minut

47. Lăsați amestecul să se decanteze și să se separe și obțineți o mostră din stratul de apă pentru a testa PH-ul

Utilizați un picurător lung pentru ochi sau o seringă fără ac pentru a avea acces la apa de sub stratul de combustibil

48. Repetați acest proces până când PH-ul stratului de apă este între 6,8 și 7,2
  • Utilizați un anumit tip de testare a PH-ului (contor, benzi, picături, orice)
  • Când începeți să obțineți un PH de aproximativ 9, adăugați câte o picătură de HCL și retestați PH-ul după fiecare picătură
  • Este foarte ușor să cobori brusc sub ținta de 7 PH și să ai droguri care nu se fumează bine
  • Vreau ca voi toți să faceți bine această parte, astfel încât să mă puteți însoți în Nagging Beans despre drogurile noastre care NU sunt stricate
49. Lăsați straturile să se așeze și să se separe, folosiți un ac pentru a face o gaură prin colțul de jos al pungii și scurgeți soluția de metamfetamină / apă pe placa de evaporare (vas Pyrex dacă doriți)

50. Ciupiți gaura din colțul pungii atunci când apa este aproape complet scursă și apoi scurgeți combustibilul înapoi în borcanul Mason

Nu lăsați să treacă combustibil prin orificiul de scurgere pe placa de evaporare

51. Repetați spălarea cu apă a combustibilului, adăugarea a 1/4 cană de apă, neutralizarea PH-ului (de data aceasta va fi nevoie probabil doar de 2-3 picături de HCL în total) și colectarea apei/metanului încă o dată pe aceeași placă de evaporare

52. Utilizați un uscător de păr și, opțional, o placă fierbinte sau o sobă fără gaz pentru a evapora apa de pe placă, lăsând un strat de cristale de metamfetamină pe placă

53. Se folosește o lamă de ras pentru a răzui toată metamfetamina într-o grămadă

54. În acest moment, puteți abuza după cum doriți
  • Următoarea spălare cu acetonă se va asigura că arde curat pe folia sau pizma ta
  • Puteți continua pe recristalizare de aici, dacă doriți, dar nu este necesar

Spălare cu acetonă

55. Lăsați meth-ul să se usuce complet

56. Zdrobiți cristalele de metamfetamină într-o pulbere fină, apoi puneți pulberea într-un pahar de shot

57. Folosiți un picurător pentru ochi pentru a extrage acetonă din borcanul din congelator și adăugați-o la metamfetamina din pahar până când pulberea este bine acoperită, agitați amestecul timp de aproximativ 30 - 60 de secunde și apoi aruncați amestecul pe o nouă placă de evaporare curată...

58. Țineți placa de evaporare într-un unghi ușor pentru a permite acetonei în exces să se scurgă și să se adune la baza plăcii împreună cu impuritățile dizolvate

Păstrați aceste impurități dizolvate urâte pentru a le folosi la rahatul pe care îl vindeți sau pentru a le fuma mai târziu, când sunteți într-o situație dificilă, deoarece vor conține în continuare ceva metamfetamină

59. Răzuiți cristalele de metamfetamină rămase din paharul de shot pe farfuria cu restul de metamfetamină folosind un cuțit, o lamă sau orice altceva, apoi curățați paharul de shot

ReCristalizare

60. Strângeți împreună cristalele de metamfetamină curate care nu s-au dizolvat într-o grămadă, lăsați-le să se usuce complet și zdrobiți-le într-o pulbere fină, pe care o adăugați din nou în paharul de shot curat

61. Utilizați din nou pipeta CURATĂ pentru a transfera porțiunea nesărată de alcool izopropilic din borcanul din congelator într-o cratiță mică și încălziți-o pe aragaz până începe să fiarbă

62. Folosiți pipeta pentru a adăuga încet alcool izopropilic fierbinte la meth-ul din paharul de shot
  • Doar atât cât să se dizolve complet meth-ul.
  • Amestecați... MA se va dizolva... tot ce nu se dizolvă este mai multă impuritate
  • Se strecoară ISO/MA în al doilea pahar de shot lăsând cu grijă impuritățile solide în primul pahar de shot

63. Încălziți ISO/MA până când vedeți primele semne ale filmului care începe să se dezvolte pe suprafață.

64. Se îndepărtează de la căldură... se mai adaugă o picătură sau două de ISO, se mai adaugă câteva picături de acetonă pentru o bună măsură și se lasă să se evapore
  • În congelator durează aproximativ 6 ore, produce cele mai mici cristale
  • Frigider = cristale mai lungi și mai mari
  • Temperatura camerei = cele mai lungi & cele mai mari cioburi

65. Îndepărtați cu grijă cristalele fragile atunci când nu mai cresc lce

66. După ce cristalele sunt complet uscate, clătiți-le rapid cu acetonă rece uscată pentru a îndepărta impuritățile de suprafață și lăsați-le să se usuce complet pentru ultima dată...


Acum aveți cioburi frumoase, cristaline, care nu vă vor aduce "NIMIC" mai mult decât sarea cu care ați început, dar sunt frumoase. Fumați cristalele, priviți cum curge (curat ca apa, cu urme mici sau inexistente), priviți cum se sparge înapoi, este ca magia.

Asta e tot.

Sincer, asta e cât se poate de detaliat cu Theo în pași... Dacă încă nu puteți urma asta, vă rog să vă cumpărați drogurile de la cineva care poate!

Vă doresc tuturor cel mai mare succes!

Încă o dată, postarea anterioară a fost un scenariu ipotetic 100% pe care l-am generat pe baza informațiilor pe care le-am cules citind acest fir... Nu am făcut niciodată de fapt niciunul dintre lucrurile enumerate în acest fir, deoarece sunt ilegale, și nu vreau ca nimeni altcineva să facă ceva în acest fir, deoarece este ilegal. Este pur și simplu o poveste fictivă pe care mi-am imaginat-o.



Editat ultima dată de Li(NH3)4
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Despre ce este vorba?
 

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Nitrat de amoniu, pentru abrevierea scrierii ☺️
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii ampaskopi... bahasa indonesia bisa? Am văzut pastile de efedrină pură pot obține de la Ki *miafarm *, dar atât de scump în piața indo Rp. 1.000k doar obține 6g pur. Cealaltă opțiune este Neo Napacin comprimat u poate obține 10g doar 600k rupiah. Dar trebuie să extrageți sau să scoateți mai întâi teofilina pentru a obține Eph pur. Cum să le extrageți pentru a obține Eph pur din Neo Napacin Tablet?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii AMPASKOPI n HEINSENBERG.
Poate pastile conține efedrină HCL n teofilină. în Full per pastile 12,5mg efedrină / pastile Pentru a utiliza această metodă?
Mulțumesc mult
 

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Dacă sunteți în căutarea celor mai buni reactivi chimici, ați ajuns la locul potrivit. Dacă sunteți în căutarea celor mai buni reactivi chimici, ați ajuns la locul potrivit, ați ajuns la locul potrivit.
 

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
De obicei, în Indonezia, folosind ingrediente de bază, cum ar fi tramadol, tramenza, Bodrex, Antimo, napacin, Oskadon și Inzana pentru a face meth. dar cel puțin este pentru uz propriu, dacă doriți să-l vândă, profitul va fi mic, de aceea persoana medie ia meth din afara pentru meth de obicei din China acolo
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Este o onoare pentru mine să primesc un răspuns direct de la G. Patton. Mulțumesc Man
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Bună Ampaskopi,

cum pot să știu parametrul de 1/2 - 3/4 ceașcă? îmi puteți spune paharul specific sau câți ml vă referiți?
 

Karam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
nu ți-a lipsit te iubesc despre omul local
 

Karam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
هل أنت Este mentolul un înlocuitor pentru combustibilul Coleman?
 

mightbwasted

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
A auzit cineva vreodată ca cineva să folosească un borcan cu un fel de filtru deasupra în loc să-l râgâie așa?
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Fac adesea această metodă, dar rezultatul final este foarte scăzut și dezamăgitor, chiar și atunci când se utilizează mult, aproape că pare că nu există niciun fel de reacție pe corp.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Deci, dacă se utilizează efedrină pură, rezultatul va fi d-meth? Cât de pur va fi produsul în final?
Pot exista contaminanți periculoși? Ce contaminanți adulteranți pot fi prezenți în produsul final?
 

Dking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Acest lucru cam funcționează, dar partea de tragere a apei este un pic dificil de făcut și nu funcționează întotdeauna
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Super. Dextrometanfetamina din efedrină și pseudoefedrină cu litiu. Și Dextroamfetamina din Norpseudoefedrină și Norefedrină cu litiu. Ca și Fenilpropanolamina de la Amfetamină cu Litiu.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Etilamina lichidă poate fi utilizată cu litiul metalic.
 
Top