"scuturați înapoi la friptură"

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Așadar, întrebarea mea pentru care sper să primesc un răspuns sau, mai degrabă, câteva răspunsuri plauzibile diferite ar fi următoarea: luând, probabil, metamfetamină hcl de înaltă puritate care se prezintă sub formă de cristale. Acestea variază în mărime și greutate și au fost odată sub formă de roci mult mai mari și mai dense. dorința mea este să le iau și, dacă este posibil, să le întorc la forma lor anterioară în grupuri mult mai mari. mărimea cu care mă gândesc să lucrez ar fi oriunde de la 1/4 lire sterline la 1 kilogram. Nu doresc neapărat să creez o monstruozitate întreagă, ci mai degrabă să formez cioburi de dimensiuni cuprinse între 7 grame și 1 oz. Nu doresc să adaug un adulterant pentru moment. totuși, dacă cineva ar avea recomandări care m-ar putea ajuta în dorința mea de a forma cristale mai mari ca dimensiune, dar mai ales ca greutate, mi-ar plăcea să aud toate sugestiile și reacțiile. Sper să aud de la voi toți. Aș dori să prezint scuze oficiale întregii platforme pentru o postare destul de nechibzuită care a fost eliminată. aștept cu nerăbdare interacțiuni mult mai adecvate și mai mature.


Thnx
 
Last edited:

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Dacă trebuie să fiu 100% transparent și onest; ceea ce voi oferi necondiționat aici, doresc să revând produsul. Pot achiziționa "shake-ul" la un preț mult mai mic decât cristalele care nu sunt sparte din același lot. "Clientul" pe care îl am este interesat de aspect/estetică la fel de mult, dacă nu chiar mai mult, decât de potența sau puritatea acestuia.
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Nu a fost niciodată intenția de a face ceva mai puțin de calitate. Voi arunca o privire pe fir și sper să deduc piesele necesare. Vă mulțumesc pentru răspunsul rapid și pentru că m-ați îndrumat în direcția potrivită.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Poate că ar trebui să știți ce este cel mai mare cristal de metamfetamină - este "tăierea" Isopropylbenzylamine și analogi de la furnizorii din China (foarte ieftin). Când vedeți un cristale foarte mari, costul să se gândească la.
G4E0pnKhWq
 
Last edited by a moderator:
Top