Expedierea cocainei prin poștă

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua, aș dori să știu dacă cineva are experiență în trimiterea de substanțe prin poștă internațională, în special cocaină prin impregnare. Care sunt experiențele și sfaturile dvs.

În prezent am un proiect în curs de desfășurare și acesta constă într-o pânză de țesătură 70x80 cm cu tehnica impregnării, care produsul (cocaina) a fost diluat în vopsea vegetală pe bază de apă, a fost folosit pentru a picta pânza și a fost făcut după uscare un proces de mascare sau repictare cu vopsea acrilică, pentru a fi apoi ambalate și apoi trimise, ce părere aveți despre această metodă și ce sfaturi aveți în fața cunoștințelor dumneavoastră vă rog?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Personal, aș dizolva C. Hcl în apă și l-aș pune pe pânză, iar apoi aș folosi vopsea în ulei peste el. În acest fel, receptorul o poate extrage înapoi cu apă, iar vopseaua în ulei nu se va disocia în ea.Vopseaua vegetală pe bază de apă nu este ceva cu care sunt familiarizat.
Vopseaua acrilică se dizolvă în apă, așa că nu aș vrea să contaminez C cu ea sau chiar cu culoarea ei.
Dacă m-aș afla vreodată în locul tău, mi-aș aduna scamele de la uscător și alte bețe de hârtie pe care le am prin preajmă, le-aș înmuia pe toate în apă cu leșie și le-aș presa pe carton, neutralizându-le, în stilul artsy-fartsy. Impregnați că, și de a imprima o etichetă de retur și factura pentru unele companie de materiale de artizanat. Bombardier Stealth.
 
Last edited:

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
vă mulțumesc pentru împărtășirea cunoștințelor dvs. vă sunt recunoscător, dacă ați putea să-mi dați informații despre procesul de separare a C cu metoda pe care mi-o explicați, cât de complexă ar putea fi separarea acestuia? Vă mulțumesc și vă rog
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
La fel de simplu ca înmuierea hârtiei sau a pânzei în apă caldă și evaporarea apei. Este nevoie de doar 1 ml per gram pentru a o extrage, dar va trebui să compensați rata de absorbție a substratului. Eu aș începe cu 2 ml per gram pe care sperați să îl recuperați și, după ce aș stoarce cât de mult am putut, aș repeta procesul din nou. Păstrați substratul până când ați elucidat rata de recuperare pentru a determina dacă o a treia extracție ar fi utilă. Se recomandă apă distilată
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ți-a oferit Sfântul Graal al expedierii secrete a produsului exact în modul exact în care te simți confortabil și ți-a spus cu gust că așa este mai bine, spunându-ți chiar și ce vopsea știe că ți-ar contamina c hcl, nu complica prea mult lucrurile, dacă ai putea să-l recuperezi din vopseaua vegetală oi l adulterat și în pânză ceea ce ți-a dat el este aproape la fel el doar sugerează să adaugi ceva de genul leșie pentru a-l face super concentrat și tot ce ar trebui să faci este să-ți separi c hcl de apă și orice altceva darbi de acord să folosești leșie și puțină apă pentru în esență apăsați coca apoi impregnați o pictură sau infuzați vopseaua cu apă orice doriți să faceți, dar aș umple pânza cu carduri sau dizolvați acel amestec de leșie c hcl în agua și împachetați-l ca altceva și trimiteți-l ca orice lichid ocolind pânza, dar dacă este mult pânza poate fi o piesă crucială pentru dvs, așa cum a spus și el, un litru de apă va reduce o jumătate de gram ca nimic
 
Top