Lipirea împreună a Flakka și Krokodil preparate de sine

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Hamsterul antrenorului meu de acasă vrea să prepare Flakka (A-pvp) și Krokodil (Desomorfină), să le amestece și să și le injecteze toată ziua.
A cumpărat deja ingrediente importante, precum benzină și detergent de canalizare.

El este gata de plecare. Acum ce poate face pentru cea mai bună reducere a riscurilor?
 
  • Haha
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
pierdeți crocodilul
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Am doar o întrebare generală despre Krokodil . Am văzut doar propaganda cu privire la acest medicament. Care este treaba cu oamenii care spun că provoacă necroză?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Dacă îmi amintesc corect, este, în principiu, o gătire roșie p/iod a comprimatelor de codeină pentru a face desomorfină ? Puțini alți pași sau ingrediente implicate în proces care îl fac dificil de curățat complet dintr-un motiv sau altul. Acest lucru îl face în mod inerent periculos, indiferent de cât de multă grijă este acordată. Cu alte cuvinte, există întotdeauna un risc cu krokodil IV. Nu sunt sigur exact cu privire la alte căi de ingestie sau purificare. IE distilarea cu aburi.

Daaa... găsiți un opiat mai bun cu care să faceți speedball, krok-ul nu poate fi ajutat. Nu sunt sigur despre "Flakka".
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mulțumesc, cred că procesul de producție poate cauza unele probleme pentru utilizatorul final
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Da, nu cred că este vorba doar de lene sau de nepăsare care fac din aceasta o problemă. Nu știu exact ce este.... impurități, aditivi, igienă precară și practici de perfuzie... o combinație a tuturor celor de mai sus. Concluzie: "Nu este sigur pentru consumul uman." Într-un fel sau altul... sfârșitul poveștii.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Permiteți-mi să fiu eu cel care pune piciorul în prag.
https://bbgate.com/attachments/ozaru1tks6-pdf.8069/
Aici se spune că, dacă sunt produse cu suficientă atenție, majoritatea riscurilor implicate de impurități pot fi evitate. Consumatorii și furnizorii sugerează că: "Bucătarii pricepuți pot prepara o soluție de krokodil care poate fi injectată fără prejudiciile excesive discutate".

Presupun că, dacă procesul este același cu cel de reducere a efedrinei în metamfetamină, krok-ul poate fi produs și utilizat relativ fără daune. La urma urmei, metamfetamina nu a venit niciodată cu propaganda horror care mănâncă carne.

Mă întreb, a auzit cineva de cineva care să arunce codeină cu EP/PSE în timpul unei sesiuni de efedrină RP/I2/pseudo reflux? Pot fi ambele reacționate în același timp? Apoi să se bazeze, să se extragă și să se săreze împreună? "One stop shop Hydroiodic speedball salt / solution" :unsure: Fuck it, ... Voi încerca niște deso-crank....
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
nu, nu au fost/nu sunt folosite p roșu sau iod.
foloseau lucruri pe care le găsești peste tot, cum ar fi benzină sau detergent de canalizare.

nu e vorba că detergentul de canalizare poate fi folosit pentru a face ghb... deci nicio problemă cu asta.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Hei.... MacGuyver....!
Cum propui să faci desomorfină fără RP/I2? Shake and bake?
Despre ce tot vorbești? Speedballing toată ziua? Krokodil? Reducerea daunelor ? ....

Dacă vrei să faci krok, fă meth. Gândește-te cum să obții ceva bun... cineva trebuie să aibă heroină sau un substitut decent...
Puneți o linie de perfuzie cum se face în spital și puteți IV tot ce vrei .. cât de mult și când vrei și de a evita cele mai multe dintre probleme.
Am ambiții similare și acest lucru sună ca o misiune kamikaze pentru mine ... una foarte dezonorantă, și prost gândit, la care.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Bine, am înțeles. Deci, toate aceste știri au fost legit atunci
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Firul de umor este despre bietul "orice merge" pentru a fi numit ca mușcătură de krokodil
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Bine, asta are mult sens
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
15 loturi APVP - impurități
 

Attachments

  • 2cvGaenBl6.png
    2cvGaenBl6.png
    136.8 KB · Views: 81

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Omule, asta se întâmplă când chimiștii răi creează substanțe chimice mai rele.
devine și mai rău, atunci când chimiștilor răi le pasă mai mult de "hornyposters" decât de produsele bune și de sănătate.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Aceasta este o temere a mea. Obținerea unui lot prost de ceva
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APVP am luat-o de la Polen, era flakka old skool - bătrânii o adorau. AP_P este puternic și ușor de topit. MDPV este cel mai puternic topit greu.
 
Top