Furnizor de condimente

ogmonzzzoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
1
te-aș putea educa
 

Swim7869

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 3, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vă rugăm să distribuiți
 

ogmonzzzoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
1
Dacă doriți ceea ce cred eu că doriți, este vorba de documente de dimensiunea unei cărți poștale sau a unei scrisori pulverizate cu noide. Eu folosesc ADB-Butinaca. Sunt cele mai solicitate, nu știu de ce. Am pulverizat în cruce, astfel încât întreaga pagină să fie umplută uniform. Am un tutorial complet despre asta, dar trebuie urmat corect sau paginile vor fi vizibile. Găsiți o modalitate de a mă contacta dacă sunteți serios.
 

Swim7869

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 3, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vă contactez
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Pot să vă fac rost de kilograme, de departe cea mai ieftină metodă. Îl pot obține semi-finisat, astfel încât să fie legal să vi-l trimit și fără riscul de a avea probleme, 2 pachete sosind în zile diferite, chiar și la adrese diferite, dacă doriți. Produsul ar veni din China, la ușa ta, cu vămuire garantată. Puteți obține jwh 018 sau 5cl, etc. Pm mine dacă sunteți serios, clienții mei îl trimit la închisori, știu întregul joc dacă doriți să cumpărați vă pot da toate instrucțiunile de care aveți nevoie.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ia niște CBDP pentru 200 de dolari pe zip și fă-ți niște prieteni JWH-91.
 

Jokersup

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Am nevoie de ajutor pentru a găsi spray k2 sau pe cineva care să mă instruiască în acest sens, dacă cineva mă poate ajuta.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Sunt aici pentru a ajuta pe oricine dorește să învețe să facă propriile foi și să producă propriile cannaboizi
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Avem cea mai mare gamă de canabinoizi sintetici din întreaga Europă și din SUA, verificați despre noi :) the-frcs.is !
 

Spain

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
8
Reaction score
11
Points
1
site-ul dvs. nu funcționează
 
Top