Pulverizarea canabinoizilor sintetici pe muguri de CBD

felixgallardo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua tuturor!

Vreau să cumpăr iarbă CBD de înaltă calitate (în scopuri estetice) pentru a pulveriza cu canabinoizi sintetici. Aș aprecia niște sfaturi cu privire la următoarele subiecte:

1. Care canabinoid sintetic (legal în prezent în UE) este cel mai bun pentru acest scop? Vreau să semene cât mai mult cu high-ul natural, astfel încât o persoană care nu bănuiește nimic și care fumează să nu-și dea seama că este sintetic. La sfârșitul acestei postări am adăugat o listă a opțiunilor mele.

2. Cum să pulverizez SC pe muguri? Sau este mai bine să dizolvați SC în acetonă și să amestecați mugurii în lichid? Este foarte important să nu avem puncte fierbinți pentru a evita accidentele!

Mulțumesc anticipat tuturor!

Canabinoide sintetice:

a. JWH-210, CAS: 824959-81-1 // poate cea mai bună opțiune? nu foarte puternic, seamănă mult cu THC
b. ADB-Butinaca, CAS: 2682867-55-4 // se presupune că este extrem de puternic
c. 5C-AKB48, IUPAC: (S)-2-(1-butil-1H-indazol-3-carboxamido)-3,3-dimetilbutanoat
d. 7-adb, IUPAC: (S)-2-(1-(5-fluoropentil)-1H-indazol-3-carboxamidă)-3,3-dimetilbutanoic acid
e. 6tp/sgt, IUPAC: N-(5-bromo-1-(4-fluorobenzil)-4-metil-2-oxo-1,2-dihidropiridin-3-il)ciclohexanecarboxamidă
f. mdmb-butinaca, IUPAC: (S)-2-(1-butil-1H-indazol-3-carboxamido)-3,3-dimetilbutanoat
g. SGT-507 // pretins similar cu 5f-sgt-151
h. 7-abf, IUPAC: 2-(7-fluoro-1H-benzo[d]imidazol-2-il)anilină
 

mynameisunkown

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Nu mă credeți pe cuvânt, nu sunt chimist și nici expert în droguri, doar gândesc în cunoștință de cauză, știu sigur că cbd contracarează efectele thc, iar noidele sintetice vizează aceiași receptori (nu sunt sigur). Deci, nu ar pierde potența?
 

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Am câțiva prieteni care fac ceea ce încercați să faceți folosind JWH-210, dar nu cred că puteți face ca gustul să fie imperceptibil
 

Activated11

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 28, 2023
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Deals
22
spuneți-ne cum ciclați flori de CBD în flori de THC in-vitro fără a recurge la un acid Lewis sau la solvenți.
 

acidbathloveskite

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
@ OP : frate, cu excepția cazului în care ești capabil să sintetizezi jwh018 sau 5f akb48 (care akb 48 a fost mai bun), nu vei mai găsi aceste noids, și oricine pretinde că are sau este un chimist sau mai probabil un escroc.
vreau să adaug că ați omis marile noids vechi: jwh 250, am2201, 5f ur144
 
Top