fentanilul stradal din punctul de vedere al utilizatorului

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
În mod evident, ceea ce este prezentat pe stradă drept fentanil probabil că nu este, dar în unele dintre testele efectuate de unul dintre serviciile noastre au apărut în trecut fentalil, alfentanil și sufentanil. În calitate de utilizator de droguri intravenoase, deoarece majoritatea probelor noastre au fost testate pozitiv pentru benzodiazepine, Toronto are două programe de aprovizionare mai sigure. Cel pe care îl am unde primesc 21 8mg dialaudid pe zi pentru dependența de opiacee și 6 10mg Ritalin APO brand pe zi atât pentru ADHD-ul meu, cât și pentru o dependență de metamfetamină de 20 de ani. Ritalinul funcționează surprinzător și da, le injectez. Dar încă am pofte și am avut un timp să spun nu drogurilor gratuite. Dar doza pentru Dilaudid nu este încă suficient de aproape, deoarece încă mă găsesc folosind cel puțin dacă am bani 1 punct pe zi. Partea pozitivă este că pot să-mi iau pastilele acasă

Celălalt program este un program de hidromorfon injectabil unde trebuie să mergeți la locul respectiv. The Works în Toronto. Și primești două injecții de hidromorfonă lichidă pe zi, o dată dimineața și o dată seara. Mi sa spus de cineva care este pe ea că el devine 400ml hidromorphone pe zi, dar care sună greșit. Înțelegerea mea este că 2 ml de hidromorfonă este la fel ca 8 mg de hidromorfonă.

Încerc doar să nu mai folosesc droguri de stradă și, eventual, ace. Din păcate, inima mea a fost afectată la un punct în care oprirea completă nu este o soluție.
 

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Dar am vrut să spun. Am avut dealeri spune tot felul de lucruri cum ar fi cum theres carfentanyl în ea și ce nu am avut nici un copil mi-a spus devine 100% fentanil de pe web întuneric el însuși și se taie la comanda de putere, dar când am întrebat dacă el a purtat mănuși și o mască de respirație el a fost ca nu am doar se toarnă din sac în sac.

Singurul lucru pe care îl pot spune ca utilizator este că dacă se formează o peliculă pe lichidul preparatului când acesta începe să se răcească, înseamnă că a fost tăiat cu dialaud lol
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Dependența de opiacee pe termen lung nu lasă nicio șansă pentru o viață normală, poate că băieții de la

Narco-Medical Support

vă vor putea ajuta.
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Glumești despre dilaudid? Aceasta este o tăietură aleatorie, ca să nu mai vorbim de una scumpă.... IV dilaudid este cel mai bun rush imo
 

Monei

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 7, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
De unde știi că inima ta este afectată de opioide? Nu am auzit niciodată să se fi întâmplat așa ceva, ați putea totuși să renunțați cu siguranță la consumul de opiacee, evident că nu este deloc ușor, dar cu siguranță nu imposibil.
 

holesingroin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
este metamfetamina cea care face rău, nu uneltele.
 
Top