String Dope

cleanfilletsonly

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Există o modalitate eficientă de a realiza acest produs? Știu că pe vremea când unii oameni ar îngropa găleți sigilați cu corzi de gutair atașate la capacul interior și chiar deasupra unui amestec de amoniac sau muradic și cărbune și albăstrire de arme.
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Folosiți un acvariu de 10 galoane,de mullins sau mame pistol bulent,kingsford og light charchol, cap de mop, bnatured amonia"reg house hold amonia",1. Rupeți cărbunele și puneți 2-3 în rezervor și împăturiți folia de aluminiu în formă de C. Apoi rap-l n un inel dreptunghiular au fost tuches partea de jos a centrului de rezervor în sus laturile n în jurul să se întâlnească chiar la partea de sus a liniei de cărbune. 2 pistol de pori bluent n jumătate de drum până la înălțimea de cărbune asigurați-vă că pentru a avea complet stabilit egalylevel,. 3 pur ur amonia în până la linia de cărbune n folie, 4 tăiat mop stings n le bate 1 inch. Separat pe capac atârnând în jos. Don't tuch liqued n not to far up maybe 1 centameter away from da shit.beging of spring bury it in da grown 3 ft. Were it stays an even 74° temp. Peste o lună sau mai mult, dezgropați-o și găsiți drogurile. Dacă nu este îngropată, nu lăsați lumina să ajungă la ea. Și dacă aveți nevoie de drog pentru corzi, nu ezitați să mă contactați direct prin PM aici, livrăm în toată UE. Sper că aceste informații vă vor ajuta.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Dacă puneți toate aceste ingrediente în mâncarea pisicii sau a câinelui dumneavoastră și le lăsați să le mănânce, acestea sunt procesate în stomacul lor și metabolizate sub formă de droguri super-fierbinți. Apoi, tot ce trebuie să faceți este să le prindeți urina și să o distilați și veți obține cristal pur. Nu trebuie să vă chinuiți să îngropați un acvariu și să așteptați o lună. Personal, sunt nerăbdător, așa că iau doar înghițituri din urină până când sunt mulțumit. Îmi place să folosesc sos tobasco pentru a masca gustul. Dacă doriți, nu ezitați să mă contactați. Putem furniza en-gros la un preț rezonabil și putem expedia la nivel internațional.
Sper că aceste informații vă vor fi de folos.
 

akiraogatabyss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
God Damn .... cum srupid sunt unii oameni și de ce mint ca să îi facă pe alții să alerge după fantome?
 

Gofaster72

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Nu poți face droguri fără o amină. De unde provine această afirmație. Duh - nu droguri, ci doar un fel de deversare chimică. Nu mai induceți în eroare, informațiile reale sunt destul de greu de găsit.
 
Top