Sugerați-mi o variantă descurajantă!

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
În ultimii ani mi-am întors puțin spatele la drogurile de petrecere și am intrat în lumea medicamentelor prescrise / downers.

Am încercat o mulțime de benzodiazepine diferite, cum ar fi Alprazolam, Bromazepam, Diazepam, Oxazepam ...

Și, bineînțeles, am încercat diferite opiacee, cum ar fi Codein Cough Sirup, Tilidin, Tramadol etc. până la Opium brut (care îmi place cel mai mult).

Mi se pare că am încercat aproape toate substanțele pe care le cunosc și de care eram interesat, așa că am decis să vă cer sfaturi despre ce aș putea încerca în continuare.

Am văzut că încă mai există rc-uri interesante, care par să aibă efecte mai puternice ca originalele.

Lucrurile care mă interesează, dar par aproape imposibil de obținut aici în Europa, sunt acele medicamente ilegale, cum ar fi qualudes sau vechiul tip de benzodiazepine (rhohypnol) care au avut efecte mai puternice ca acele downers pe care le poți obține acum.

Deci, ar fi frumos să citiți despre sugestiile dvs.!
 
  • Like
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Ce zici de ghb?

Dacă îți place disos, îți sugerez dxm. Nu am mai făcut-o de mult, dar cred că a fost distractiv. Odată am avut o experiență extracorporală cu o doză mare lol
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Îmi amintesc că Ambien avea un strat hipnotic peste medicamentul principal original. Mă întreb ce alte medicamente de tip hipnotic există?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
5CL condiment puternic - doar un tad licker mă lovește în jos pentru mai mult de o zi.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
O-DSMT, etomethazene(super puternic!!) sau clonazafone sau ceva similar sună interesant. Un benzo super puternic ar fi interesant...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Metonitazena este cea mai puternică -zenă. Mai ieftin decât Fentanyles, dar la fel
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Diethylether
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Sunt în aceeași situație, dar nu pentru că nu sunt eficiente, am un alt tip de tulburare de somn. Sunt dependent de opioide, și nici măcar opioide puternice (în cazul în care în ultimii ani 99% sunt doar Zenes care este o clasă teribilă, foarte mare putere analgezică cu cele mai multe dintre ele euforie plat și nici un corp cald bunăstare, doar bun pentru a da din cap sau leșin - altele decât distrugerea toleranței foarte repede și chiar mai mult timp pentru a restabili) - prin urmare, dacă nu sunteți dependent de opioide cu scripturi, evitați-le până când, în cele din urmă, noile clase adecvate vor începe să înlocuiască Zenes (a spus acest lucru, în ciuda urii mele este cu siguranță mai bine decât cartelul mexican total aleatoriu all-in-one mix xylazine boosted dope, cel puțin dependenți de opioide puternice pot folosi Zenes în siguranță..faptul că nu există opioide RC între 2x și următorul pas 70x este un gol care trebuie umplut de ani de zile).

Evitați de asemenea benzile, cel puțin dacă este destinat utilizării zilnice pe termen lung. Dacă este sporadic, atunci dacă Triazolamul nu funcționează, nu aș mai pierde timpul cu această familie.

Ceea ce căutați, din moment ce ați menționat Methaqualone (în prezent este singurul compus care mă ajută cu problema mea), sunt agoniștii Gaba-A - dacă nu sunteți o persoană cu riscuri compulsive de supradozaj, singurul pe care îl puteți găsi în domeniul medical, prescris pentru unele cazuri de ADHD foarte ridicat care trebuie să ia într-adevăr tone de Lisdexamphetamine în timpul zilei, prescris în SUA și Marea Britanie este Pentobarbitalul, dar aici nu puteți să vă jucați cu dozele.

Alternativele mai sigure, respectiv cele pe care le puteți găsi, deoarece barbituricele, în ciuda faptului că sunt una dintre clasele mele preferate (unele sunt "sedative" doar prin definiție - deoarece au o parte în care senzația de adrenalină și euforie depășește drogurile obișnuite precum amfetamina/cocaina), sunt foarte periculoase dacă nu sunt utilizate foarte corect, iar cele farmaceutice încă existente sunt total inutile. Fenobarbitalul are un timp de înjumătățire nebun. Și nimeni nu mai face sinteză clandestină a celor recreaționale din epoca de aur - sunt cele de mai jos:

(notă: detaliile despre farmacologie sunt citate și fragmente de la persoane cu cunoștințe adecvate - din păcate, eu nu am nici o pregătire în chimie sau farmacologie, dar le-am lăsat în note, în așa fel încât să puteți face cercetări suplimentare sau să discutați cu alte persoane competente)

- carisoprodol - este omniprezent și se metabolizează în meprobamat, care se leagă de situsul de legare al barbituricelor/picrotoxinelor - iar carisoprodolul în sine are proprietăți asemănătoare cu cele ale metacualonei înainte de a fi metabolizat în meprobamat. Nu are aceeași magie a metacualonei, dar se numește în mod obișnuit metacualonă dietetică și este foarte ușor de obținut. Este posibil să trebuiască să experimentați puțin, deoarece are o curbă de răspuns la doză foarte abruptă, iar farmaciile indiene sunt notoriu de slabe cu controlul calității.

- Gaboxadolul este un agonist gaba foarte ușor și ieftin de obținut, se presupune că este similar cu muscimol, dar nu halucinogen.

- Bretazenil - este un agonist parțial cu afinitate ridicată și lucrul interesant despre acesta este că afectează complexele receptorilor GABA-A care conțin subunități alfa 4 și alfa 6, în plus față de cele care conțin alfa 1,2,3 și 5 vizate de alte benzodiazepine.

Inutil să spun că cel mai bun care va funcționa cu siguranță, dar chiar și în acest caz, cu siguranță nu pentru utilizare regulată și este complicat să obțineți doza corectă este GHB.

O altă abordare non Gaba-A ar putea fi talidomida. Vă rugăm să rețineți că, dacă sunteți femeie și gravidă sau/și intenționați să rămâneți gravidă, aceasta NU TREBUIE să fie absolut utilizată; dacă o utilizați înainte de sarcină, opriți-o complet cu 6-9 săptămâni înainte.

O altă abordare foarte diferită, dar care merită încercată, ar putea fi Daridorexant.

O ultimă care de fapt a funcționat foarte bine pentru unele persoane pe care le-am întâlnit, este Trimipramina - dar ar trebui să căutați cel lichid / sticlă, unde 1 picătură = 1mg. Este foarte important, pentru a evita senzația de zombie obosit a doua zi, să luați numărul corect, dacă ați nimerit punctul potrivit, veți avea un somn bun fără să vă simțiți amețit a doua zi.

Am mai multe opțiuni pe care le-aș putea enumera, dar aici intrăm în compuși mai obscuri sau periculoși, aș începe cu cei menționați aici mai întâi, deoarece pot fi obținuți relativ ușor.

Succes!
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Mulțumesc pentru răspunsul lung!

Sunt din Europa Centrală, așa că nu sunt sigur cât de ușor este să obțineți aceste substanțe aici

Din păcate, m-am săturat de gaba, se numește pregabalin aici.

Poate u poate da-mi niste informatii prin pm, ar fi super frumos!
Btw das nu sunt un nood sau începător, deci mo worrys.

Greez
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Phenibut hcl este destul de frumos. Nu exagerați sau veți fi inconștient pentru câteva zile
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Din păcate, nu are beneficiul pe care îl caut, dar thx pentru sfat.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Se pare că am aruncat toate substanțele relevante.....
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ele funcționează doar până când nu mai funcționează.
 
  • Like
Reactions: vis

climax

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Bună ca hipnotic ați încercat Lormetazepam / Noctamide și dacă am înțeles bine ai putea încerca Nozinan are putere efect sedativ fără efect secundar PM mine pentru mai multe detalii pentru...
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Interesant...
care sunt motivele pentru care l-ați prefera pe acesta în detrimentul Temazepamului sau al Triazolamului?
Aveți informații detaliate despre utilizarea cantității corecte de Pregabalin ca ""potențiator"" pentru benzos?
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Thx u știu unde să le obțineți în Europa?
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Noctamid? Pot furniza
 

Attachments

  • 0Khms2UVJX.jpeg
    0Khms2UVJX.jpeg
    139.4 KB · Views: 20

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Sunt din Austria
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
În următoarele câteva zile voi adăuga acest produs pe piață
Vă voi anunța în cazul în care sunteți interesați să încheiați afacerea
 

DontGetUp

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Privarea de somn poate fi distractivă!
 
Top