SINTEZA A-PHP

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
M-am uitat în sinteza A-PHP știe cineva dacă este posibil pentru un începător complet să facă
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Dacă există acces la reactivii necesari, atunci nu sunt probleme
 

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Am câteva ghiduri pentru fabricarea reactivilor necesari, speram să existe o sursă de aici de la care să le puteți cumpăra
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
alfa-bromovalerofenonă (click)
Acesta este un intermediar pentru A-PVP, nu este o variantă rea pentru început. Doar o reacție cu pirrolidina. În plus, solventul pentru reacție (mai multe variante) și acidul (acid clorhidric aq.soln)

alfa-bromovalerofenonă
pirrolidină
benzen (sau alți solvenți)
HCl cons. aq. soln
acetonă (de dorit)

reacție într-o singură etapă, folosind apă se pot obține cristale imediat
 
Last edited by a moderator:

Morpheus77

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
T
Acest link nu funcționează pentru mine, deși s-ar putea să nu fie destinat mie lol. Îmi pare rău, sunt nou aici. Am încercat să găsesc cât mai multe informații posibil pentru încercarea mea de a face o cursă a-php. Brominarea este un pic o corvoadă, așa că dacă varianta valero sau hexano poate fi obținută, deja bromată, ar fi minunat 😎 Deși nu sunt sigur de stabilitatea acestor compuși, așa că nu știu dacă obținerea lor din afara laboratorului meu ar fi fezabilă
 

kiddgr0tesk86

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Deci, am mii de tablete de sulfat de morfină cu eliberare imediată și mscontin 200mg, și pur și simplu scot sarea pentahidrat de sulfat din morfină, terminând cu morfină pură de bază, apoi convertită în morfină hcl, și a fugit cu asta realizarea mea favorită este sinteza de succes a vilan ™ (aka nicomorfină hcl)
 

kiddgr0tesk86

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Foarte satisfăcător
 

Morpheus77

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Doriți să vă împărtășiți traseul către nico?
 
Top