Question Sinteză și vânzare

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Bună seara tuturor,

în primul rând, mulțumesc colaboratorilor pentru vastitatea resurselor găsite aici.

Am două întrebări :

Aș dori să încep să sintetizez metamfetamină și amfetamină și aș dori să știu dacă există alternative la produse care nu sunt ușor de găsit cum ar fi P2NP (sau modalități de sintetizare a acestuia)

Vizitez forumul în mod regulat de 2 luni, am decis să mă înregistrez astăzi.
Sunt furnizor (cocaină și marijuana) dar nu am aflat cum funcționează vânzarea de bunuri în cazul în care oamenii sunt interesați?

Vă mulțumesc anticipat pentru răspunsuri.

Meribel
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Nu știu cu adevărat dacă există alternative compuși chimici pentru amfetamină, dar punctul meu de vedere poate fi, dar va fi periculos să ia, dacă doriți să facă acest lucru 2 amfetamine trebuie să știți, dacă nu aveți expirience nici măcar nu se gândesc la metamfetamină este nevoie de 1 ani de sinteză de droguri, amintiți-vă să fie carefull cu droguri.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Am experiență în sinteza medicamentelor, cineva m-a întrebat de amfetamină și metamfetamină, de aceea mă apuc de asta!
Mulțumesc pentru răspunsul tău, amice.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Bună. Vă referiți la vânzări pe darknet sau prin intermediul forumului BB?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
@HEISENBERG ar putea să vă răspundă în detaliu. Puteți face magazin în piața întunecată și să le vindeți acolo. De asemenea, puteți crea propriul site web, îl puteți promova și vinde prin intermediul acestei pagini web.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Vă mulțumim pentru răspuns, domnule Patton!
Ima așteaptă @HEISENBERG pentru mai multe informații apoi :D
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Dacă sunteți un furnizor de cocaină și marijuana, de ce ați face metamfetamină și amfetamină?
Dar dacă o faceți, experții noștri vă pot ajuta cu sinteza și precursorii.
Cât despre vânzări, este simplu, vindeți acelorași oameni cărora le vindeți cocaină și marijuana. Sau faceți publicitate cu noi, cumpărătorii vor fi găsiți rapid pentru un produs bun.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Bună ziua, domnule,

Marijuana pe care o livrez provine din propria mea seră, iar cocaina o colectez direct după ce a fost produsă.
În prezent primesc cereri pentru metamfetamină/amfetamină și vreau să continui să asigur garanția calității "de casă".

Pentru vânzare, să-mi extind orizonturile cu internetul este un lucru la care mă gândisem deja și tocmai căzând pe forumul dumneavoastră care mi s-a părut serios m-am gândit să trec pasul.

În orice caz, vă mulțumesc pentru răspunsul dvs. și vă mulțumesc pentru vorbitorii forumului care oferă o muncă excelentă.

Meribel
 
Top