Cocaină chineză sintetică?

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
În țara mea există un import despre care multe legende de stradă spun că este ''cocaină chinezească''? Tocmai m-am gândit la asta și îmi amintesc că acum 8-9 ani căutam pe Google și am dat peste o sinteză documentată pentru cocaina sintetică dintr-o substanță chimică cu un nume foarte ciudat. Dacă îmi amintesc bine, era vorba de hidrogenare. Am căutat timp de 2-3 zile și nu am găsit-o nicăieri. Mă întrebam dacă a făcut-o cineva și poate să ne povestească în detaliu?
 

awrq

Don't buy from me
Resident
Joined
May 2, 2024
Messages
5
Reaction score
10
Points
3
Probabil că vorbiți despre dimetocaină - totuși, de multe ori vi se vinde dimetocaină 100% pură, dar nu este; așa că testați cu exactitate și asigurați-vă că obțineți în realitate "DMC" 100% pură și nu doar un alt produs de *caină (BUFF FOR NUMBKNG AND NO STIMULANT EFFECT UNLINE TRUE DMC & RTI-113.

AND Yes -- I have 🙂, it's not totally half bad, and it's ONLY really good for a semi-synthetic replacement of cocaine hcl (as in sniffable cocaine), as it can NOT be based out and smoked, it is decently smooth on nose, and its generally said to be about 80% "as potent" as AUTHENTIC cocaine (But thats still not 80% as.😋 la fel de puternică ca cocaina pură în proporție de 100%, eu personal aș spune că este vorba despre 80% în raport cu gradul mediu actual (MH - DA, a fost deja repompat cel puțin o dată și încă mai este vândut ca HH de grad superior, însă pur și simplu NU este). Deci, pentru a rămâne la subiect, cocaina sintetică chineză despre care vorbiți se numește "Dimetocină" și este prescurtată "DMC", iar numărul CAS este 553-63-9 și există un număr CAS de bază, DAR sunt destul de sigur că nu poate fi preparată într-o bază precum crack-ul. Este cu siguranță o băutură mai bună și suficient de ieftină pentru a fi folosită ca atare, decât doar o băutură/tăietură "*CAINĂ" cu absolut niciun efect stimulant și aș sugera totuși să citiți despre ea aici pe WIKIPEDIA @ mai jos

Dimetocaina HCL

Există, de asemenea, un alt stimulent sintetic și mult mai POTENT numit RTI-113 și puteți citi TOTUL despre el și pe WIKIPEDIA DE ASEMENEA @ MAI JOS

RTI-113

CU TOATE ACESTEA, DACĂ SUNTEȚI ÎNCĂ INTERESAȚI DE COCAINA REALĂ, IATĂ CÂTEVA INFORMAȚII FACTUALE RELEVANTE CARE POT FI CITITE PE WIKIPEDIA ȘI MAI JOS;

Cocaina HCL

Cu toate acestea, cu un astfel de proces extrem de scăzut al cocainei hcl de înaltă calitate în ultima jumătate a anului 2023 și în prima jumătate a anului 2024 (și ceea ce pare a fi în curs de desfășurare) și nicio fluctuație reală MAJOUR în preț VS calitate atunci când cumpărați la nivelul KG. De asemenea, oamenii uită că, odată cu noua eră a producătorilor și a factorilor determinanți din spatele scăderii prețurilor, de ex. cum ar fi epidemia de COVID-19, care a cauzat pierderi foarte mari marilor producători etc., astfel încât, acum că s-a terminat, ochii lor sunt ațintiți spre GENERAREA ACESTOR NOI VENITURI și spre mutarea TUTUROR STOCURILOR pe care le-au acumulat în acea perioadă și, pe lângă aceasta, este posibil să auziți oameni spunând că producătorii încearcă să tripleze producția și să înceapă să se extindă pe alte rute și să facă contrabandă direct în zonele cu cerere. În timp ce TRIPLAREA NIVELURILOR DE PRODUCȚIE LA TOATE SURSELE este PROBABIL imposibilă, cel puțin cu stocurile lor saturate din cauza factorilor care au contribuit, precum și cu o PRESIUNE DURĂ a producției, POT (cel puțin pentru următorii câțiva ani) să LIKE că au triplat producția, este îndoielnic ca producția să se fi triplat cu adevărat, însă nivelurile crescute de producție cu stocurile lor ar putea face să pară că au de fapt o nouă producție mult mai mare și că nivelurile de puritate au crescut, iar din cauza ofertei uriașe, acestea nu sunt aceleași, dar acum cererea de cocaină de calitate este ÎNTOTDEAUNA ÎN CREȘTERE) și de rutele lor nou descoperite direct către destinațiile din lume unde era foarte dificil să se obțină cocaină de calitate, producătorii au accesat noi piste și noi canale, iar ACUM peste tot se obține cocaină, chiar dacă nu la aceeași calitate ca în SUA, apoi chiar mai bine, deoarece noile rute duc la o piață mai bine plătită, care a fost lipsită de calitate atât de mult timp, încât ACUM canalele NOI au mai puțini ochi pe ele (dacă există cantități considerabile încă) și toate acestea sunt vești bune pentru țările FABRICANTE și puterile de control ale cocainei din regiunile respective, pur și simplu; Acum este rândul lumii să obțină o ofertă de cocaină de calitate egală (dacă nu chiar mai bună), deoarece întotdeauna va exista o cerere din partea SUA și aceasta va fi întotdeauna satisfăcută într-un fel sau altul, dar acum există mai mult produs decât poate lua doar America de Nord singură, iar Puterile în cauză (nu spun, ci fac) recuperează timpul pierdut și profită de toate oportunitățile pentru a obține noi rute și noi deținații pentru a muta cât mai mult produs pentru a recupera "banii pierduți" din perioadele extrem de lente din trecutul nu foarte îndepărtat de acum. De asemenea, suntem în 2024, iar aceste cifre nu sunt presupuneri sau aproximări, ci FAPTE, deoarece rezultatele testelor la care mă refer provin din cifre pe care le-am testat personal pe baza seturilor de biblioteci PUBCHEM și CHEMSPIDER complet actualizate, utilizând un FTIR/MS, precum și teste GC, iar rezultatele au un nivel de încredere de 99,9% și sunt prezentate mai jos, de la sfârșitul epidemiei din 2023 până în prezent, în 2024. Canada consideră că 94,6% HCL de cocaină este produsul său de cel mai înalt nivel (HH) ** (direct din Columbia pentru 18-21 000 $ CAD/KG la rata de piață după Canada și, de obicei, niveluri de puritate semnificativ mai scăzute decât chiar 94.6%, deoarece există întotdeauna un MINIM de 5% lianți clasificați, de obicei, ca "carbohidrați necunoscuți" ), SUA vede, în general, un nivel de puritate ușor mai scăzut, deoarece rutele lor de contrabandă din sursele de producție latine către SUA sunt atât de puternic monitorizate acum, ele primesc, de obicei, câteva % mai mici decât Canada pentru nivelul lor TOP (HH) .



Oricum, aș putea continua la nesfârșit, dar cred că am făcut deja asta și am răspuns la întrebarea inițială.



Îmi pare rău pentru oricine crede că am scris prea mult, am încercat să păstrez relevanța întrebării în partea de sus și în primul rând.
 
Top