Experții forumului sunt ajutoarele dvs. pe drumul către obiectivul dvs.

Status
Not open for further replies.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Echipa noastră de forum este formată dintr-un număr mare de persoane, de la experți tehnici la experți juridici. Dar cei mai importanți și esențiali angajați sunt experții noștri! Experții noștri au cunoștințe teoretice extinse și o vastă experiență în sinteza medicamentelor de sinteză. Experții noștri au la activ mii de tone de droguri sintetice fabricate, sute de persoane instruite în producția la scară mică și industrială. Toate aceste cunoștințe și experiență sunt gata să le transmită mai departe și o fac cu plăcere.
Este timpul să vi-i prezentăm și să vă povestim puțin despre ei:

GmHZzJQj9Y
Expert chimist cu 15 ani de experiență în laboratoare clandestine.
Expertiza și interesele mele includ sinteza organică industrială și de laborator, droguri de concepție, precursori, probleme juridice, precum și achiziționarea de reactivi chimici. Aș fi bucuros să ajut la organizarea unui laborator, să predau sinteza și să ofer consultanță cu privire la legile din zona dumneavoastră.


Contactați expertul



5X0RtePhIf
Chimist undeground cu experiență într-o duzină de ani în producția de medicamente cunoscute și unice necunoscute. Dețin optimizarea sintezei variind de la utilizarea echipamentelor de uz casnic până la scalarea ridicată a producției de tip fabrică. Deschis la comunicare, pot învăța o persoană de la zero și pot face schimb de experiență cu persoane avizate.


Contactați expertul



KWb0a6rpuZ

Expert chimist cu 6 ani de experiență în chimia organică și analitică a substanțelor interzise. Am competențe largi în echipamente analitice, metode fizico-chimice de analiză, sinteză organică de laborator. În plus, am cunoștințe în sinteză și echipamente industriale. Voi fi bucuros să vă ajut cu orice întrebări de laborator, cum ar fi sticlărie de laborator, echipamente, precursori, teste analitice, sinteză pentru fabricarea medicamentelor și așa mai departe.


Contactați expertul



NKs367q5Rn

Aproximativ 5 ani angajat în sinteza diferitelor substanțe ilegale. Am o mare experiență în organizarea laboratoarelor, căutarea și achiziționarea de reactivi și echipamente. Ofer consultanță privind sinteza, scalarea proceselor, purificarea substanțelor, rezolvarea diferitelor probleme tehnologice legate de producția de droguri. Vă rog să mă contactați în mesaje private pentru ajutor.


Contactați expertul




YwJZFavx83
Chimist, cercetător, experiență în chimia organică, anorganică, metalorganică și de coordonare. Experiență de 14 ani. Lucrări în laboratoare și instalații industriale. Dezvoltarea de metode de sinteză în laborator și în instalații industriale.


Contactați expertul
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top