• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Washington reintroducerea chewbacchus

Corbeau

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Bună ziua colegi pirați ai S. S.Dead American Dream!!! Scriu acest lucru ca o modalitate de a vă anunța pe toți că sunt pe un cont nou din acest moment. Am uitat complet de acest site în ultimul an și nu a fost în jurul valorii de, dar înainte de asta am fost face o cantitate destul de lurking și copierea rețete la notebook-ul meu.


Așa este, am simțit că ar fi prudent să mă asigur că, dacă se întâmplă ceva și capacitatea de a mă conecta la internet este întreruptă pentru o perioadă lungă de timp, voi fi bine. Nu mă numiți prepper, prefer pragmaticul și am aceste rețete astfel încât, atunci când rahatul va lovi ventilatorul, ceea ce pare mai inevitabil pe zi ce trece, voi fi pregătit cu cunoștințele și abilitățile mele alchimice. În ierarhia nevoilor mele personale, singurele lucruri care se află mai sus pe listă decât narcoticele sunt dragostea/familia, mâncarea, aerul și apa, dar toate sunt cam la egalitate pe primul loc.

Cât de mult crezi că va fi apreciat/valorificat un tip care știe să facă chimie pentru ca supraviețuitorii unui Holocaust nuclear să poată avea medicamente și analgezice? Glumesc, într-un fel.

Sper să nu sfârșim prin a triumfa în cele din urmă asupra tuturor rahaturilor pe care politica drogurilor și complexul industrial al închisorilor le-au făcut în acest fel, oricât de mult mi-ar plăcea să pot folosi maci pe care i-am cultivat și uscat în niște experimente foarte amuzante și fascinante care ar necesita A. A. Cred că ar fi dulce-amar dacă un holocaust nuclear mi-ar oferi această opțiune. Bine, așa că acum mă pot duce la culcare știind că postul meu de reintroducere va fi cu siguranță citit de cineva și voi părea cu siguranță ca un kook.


Sunt total ciudat, recunosc, dar sunt doar șters, puțin îmbunătățit chimic și știu că temerile legate de starea lumii și de liderii noștri psihopați însetați de sânge sunt temeri universale, așa că m-am simțit destul de bine să merg acolo. Dar asta e tot pentru acum, urați-mi noroc să-mi găsesc parola la vechiul meu cont, astfel încât să pot uita că am făcut acest post și sper să o faceți și voi!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Am văzut pumnul lui Hunter S. Thompson pe care Depp l-a făcut în Colorado și am cumpărat un tricou Woody Creek Tavern. Un pelerinaj de sort.......
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Bine ai revenit, omule!
 
Top