TUTORIAL: Cum să obțineți și să utilizați un act de identitate fals pentru a comanda precursori în siguranță, pentru a deschide conturi bancare și multe altele

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18

De ce să folosiți o identitate falsă



Ei bine, există multe motive pentru care o identitate falsă ar ajuta la creșterea masivă a siguranței dumneavoastră. Doar toate acele sarcini obișnuite pe care le faci în viața de zi cu zi lasă urme care ar putea fi ușor urmărite până la tine.

Nu este vorba doar despre o adresă pentru a primi comenzile plasate la casele de aprovizionare cu chimicale, ci trebuie, de asemenea, să vă plătiți achiziția într-un mod care nu poate fi urmărit până la dumneavoastră. Deoarece Crypto sau "plățile în numerar în plic" nu sunt acceptate de aproape toți furnizorii, va fi necesar un cont bancar anonim + Paypal configurat cu identitatea dvs. falsă, pentru a rămâne anonim. Sau s-ar putea să vindeți droguri online și să aveți nevoie de o posibilitate de a schimba crypto în numerar și de a-l lua de la un bancomat.

Acestea sunt doar cele mai evidente cazuri de utilizare, există multe altele....



Ceea ce voi explica aici este un tutorial pas cu pas pentru începători despre cum și de unde să obțineți documente de identitate fizice false, de unde să obțineți documente digitale false și cum să le folosiți exact pentru a crea un cont bancar, Paypal, schimb de criptografie. Și, de asemenea, cum să le utilizați pentru a primi transporturi prin utilizarea serviciilor de expediere a corespondenței în combinație cu căsuțele poștale anonime înregistrate, de asemenea, cu identitatea dvs. falsă.

Și toate acestea fără să vă părăsiți casa. Nu este nevoie să vă întâlniți cu niciun furnizor, să vizitați sucursale bancare etc...



Configurarea PC-ului dvs.

Utilizarea unei identități false nu ajută dacă securitatea calculatorului dvs. este de rahat!

Înainte de a face ceva cu identitatea dvs. falsă, trebuie să vă asigurați că nu vă veți folosi niciodată IP-ul real pentru nimic. Înregistrați-vă la un furnizor VPN bun care poate fi plătit cu criptografie! Nu-l înregistrați cu e-mailul dvs. privat, utilizați unul pe care l-ați configurat pentru identitatea dvs. falsă!!!



De asemenea, trebuie să vă asigurați că nu utilizați același browser pentru viața reală și falsă.

Aș recomanda un BRowser anti detectare cu un profil configurat doar în acest scop. Exemple ar fi CheBrowser, Ghostbrowser și altele. Eu personal, prefer CheBrowser. Trebuie să plătiți pentru acestea, dar vor exista și alte soluții care ar putea fi gratuite, doar căutați pe Google "anti detect browser" sau "multi profile browser". Se poate face și cu Chrome, dar chestia este că acele browsere standard nu sunt dezvoltate pentru cel mai bun anonimat și de aceea scapă întotdeauna date în configurația standard, așa că trebuie ajustate multe lucruri pentru a dezactiva lucruri precum urmărirea geolocalizată, WebRct etc.... Eu nu explic asta, dar dacă căutați pe Google "make chrome an anti detect browser" sau "chrome plugins anti detect" sunt sigur că veți găsi singuri soluțiile.



Pe lângă browser, merg și cu un pas mai departe, făcând toate chestiile dubioase pe o mașină virtuală pe care am instalat-o pe laptop. Rulez browserul meu antidetecție pe această mașină virtuală, salvez, de asemenea, toate documentele false etc. pe această mașină virtuală și, în plus, folosesc Veracrypt pentru a cripta și ascunde întreaga partiție utilizată pentru mașina mea virtuală. În acest fel, dacă PC-ul meu va fi vreodată confiscat sau poate pierdut, nimeni nu va putea găsi niciun lucru dubios. În acest fel, par a fi un membru onest al societății. Ei bine, asta poate părea paranoic în ochii tăi. Depinde de tine să faci acest pas mai departe pentru o securitate suplimentară. S-ar putea să nu vedeți niciun motiv pentru asta, e în regulă. Dar vă rog, partea cu browserul de mai sus, aceasta nu este suplimentară, nu trebuie sărită !!! Utilizarea unui singur browser pentru orice (în viața reală și falsă) va crea probleme și va duce la blocarea conturilor. Paypal, băncile, eBay, amazon, schimburile de criptomonede, toate au propriile lor sisteme antifraudă și își vor da seama dacă vă conectați cu conturi diferite, le vor conecta și adesea le vor semnala sau le vor interzice! La fel și dacă utilizați TorBrowser în aceste scopuri. Tor ar putea fi bun pentru multe lucruri, dar nu veți putea utiliza serviciile bancare online, PayPal etc.



Deschiderea contului bancar

Eu sunt în Europa, ceea ce explic aici în ceea ce privește deschiderea unui cont bancar, redirecționarea corespondenței etc. poate fi diferit în SUA.



Atunci când deschideți un cont bancar online, va fi întotdeauna nevoie de un anumit tip de verificare pentru a vă asigura că dumneavoastră (în calitate de deschizător de cont) sunteți cine pretindeți că sunteți! Cunosc 2 sisteme de verificare care pot fi exploatate cu ușurință, fără prea mult efort:



A) - Verificarea prin transfer bancar:

Dacă vă configurați un cont nou online, ar putea exista posibilitatea de a verifica prin transfer bancar. Caută pe Google ceva de genul "Neo Banks" sau "Neo Banks verify by bank transfer" atât în limba engleză, cât și în limba ta, pentru a găsi o listă a așa-numitelor NEO Banks. Openbank este una dintre cele care acceptă verificarea prin transfer bancar și cred că și LEO Pay. Modul în care funcționează această verificare în detaliu este că trebuie să efectuați un transfer de bani din contul dvs. existent în contul nou pe care tocmai îl înregistrați. Pentru a face acest lucru să funcționeze, este important ca numele titularului contului care trimite banii să fie similar cu numele contului destinatarului. Modalitatea de a realiza acest lucru este să vindeți online ceva ieftin pentru 20 EUR și să acceptați să fiți plătit numai prin transfer bancar. Acum, dacă te aștepți ca un tip pe nume "Alex Shulgin" să fie interesat să îți cumpere telefonul android folosit, ești foarte încântat de coincidența de a avea același nume ca el. Lucru amuzant, asta nu ți s-a mai întâmplat până acum....

Ce ar trebui să faci, înregistrează-ți contul cu acest nume și lasă-l să plătească cei 20€ pe contul cu același nume. Apoi trimiteți-i telefonul cumpărat și continuați de acolo. "Alex Shulgin" tocmai ți-a verificat contul bancar deschis cu același nume, care de acum înainte va fi același nume pe care îl vei folosi pentru identitatea ta falsă. Veți utiliza aceste detalii pentru documentele dvs. de identitate fizice sau digitale false și pentru orice demers ulterior, cum ar fi înregistrarea la serviciile de expediere a corespondenței etc. ....



B) - Verificarea cu documente digitale false

Wise.com funcționează foarte bine în acest fel. În timpul înregistrării, vi se cere să faceți o fotografie a actului dvs. de identitate și, de asemenea, un selfie cu dvs. ținând actul de identitate. Ei verifică apoi fotografiile dvs. dacă totul va fi bine de fapt și dacă numerele de pașaport sunt valabile.

Ce coincidență că telefonul dvs. este deteriorat și nu mai puteți face fotografii deoarece camera nu funcționează. Pur și simplu contactați asistența și cereți o altă soluție. Ceea ce vor găsi, este posibilitatea de a încărca documente de identitate photoshopate. Ei le verifică în detaliu, este important să folosiți documente făcute de cineva care știe cu adevărat cum să facă asta și cum să calculeze numere de pașaport valide. Există un tip pe care îl pot recomanda (detaliile de contact se găsesc la sfârșitul acestui tutorial), tot ce trebuie să știe este numele, sexul, data nașterii, adresa și naționalitatea. Îi plătiți aproximativ 100€ și în 2-3 ore veți primi 3 fișiere de imagine. Unul din față, unul din spate și unul selfie. Pur și simplu le încarci și ești aproape gata. Pentru a obține în cele din urmă numărul de cont bancar IBAN, trebuie de asemenea să vă încărcați contul cu min. 20€. Lucrul cel mai ușor aici este că acceptă și Paypal. Așadar, trebuie să creați un cont Paypal cu datele de identificare false, apoi să găsiți pe cineva care să vă trimită 20 € în acest cont (vindeți ceva) și apoi să utilizați acest nou cont Paypal fals pentru a valida noul cont bancar fals.





Câteva cuvinte despre utilizarea acestor conturi:

Nu comandați încă niciun card de bancomat, ați putea face acest lucru mai târziu, odată ce redirecționarea corespondenței și căsuța poștală sunt în vigoare!

Nu exagerați chiar de la început! Aceste conturi ar trebui încălzite un pic. Nu le încărcați inițial cu 2 000 EUR, pur și simplu nu o faceți, s-ar putea să fie semnalate. Începeți să le folosiți cumpărând și vânzând pe eBay, pentru a arăta câteva tranzacții de încredere pentru o lună sau două. Vindeți câteva lucruri și folosiți banii pentru a cumpăra lucruri precum acetonă pe eBay. Apoi, după un timp, puteți utiliza schimbători de criptograme pentru a transfera bani și a-i folosi pentru a cumpăra de la marile magazine de produse chimice.





Pretindeți că sunteți o companie

Folosiți-vă identitatea pentru a vă înregistra la namecheap.com și cumpărați un domeniu plătit cu cripto. Ceea ce aș face de obicei este ceva general, cum ar fi www.alexshulginservices.eu și construiți un site simplu pentru compania dvs. "Alex Shulgin Industry Services". Odată făcut, configurați e-mailul cu acest domeniu și folosiți întotdeauna acest lucru atunci când comunicați ca afacerea dvs. Din experiența mea, asta este deja suficient pentru a putea cumpăra aproape peste tot. S-ar putea să vă ceară înregistrarea companiei. Dacă este așa, atunci obțineți un document digital fals din sursa de mai sus. Dacă vă cer un cod de TVA, de fapt nu aveți încă unul.





Adresa dvs. fizică

Aveți nevoie de o adresă pe care să o menționați pe site-ul dvs. web, la bancă, pe eBay etc... Adresa dvs. oficială, vizibilă. Există multe modalități de a realiza acest lucru. Există companii profesioniste de expediere a corespondenței (verificați condițiile acestora, multe deschid coletele și verifică conținutul, nu le folosiți, desigur).

În toate țările care au graniță cu Elveția (Italia, Franța, Germania...) vor exista companii specializate în primirea coletelor pentru clienții elvețieni care pot apoi pur și simplu să treacă granița și să le ridice de acolo pentru a evita complicațiile legate de expedierea în afara teritoriului UE. Ați putea să le trimiteți un e-mail și să le spuneți de ce nu doriți să îl ridicați, ci să îl transmiteți la o adresă locală sau la o căsuță poștală (poate din cauza vacanței) Unele dintre ele acceptă astfel de cereri.

O altă modalitate, cea mai bună cred eu, este utilizarea unui birou virtual. De ce nu? Obțineți un birou virtual pentru serviciile Alex Shulgin Industry, folosiți această adresă peste tot și trimiteți reactivii acolo și faceți-i să le trimită la o căsuță poștală configurată cu identitatea dvs. falsă, sau trimiteți-le la un magazin local dhl și găsiți pe cineva care să le ridice de acolo sau, în funcție de paranoia dvs., poate și să le direcționeze printr-o altă adresă.



Eu procedez în acest fel de mulți ani și, din când în când, îmi schimb și identitatea falsă și compania falsă și pot să fac comenzi de oriunde și să comand și lucruri riscante și nu am avut niciodată probleme.



Surse etc...



Pentru obținerea documentelor digitale false sau, de asemenea, a cărților de identitate false fizice sau a permiselor de conducere, există un tip pe care îl pot recomanda. Eu folosesc întotdeauna serviciul său și nu am avut niciodată probleme:



Telegramă: @MyAlienID
Acte de identitate false digitale: 90€
Cărți de identitate fizice: 390€


Ei bine, așteptați-vă ca cardurile fizice să nu funcționeze la aeroporturi, controale ale poliției etc... Dar sunt excelente pentru deschiderea conturilor, ridicarea comenzilor de la oficiile poștale etc....

Sper că acest tutorial vă va ajuta să vă comandați produsele chimice în mod mai sigur.
În plus, sper, de asemenea, că cunoștințele mele de limba engleză sunt suficient de bune pentru a vă face să înțelegeți despre ce scriu.



Dacă aveți întrebări, nu ezitați să le postați aici
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Fir bun.

Tipul MyAlienID vinde pe vreo piață folosind servicii de escrow?
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Bună Kokos,

Ei bine, nu sunt sigur exact, lucrez cu el destul de mult timp deja și nu am folosit niciodată escrow.
L-am găsit de fapt pe un forum de carduri acum câțiva ani. Am cumpărat mai multe cărți de identitate și o tonă de documente digitale, mai ales atunci când am fost carding mine
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Te-am prins!

Eu nu folosesc Telegram, asta e problema - din mai multe motive

Dar mi-a plăcut ghidul tău și a fost bine scris și ușor de înțeles! S-ar putea să încerc.
Știți de unde trimite documentele?
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Trimis din Marea Britanie. Dar nu a cumpărat un card în ultimele 12 luni, cred. Poate s-a schimbat ceva, trebuie să întreb.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Sună bine!
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
ați auzit ceva din întâmplare?

de asemenea, mai există vânzători de acte de identitate false care vând acte de identitate care trec drept reale la aeroport sau la poliție? personal, am văzut un act de identitate fals verificat de poliție și care a trecut drept real... recunosc că asta s-a întâmplat acum 15 ani. totuși, dacă există posibilitatea de a obține acte de identitate false care să reziste unui control, mi se pare prudent să urmez această cale.....
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Știu despre furnizorii de acte de identitate false, dar acestea nu trec.

Cred că ID-urile de acum 15 ani sunt mult diferite de cele disponibile în prezent.
Depinde de o mulțime de factori dacă ai putea să le treci în aeroporturi sau nu... dar am un contact offline care pretinde că obține ID-uri false care trec... dar costă câteva mii de dolari.

În orice caz, cartea de identitate falsă care ar trebui să treacă la aeroport trebuie să provină de la o persoană care există IRL, astfel încât să puteți folosi persoana ei
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

Mulțumesc pentru tutorial!!!
100 de euro este foarte ieftin pentru docs și selfie dacă funcționează. Știi dacă banca cere un alt selfie, trebuie să plătim mai mult de 100 de euro pentru tipul ăla?
Am făcut un cont cu numele meu real la un exchange și mi s-a cerut un selfie de 3 ori în zile diferite până mi s-a verificat contul.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Dacă veți găsi vreodată bilete ieftine la tblisi, profitați de șansă și obțineți un cont bancar georgian, sunt pro-bussiness, fără întrebări, 0 impozit pentru veniturile străine.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ce pe bune? Este interesant. Aveți experiență în acest domeniu? Mă întreb cum ar fi posibil să o configurați cam anonim cu documente false
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Există agenții care intermediază acest lucru pentru tine, chiar și la distanță, dar sunt foarte scumpe. nu sunt sigur cât de ușor este cu documente false, dar din moment ce sunt scanări pe care le trimiți, ar trebui să funcționeze, presupun. dar având în vedere că nu raportează nimic nimănui, chiar și numele real sau compania fantomă reală este suficientă.
Știu că mai sunt câteva țări care sunt așa, dar trebuie să te duci personal. în acest caz, sunt în Europa, deci nu e prea departe, pot să vă spun în PM.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
nu, nu aveți nevoie de nimic mai mult decât atât
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
@UWe9o12jkied91d
@KokosDreams

este adevărat în cazul Georgiei. dar, de fapt, dacă vă folosiți datele reale, nu veți ști niciodată când vor fi forțați să colaboreze cu autoritățile de aplicare a legii și fiscale din UE. M-aș aștepta ca acest lucru să se întâmple în curând, deoarece, din cauza situației cu Rusia, Georgia este acum și mai interesată să fie în relații bune cu UE și dorește să devină parte a UE, iar acest lucru cu siguranță nu funcționează atunci când sprijină spălarea de bani.

DAR:

am vorbit cu aceste agenții acum un an, au contacte bune și nu au nevoie de documentul original pentru a deschide un cont.
Puteți să le trimiteți documente false și să le faceți să le înregistreze.

Cred că ar fi posibil să o faceți chiar dvs. fără să plătiți 1000€ agenției
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
1 000 EUR nu este chiar atât de mult, dar în general sunt destul de precaut când vine vorba de agenții. Știi tu, nu există onoare printre hoți haha.

Voi deschide un chat cu dvs. și cu @UWe9o12jkied91d pentru a putea discuta mai multe
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Știm că 2023 este anul în care vor intra pe lista de raportare și monitorizare, am uitat cum se numește.
 
Top