Question Prețuri tipice pentru LSD vrac?

CuriousChemist4

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua,

Are cineva o estimare a prețului pentru o cantitate mare de LSD (cum ar fi un gram) în zilele noastre? Dar prețul pentru o carte (10 foi) de doze standard (100-150ug)? Mulțumesc
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Fără să cunoașteți pe nimeni din niciuna dintre familii, veți plăti aproximativ g pe gram, desigur, dacă ați avea nevoie de oricare dintre aceste persoane, nu ați pune întrebarea
 

Chesterlen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ați tăiat din greșeală când ați spus "veți plăti aproximativ __ g pe gram"? Ar fi prețuri similare pentru vânzare mai degrabă decât pentru cumpărare și în alte țări în afară de SUA/Canada, presupunând că cineva are o legătură care ar fi dispus să cumpere aceste cantități în vrac. Care ar fi o sumă bună de negociere inițială?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Având în vedere că acesta este un tip de afacere pe care o veți face o dată în viață, probabil că ați putea negocia 5 000 de dolari pe 10 g. Am făcut o tranzacție pentru 10 g în urmă cu aproximativ 7 ani și am plătit șase și jumătate pe . Acest lucru sa întâmplat doar pentru că unul dintre oamenii din grupul nostru a fost un membru al familiei vă doresc cu adevărat noroc, dar dacă se întâmpla în zilele noastre va trebui să meargă prin gamma goblin și să plătească prețul de vânzare cu amănuntul lasă-mă să știu cum se dovedesc lucrurile îmi pare rău că nu pot ajuta mai mult
 
Top