[Actualizat] Sistem de recomandare!

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63

🗣️Bună ziua!


Prietenii tăi nu sunt încă aici? Este timpul să rezolvi asta! Invită-ți prietenii aici, invită vânzătorii pe care îi cunoști pe forum!
Să creăm cea mai confortabilă comunitate!
🚀🚀🚀

Am actualizat sistemul nostru de recomandare. Puteți obține de la 50 la 100% din profiturile Forumului din comenzile finalizate cu succes.

🤖Cum funcționează?

  • Dacă inviți un utilizator pe Forum care face cumpărături. Veți primi 2,5% (50% din profitul nostru) din fiecare dintre comenzile sale.
  • Dacă invitați un utilizator la Forum care a devenit vânzător și realizează vânzări. Veți primi 2,5% (50% din profitul nostru) din fiecare dintre comenzile sale.
  • Dacă invitați atât un vânzător, cât și un cumpărător, veți primi toți cei 5% din comandă.

Pe pagina invitați oameni, veți vedea toți utilizatorii invitați, precum și profitabilitatea fiecărui utilizator invitat.
 
Last edited by a moderator:

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
o oportunitate foarte bună pentru noi . vă mulțumim.
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Acum, când distribuiți link-uldvs. derecomandare pe BB, sunteți creditat automat. Retragerea este disponibilă de la 100$! Încercați!
Fl6eAiD5B2
 

DENMARK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Bună,

Experince probleme wirh promovarea altor forumuri, dar hai să discutăm acest lucru în octombrie, atunci când administratorul tău găsește timp.

Nu voi discuta totul în detaliu aici, dar în viitor mă aștept ca reclamele să fie din nou plătite în avans... În cazul în care BTC ar trebui să fi atins un nivel scăzut, puteți plăti aslo prin card de credit annd unele mai mult.

Îmi asum întregul risc prin oferirea unei soluții Pay Per Click și vă voi oferi o rambursare în cazul în care nbody ar trebui să faceți clic pe anunțuri. Acest lucru este unic, nu veți găsi o ofertă mai bună nicăieri.

Nu vreau ca anunțul dvs. să fie afișat tot timpul, vom lua pauze din când în când. Cu toate acestea, sunt bine să aud ideile dvs. cu privire la angajamentele pe termen lung (max. 6 luni la rând, plătite în avans.

Întârzierea actuală nu este chiar o problemă, dar am nevoie și de planificarea unui buget.

Vă voi trimite un e-mail cu detalii și aștept cu nerăbdare să aud de la dvs.

ZILE FERICITE :)
 

DENMARK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Un alt lucru: managerul dvs. mi-a propus să particip la forum și, de exemplu, să împărtășesc și să actualizez aici listele de furnizori de încredere. Aș face acest lucru gratuit, dar numai cu condiția să ștergeți toți escrocii cunoscuți din listele dvs.
 
Top