Vapează, fumează sau consumă DMT

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18

1. Vaporizați-o


Vaporizarea DMT este cea mai simplă metodă de utilizare a acesteia. Există două modalități principale de a face acest lucru:


Faceți un E-Liquid încărcat cu DMT - dizolvați pulberea într-o bază de E-Liquid (ușor disponibilă online) și apoi umpleți un stilou de vape E-Liquid cu E-juice-ul încărcat cu DMT. Puteți face sucul cât de puternic doriți, dar cea mai comună rație este 1:1. Aceasta înseamnă că trebuie să adăugați aproximativ 1 gram de pulbere de DMT pentru fiecare 1 ml de E-liquid.

VEDEȚI VIDEO



Vapați pulbere DMT brută într-un stilou de vape cu plasă sau mod -
Aceste dispozitive conțin o plasă din oțel inoxidabil care menține pulberea deasupra elementului de încălzire. Aceasta este cea mai bună metodă pentru descoperiri cu o singură lovitură. Dezavantajul este că aceste dispozitive sunt mai scumpe și necesită unele trucuri pentru a le face să funcționeze corect.

2. Fumeaz-o


DMT poate fi fumată într-o pipă sau într-un bong. Va fi foarte dură indiferent de modul în care o fumezi. Unora le place să folosească pipe de tip crack pentru a fuma DMT, deoarece pot controla temperatura mai bine decât dacă ar trebui să pună flacăra direct pe el.


Nu folosiți niciodată pulbere de DMT fără să o cântăriți mai întâi. Acest material este extrem de puternic.

3. Mâncați-o


Dacă mâncați direct pudra de DMT, nu se va întâmpla nimic. Trebuie să o amestecați mai întâi cu un inhibitor de monoaminooxidază pentru ca aceasta să funcționeze.


Aceasta este o afacere complicată și nu este ceva ce oricine ar trebui să încerce fără cunoștințe adecvate și supraveghere din partea utilizatorilor experimentați. Există două categorii de inhibitori MAO de luat în considerare - inhibitorii MAO pe bază de plante și inhibitorii MAO farmaceutici.


Preparatul pe care cei mai mulți oameni îl folosesc pentru acest lucru se numește pharmahuasca. Conceptul simulează ayahuasca folosind ingrediente sintetice. Aceasta înseamnă amestecarea DMT cu un inhibitor MAO prescris, cum ar fi Isocarboxazid (Marplan). Această combinație poate fi periculoasă - Marplan este un medicament puternic cu o listă lungă de potențiale efecte secundare.


Opțiunile pe bază de plante includ ruda siriană și vița de vie ayahuasca. Acestea pot fi preparate într-un ceai foarte puternic și amestecate cu DMT. Experiența obținută prin această metodă va varia substanțial, de la deloc psihoactivă la puternic psihoactivă.

(TRIPSITTER)

(UTILIZAȚI INFORMAȚIILE PE PROPRIUL RISC)

 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Bună ziua. Credeți că lichidul DMT poate fi conectat cu harmina pură CAS 442-51-3. Dacă va fi posibil, atunci vom avea CHANGA LIQUID. Nu am încercat, dar mă gândesc la asta. Să punem 1 gram de DMT cu 1 ml de lichid și nu știu câtă harmină. Vă rog să-mi spuneți ce credeți.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Unul dintre prietenii mei adoră DMT, mă întreb de ce.
 
Top