Doriți ajutor în proiectarea unei noi AAS.

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
În mod ideal, aș dori să fac propriul meu steroid de designer.

Nu știu prea multe despre proiectarea compușilor sau despre modul în care modificarea structurii schimbă efectele. Nu am studiat asta și pentru că Google este atât de al naibii de cenzurat încât nu mai poți găsi nici măcar site-urile de joacă.

Practic, 17-a steroid oral, derivat DHT, cât mai ușor pentru ficat posibil și, în esență, infinit anabolic - gândiți-vă la trenbolon, dar... puternic... lol.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Proiectarea substanțelor psihedelice este mult mai sigură... Mă tem că nu pot promite siguranță cu niciun steroid bioactiv, efectele trebuie determinate prin testare, iar hepatotoxicitatea nu este de presupus. Eu nu le-aș încerca pe mine.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
De asemenea, merită luată în considerare complexitatea sintezei steroizilor
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Are dreptate, este un compus cu esterul atașat apoi, după cum @Power sunt sigur că știți, atunci care este emulsionat cu BA și BB și uleiul purtător; dar complexitatea nandrolonei, de exemplu, esterul fenilpropionat, precum și esterul deconat, într-adevăr toți compușii 19-nor sunt intensi din punct de vedere chimic, cu cât se transformă mai mult în versiunea metilă sau în derivatul dht, ideea este una dintre cele mai bune pe care le-am auzit din motivele menționate, dar gândiți-vă la acest lucru M1T și superdrol, este mai ușor să imitați să spunem eq și masteron sau orice alt derivat și să schimbați ceva în acea structură chimică existentă, eventual ceva ar putea fi simplificat și poate nu, cu toate acestea, nu cunosc o fracțiune din sinteza AAS, abia știu ceva despre modul în care se comportă structura compusului, structura chimică sau calea de sinteză, dacă aș avea o sursă bună de crudități, aș fi pe ea ca grăsimea pe slănină, hormonii curați și puri cruzi nu sunt cei mai ușor de obținut imo, cum ar fi acum 10 ani părea să fie o mulțime de ea, ca o mulțime...dar sunt un fan și pe trt, așa că blast și amice de croazieră hahaha dacă vrei să vorbești despre afaceri alunecă în mesaje omule dacă nu doar pentru a factura rahat și să sară idei noi, am fost atât de fericit când am văzut mesajul tău și orice legat de AAS
 
Top