Se caută producător creativ

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Deepweb.net caută o persoană de producător creativă.

Dacă aveți aptitudini în producție, scenaristică, realizarea de conținut creativ, editare video modernă, lucrul cu rețelele sociale. Dacă darknet-ul nu te sperie și îl cunoști de prima mână și vrei să faci conținut pentru noi. Vă rugăm să ne contactați pe e-mail [email protected] sau mesaj în PM.

Trimite în primul mesaj stiva ta de programe și câteva mostre din lucrările tale.
 

JessieBB

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Cum vă simțiți? Am adorat această comunitate
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hei, frate, vreau o slujbă! Sunt dispus să realizez videoclipuri în care sintetizez și folosesc diferite medicamente, folosindu-mă de fața mea reală. Îți cer doar să-mi furnizezi aparatura de laborator, substanțele chimice și să mă plătești pentru fiecare videoclip în care sintetizez cu succes medicamentul dorit. Doresc să fiu o față publică a rebeliunii împotriva legilor actuale privind drogurile. Mi-am pierdut piciorul în urma unui cheag de sânge acum câțiva ani și, de atunci, nu-mi părăsesc niciodată locuința, care este o casă mobilă în mijlocul pustietății, pe o proprietate privată de 4,5 acri pe care o dețin. Cred că faptul că nu-mi părăsesc niciodată locuința, combinat cu faptul că toate drogurile pe care le sintetizez sunt pentru uzul meu privat, ar face ca forțele de ordine să nu poată obține dovezile de care au nevoie pentru a convinge un judecător să semneze un mandat de percheziție, chiar dacă și-ar da seama cine sunt eu de fapt! Și am de gând să fac o gaură în podeaua rulotei mele și să pun un butoi Steele în gaură, umplut până la jumătate cu pungi de fosfor roșu, iar toate ustensilele mele de laborator și drogurile să fie în permanență așezate pe o masă, gata să fie aruncate în butoi la un moment dat, urmate de o rachetă de semnalizare aprinsă! Încercați să recuperați probe din incineratorul meu improvizat, nu prea cred! Adăugați la aceasta faptul că voi fi baricadat în casa mea, ceea ce va face ca intrarea forțată să fie o chestiune de tăiere a peretelui, astfel încât să nu fiu niciodată surprins de un mandat de percheziție și cred că voi fi în siguranță față de urmărirea penală. Aș fi dispus să mă transmit în direct pe mine și pe laboratorul meu 24 de ore din 24, 7 zile din 7, iar dacă poliția va face vreodată o razie la mine și nu va găsi nicio dovadă fizică pe care să o folosească împotriva mea, cred că înregistrarea video cu mine părăsindu-mi laboratorul și primind apoi un mandat de percheziție ar fi aur pe internet! Și, bineînțeles, îi voi mulțumi constant lui BB pentru că mi-a furnizat toate instrumentele de laborator, substanțele chimice și drogurile folosite în videoclipurile mele. Nu puteți pierde nimic sponsorizând mica mea demonstrație! Ce credeți, sunteți interesați?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
De asemenea, aș fi dispus să fac recenzii video pentru produsele vânzătorilor BB, arătându-mă folosind fiecare produs, apoi dându-mi părerea cu privire la calitatea înaltă produsă. Acest lucru ar trebui să stimuleze vânzările, precum și interesul publicului pentru site-ul dvs.
 

ztar7

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Chiar crezi că vor ca tu, un tip oarecare care locuiește într-o rulotă, cu un butoi de oțel săpat în fundul acesteia (cum naiba ai obținut suficient RP pentru a face un cuptor de incinerare?); să fii imaginea acestui site?
 

vanderchemi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Sponsorizează-l pe tipul ăsta cu un singur picior care locuiește în rulota lui în pustietate. Acum!
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
niciodată să nu judeci o carte după copertă, așa cum se obișnuiește să se spună ;)

oricum, mi s-a părut puțin amuzant ;)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
de asemenea, nu o lua în nume de rău, dar se pare că tipul are un pic mai mult respect/statut mai înalt în comparație cu tine ;P
 
Top