• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Methamphetamine Care producător pentru Pseudoefedrină

Methamphetamine

MrStash

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua,

Tocmai am citit despre asta.
Știe cineva care este cel mai bun brand în DE pentru PseudoE?
Adică cel mai ieftin preț sau cel mai bun pentru a extrage. Este vorba de Rhinopront?
Și există vreo restricție la cumpărarea lor?

Regards
 

MrStash

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Am vrut să încerc metoda iod/P.
Care ar fi un înlocuitor potrivit pentru Coleman Camper Fuel?
 

MrStash

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Îmi voi răspunde singur, poate va ajuta pe altcineva
Toluen ca înlocuitor pentru Coleman Camper Fuel cu Rhinopront.
 

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2024
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Rhinopront sunt potrivite, nu mă pot gândi la o alternativă nici aici în Germania, dar ajungi să fii destul de scump de produs.

Toluenul este un solvent excelent, dar nu este ușor de obținut. Cu toate acestea, mulți solvenți sunt potriviți pentru extracție, dacă aveți o instalație de distilare decentă, puteți distila solvenți de o puritate absolut suficientă din multe produse la costuri reduse. Dacă doriți cu adevărat să treceți prin asta, vă pot răspunde la aproape toate întrebările, dar v-aș sfătui să nu o faceți.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Toate medicamentele fără prescripție medicală din Germania au un pseudo maxim de 720 mg. Vă recomand reaction duo 6 comprimate fiecare 120mg pseudo
 

FlexUndHaze

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună băieți, locuiesc în Turcia, sunt nou aici, dacă vă pot ajuta cu ceva, doar trimiteți-mi un pm, caut oameni stabili
 
Top