• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Methamphetamine Care extender pentru meth?

Methamphetamine

tcd

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 6, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua Caut un extender pentru a-mi extinde Crystal cel mai bine ar trebui să fie, de asemenea, ușor disponibil
 

Putthelimeinthecoconut

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
May 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
lăsați-l așa cum este.
Orice extender poate pune în pericol sănătatea consumatorului, chiar dacă extenderul este de fapt non-toxic, nu puteți exclude posibilitatea ca cineva să fie alergic la el sau ca cineva să fie afectat de interacțiunile dintre extender și medicamentele luate, iar în cazul unei urgențe cauzate de acesta, tratamentul medical adecvat poate fi îngreunat de faptul că nu se știe că acest extender a fost luat.
Expunerea cuiva la astfel de riscuri pentru profit nu este acceptabilă în opinia mea.
Clienții merită să primească cel mai bun produs în măsura cunoștințelor și convingerilor lor și să fie informați cu privire la conținut, astfel încât să poată lua o decizie de consum responsabilă.
Acești oameni (probabil) au încredere în dumneavoastră și ei sunt cei care vă umplu buzunarele cu bani, nu uitați asta.
 

MaxMusterman

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 6, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
desigur doar cele care nu sunt mai nocive decât pietrele și cele care nu au niciun efect la doze mici. Nu am un K prea bun și trebuie să îmi finanțez cumva consumul
 

Johnski

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 16, 2023
Messages
11
Reaction score
13
Points
3
Este meth-ul dvs. atât de bun încât îl puteți întinde?
 

AwesomeO

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Cristalele de MSM sunt perfecte, sigure pentru utilizatori, se topesc ca meth-ul pentru consumatori atunci când sunt fumate și arată ca meth-ul și se leagă cu acesta pentru a forma un cristal. Singurul mod de a o recunoaște este că se îndoaie ușor atunci când se sparge.
 

AwesomeO

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Un consumator de metamfetamină ar recunoaște imediat cofeina, cel puțin asta e părerea mea
 
Top