• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

California Vermont Event Ce medicamente ați dori să încercați?

What drugs would you like to try? I'll let you pick 1 choice and 1 alternate

  • 4-mmc

  • A-pvp

  • Methamphetamine

  • Mdma

  • Cocaine

  • Crack


Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Pe măsură ce lumea se rotește și gașca mea se mărește, la câți.....oameni voi da o mostră? Să sperăm că la mulți. Acest site și acest forum sunt de ultimă oră în abordarea noastră de a raționaliza modul în care funcționează un dnm. Ca atare, trebuie să ne păstrăm flexibilitatea de a ne ajusta cursul și conceptele pentru a ne adapta la complicațiile neprevăzute. Eu și colegii mei nu am avut o sarcină ușoară de a găsi vânzători care doresc să vândă sumele pe care noi dorim să le cumpărăm. Recunosc că este o muncă grea pentru ei.
Toată lumea vrea să vândă o uncie sau un qp, dar toată munca de teren necesară pentru a trimite în siguranță droguri prin poștă în mod anonim impune ca vânzarea a 30 de pachete de 1 gram să însemne o mulțime de ambalaje, o mulțime de etichete tipărite și o mulțime de curse poștale. De asemenea, luați în considerare prețul minim pentru a expedia absolut orice poștă prioritară este de 6 $, dacă obțineți o reducere prin Putney Bowes sau etsy sau în altă parte.
Știu cel puțin un alt mod care a schimbat cursul și am de gând să urmeze exemplul dacă nu sunt oprit, ceea ce nu mă aștept. Detaliile acestei schimbări sunt secrete pentru moment, dar ceea ce înseamnă pentru dvs. sunt eșantioane mai mari, de calitate mai bună și cineva care este responsabil și se va asigura că sunteți auziți.
Vom începe chiar de aici. Ce fel de medicamente ați dori să încercați? Chiar dacă nu sunteți eligibil pentru a primi o mostră gratuită, tot vrem opinia dumneavoastră, DACĂ SUNTEȚI AMERICAN. dacă nu sunteți american, nu-mi pasă de opinia dumneavoastră, aveți un tip pentru asta. Eu sunt tipul pentru americani. Voi pune câteva aici, dar nu ezitați să adăugați ceea ce vă place. lucrurile care primesc cele mai multe voturi sunt lucrurile care vor fi date departe. Cineva se va duce să le cumpere în cantitate și un vagabond personal îți va împacheta pachetul cu o precizie fără dinți. Voi adăuga pe listă orice medicamente noi care sunt propuse.
 

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ketamina
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Cu siguranță se poate obține acest lucru, îl voi adăuga pe listă
 

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dulce, dacă se pot avea mostre de chimicale Disso, laboratorul nostru ar dori să testeze orice. Căutăm un nou furnizor.
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Sunt din UE și am votat. Îmi place să trăiesc periculos!
 
Top