ce s-a întâmplat cu toți furnizorii de pe acest site?

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Cu ceva timp în urmă, am găsit nitrochemis care vindea 2-bromo-4-metilpropiofenonă pe care am vrut să o cumpăr, dar acum nu pot găsi decât postarea sa, dar nu pot intra în ea pentru că spune că nu există o astfel de pagină și chiar toate categoriile cu consumabile au dispărut, deci este sfârșitul furnizorilor aici sau sunt undeva, dar nu le pot vedea?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Vă mulțumesc foarte mult, nu știu de ce pot obține acces doar prin link, dar mă voi descurca cu asta
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Contactați acest furnizor chinez, Wickr me: offergood
 

jhonD

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
bro nu putem concura rata chineză, puteți vedea lista ...
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Costul produsului este de 20-30 de dolari pe kg. Care este motivul pentru acest preț?
Indiferent de locul de producție, în Asia toți reactivii pentru sinteză sunt disponibili la prețuri scăzute. Iar procesul de sinteză este foarte simplu.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8

2-bromo-4-metilpropiofenonă pentru 20-30 de dolari? Foarte ieftin, este o mină de aur!

Cum îl expediază? 4-metilpropiofenona miroase foarte puternic, nu vreau să fiu catalogat ca chimist clandestin.
Dar la naiba, o vreau.
Cum o produc, care cale o face prea ieftină (ambele, 2-bromo și cetona simplă)?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Prețurile cu ridicata pentru 4-MP sunt de 20-30 de dolari pe 1 kg. La ambalarea în butoaie de fier de 25 kg, nu există niciun miros. La bromurare, se obține mai multă 2-bromo-4-metilpropiofenonă decât s-a încărcat 4-MP, iar costul bromului și al solventului nu este ridicat, motiv pentru care costul sintezei 2-bromo-4-metilpropiofenone este atât de scăzut. Prețurile ridicate de la furnizori indică doar faptul că aceste persoane cumpără bunuri și doresc să facă bani pe utilizarea specifică a acestui reactiv. Un preț bun pentru acesta este de 100-150 de dolari pe kg atunci când se cumpără de la 10 kg.
 
Top