Ce este 8fa?

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Nu o cunosc pe aceasta;
dar poate vorbiți despre Legea privind substanțele controlate" ("Analizafactorului 8" sau "8-FA")


Analiza celor 8 factori nu este o petiție oficială de reeșalonare a canabisului, ci mai degrabă un ghid de abordare a cerințelor guvernamentale pentru reeșalonarea și reglementarea canabisului ca medicament sigur și eficient. Analiza prezintă cerințele CSA și FDA pentru demonstrarea valorii medicale a legitimării Cannabisului, precum și impactul major asupra sănătății publice pe care îl poate avea față de numeroșii pacienți pe care îi ajută. În cadrul analizei se face o analiză critică a abuzului, dependenței, utilizării medicale și a standardelor puse în aplicare pentru a reglementa programele de canabis medical în Statele Unite.


Cei 8 factori analizați includ:


  • Factorul 1: Potențialul real sau relativ de abuz al canabisului
  • Factorul 2: Dovezi științifice privind efectele farmacologice și farmacologia generală a canabisului
  • Factorul 3: Stadiul actual al cunoștințelor științifice privind drogul sau altă substanță
  • Factorul 4: Istoricul și modelul actual de abuz al acestuia
  • Factorul 5: amploarea, durata și semnificația abuzului
  • Factorul 6: Care este riscul, dacă există, pentru sănătatea publică
  • Factorul 7: Responsabilitatea dependenței psihice sau fiziologice
  • Factorul 8: Dacă substanța este un precursor imediat al unei substanțe deja controlate

sursă : https://www.safeaccessnow.org/8_factor_analysis_on_cannabis
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Este noul produs care provine din China. Am testat 40g și oamenilor pare să le placă. Nu este cel mai bun, dar își face treaba.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Care credeți că este cea mai bună chimie disponibilă în acest moment?
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
8fa din China este...., dar am învățat cum să fac ur-144 și jwh18 aici, așa că voi face asta în schimb. Tocmai am cumpărat tot ce este necesar pentru a le face pe amândouă. voi face 6 kg 3 din fiecare până la sfârșitul lunii.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ce este 8fa? Am auzit că este un gunoi inactiv.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
funcționează... să spunem că marele jwh18, ur-144 și 5f a fost un 10 perfect acest 8fa este un 5 în cel mai bun caz. Te face să te droghezi, dar nu la fel de mult ca în cazul celorlalte. Durata nu este lungă, dar nu este scurtă ... Un fel de senzație de zumzet ușor înainte de a obține un sentiment cu adevărat grozav atunci când bei. Cel mai bun mod de a o descrie. Sper că ajută. Foarte scăzut casual mare. Al naibii de sigur că nu merită cei 3k sau 3.5k pe care îi cere China.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Este ur-144 bun? Mai bun decât 018?
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Este discutabil. 018 a fost primul, cred, decât ur-144. Experiența mea spune că 018 este foarte ușor mai bun. Nu suficient pentru a mă lăuda, este mult mai bun. În ceea ce privește ușurința de fabricare, este la fel. Prefer ur-144 deoarece materialul este mult mai ușor de obținut. În concluzie, ambele sunt un produs extrem de căutat.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Id rate 8fa a 3-4 în comparație cu jwh-018. Gunoi
 
Top