Post Delivery Care este cea mai sigură metodă de livrare prin poștă?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Cred că majoritatea furnizorilor de aici vor trimite încărcătura utilă doar prin poștă.

Acest lucru poate fi periculos pentru cumpărător, chiar dacă excludem că pachetul nu va fi prins (Am putea exclude acest lucru cu un stealth bun și aceeași țară).
Dar: Vânzătorul are nevoie de o adresă (a cumpărătorului). Cel puțin pentru o anumită perioadă de timp, aceasta ar putea cădea în mâini greșite.

Cum este gestionat cel mai bine acest pericol? Cum poate fi minimizat riscul?
 

coontiect

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
personal, folosesc întotdeauna o picătură, nu are rost să risc când picăturile solide pot fi obținute pentru câteva sute de dolari. am închiriat acele mici spații de birouri comune care permit trimiterea de corespondență (~ 300 $ pe lună), am plătit oameni pentru a prinde (de preferință, cineva de încredere să plătească pe cineva de încredere), air bnb-uri. Un act de identitate fals sau un drogat cu un act de identitate deschide nenumărate posibilități

amintiți-vă că există oameni care importă sute de chei din China în fiecare săptămână, într-adevăr, principalul lucru este să găsiți furnizori solizi cu stealth solid




Întrebare rapidă, am văzut comentariul dvs. într-un alt fir n a vrut să întreb. așa că am auzit de la câteva surse chinezești că există vitually zero a-pvp fiind expediate din China în aceste zile din cauza programării etc. totuși toată lumea este încă fumat "flakka".. Deci, ce fumează toată lumea? a-pihp? de asemenea, care este diferența dintre alb și bej? o mulțime de oameni nici măcar nu mai cumpără rahatul alb... și acum toată lumea vorbește despre "beijing" (să nu fie confundat cu bej LOL). orice perspectivă?


Mulțumesc.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Cunosc doar a-pihp, deci nu pot compara. Este încă legal în unele părți ale lumii, întrebarea este cât timp... Are cineva idee despre htis?

Aș dori să îl compar cu a-pvp și a-php în laboratorul meu, în scopuri științifice, desigur.
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Nicio diferență ) Finalul ambelor este același ) Paranoic 99lvl )
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Este ca și cum ai găsi diferența dintre otrava pentru șobolani și otrava pentru gândaci.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha, asta e o analogie dată naibii
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Picăturile sunt o opțiune. Singura problemă este cât de largă este baza de clienți pe DN. Nu văd o alternativă decât dacă vrem să ne creăm propriul serviciu poștal
 

Klaplong

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Da, dar trebuie să vă ocupați în continuare de costuri, aceasta fiind principala problemă a noastră a tuturor. Dacă vin cu raze X sau cu un câine, ești 99% nebun. Un bun prieten de-al meu lucrează pentru constructori cu un câine, care găsește întotdeauna dacă există ceva. Cât de bună e furtișagul tău, cu un nas de câine nu te păcălești.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Am auzit lucruri contradictorii despre câini. În plus, știi doar ce găsește un câine, nu și ce îi lipsește. Nu mă înțelegeți greșit, pun pariu că un câine are dreptate de mai multe ori decât nu. Cartelurile Meixan trebuie să aibă o metodă. Ar putea fi o momeală foarte bună pe care un câine ar putea-o nimeri sau ceva de genul ăsta. Sunt sigur că cineva de aici are idei
 
Top