Care este cel mai rapid mod de a usca pasta de amfetamină?

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Bună ziua BB,

Am produs recent loturi consistente de pastă de viteză și dorim să uscăm o parte din aceasta, deoarece este posibil să existe unii clienți care preferă să aibă produsul lor uscat, mai degrabă decât sub formă de pastă.

Am un prieten care deține un desicator în vid și am auzit că acesta poate fi folosit pentru a usca speed. Știe cineva cât timp va dura acest lucru.

Există alternative mai rapide la acest lucru.

Mulțumesc oricui alege să citească acest lucru și să răspundă la acesta.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Poate un deshidrator de alimente? Eu am unul mic făcut de Nesco pe care îl folosesc pentru a usca ciuperci și pe care l-am cumpărat de la un magazin de electrocasnice pentru 40-50 de dolari? Nu veți putea să-l folosiți pentru a face o cantitate mare deodată, dar ați putea face un kilogram sau două de pastă în câteva ore, cred. Este practic un dezumidificator care suflă aer uscat într-un mic spațiu închis și puteți controla temperatura de la ~90F la 140F. Pudra de amph va începe să absoarbă umezeala din aer când ajunge la un anumit punct, cred, așa că nu ați putea să o întindeți pe o tavă și să îndreptați un ventilator spre ea. Dacă ați uscat-o cu această metodă și ați sigilat-o în vid, ar funcționa perfect, cred..

Îl folosesc pentru tot felul de lucruri, uscarea ierbii și a ciupercilor etc., reducerea soluțiilor sensibile la căldură, evaporarea solvenților sau a altor lichide, cristalizarea etc., așa că nu este o investiție teribilă în niciun caz.
Aveți grijă,
o7
 
Top