Question Care este prețul angro pe kg de amfetamină și metamfetamină pe piața europeană?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Aș dori să știu răspunsul la această întrebare, vă mulțumesc tuturor!
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Viteza amfetaminei este de aproximativ 1200-1800 euro pe kg în Regatul Unit este de 900 £ - 1500 £ pe KG

Mdma este de aproximativ € 4000 - € 5000 în Marea Britanie este de aproximativ £ 3500 la aproximativ 5k depinde de zone etc

Această întrebare a fost pusă de mai multe ori ar fi trebuit să treci prin fire mate
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Cum este posibil ca canabisul sau Hashish per kg whosale să valoreze mai mult decât amfetamina?
 
View previous replies…

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Da, așa este amice, un kilogram de amfetamină speed este mai ieftin decât un kilogram de hașiș și iarbă
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Deci nu cred că merită, semințele de buruieni sunt legale în țara mea, problema este că este nevoie de o suprafață mare pentru a planta buruieni, mirosul, sistemul de irigare, elicopterul poate vedea din aer ce se află în seră... dar tot cred că merită mai mult decât să produci amfetamină.
De asemenea, fabricarea amfetaminei nu este un proces ușor, ar trebui să fabric mai întâi precursorul (P2P), deoarece voi fi înșelat dacă îl cumpăr de la un furnizor chinez.
Mă gândesc să produc MDMA sau să plantez marijuana, scopul meu este să produc pe scară largă și să vând en-gros, inițial am plănuit să produc LSD, dar precursorul său (acidul lisergic) este foarte complicat de fabricat și se utilizează un număr mare de reactivi , chestia asta cu traficul de droguri este o mizerie
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
@chemistry.mob de fapt, cred că în toată UE semințele de buruieni sunt legale pentru o operațiune de creștere pe scară largă, probabil că ați avea nevoie de un cort XL și pentru a obține un randament ridicat, cel mai bine ar fi să o faceți în hidroponie, cum ar fi un RDWC, depinde de nivelul de calificare, am văzut unii tipi obținând 9oz de la 1 plantă rdwc destul de ușor, evident, experiența contează. În momentul de față, costurile cu energia electrică în Europa sunt foarte mari, așa că nu merită dacă plănuiești să plătești în mod legal, evident, sunt unii care fură energie electrică, dar casele de cultivare sunt întotdeauna prinse și da, în ceea ce privește elicopterul, care vede că este o ieșire de căldură, se folosesc camere de termoviziune pentru a găsi casele, care nu este o mare problemă cu luminile LED din zilele noastre, deoarece ieșirea de căldură este foarte minimă și dacă aveți un sistem bun de ventilație și filtre, nu este o mare problemă pentru miros, singurul dezavantaj este că durează 3-4 luni de la semințe la tăierea ierbii, cultivarea ierbii merită doar dacă ai o instalație permanentă în care recoltezi la fiecare două săptămâni și ai o plantă mamă bună și veche etc.

Amfetamina da, nu valorează mult, dar nu-ți va lua 3 luni să faci un kilogram, totul depinde de clienții pe care îi ai și de cerere.
Chimie pe termen lung cred că învățați acest lucru și stăpâni amfetamina și apoi treceți la mdma cu mdma există diferite moduri în care puteți vinde, puteți fabrica pastile xtc din mdma faci și de a face un profit mai mare. Și în ceea ce privește p2p, puteți obține precursorii din China cu ușurință de la companii legitime, la început costul echipamentului ar putea fi costisitor, dar merită după prima încercare.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mulțumesc pentru sfat amice, îmi recomanzi vreun furnizor de precursori chimici chinezi?
În cazul în care am o garanție că CAS original va ajunge la mine, pentru că, chiar dacă plătesc prin escrow alibaba și primesc un produs de substituție, nu pot cere o rambursare, deoarece precursorul chimic menționat încalcă regulile alibaba, astfel încât alibaba nu protejează achiziția mea
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Cultivarea buruienilor este un proces lung și laborios.
Va fi mai ușor decât realizarea unei sinteze, dar trebuie să depuneți timp și efort
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28

Nu cumva această situație s-a inversat complet în urmă cu 3-4 luni? Nu a fost un kilogram ca 6 000 de dolari americani pe la sfârșitul anului
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
americanii nu știu despre amfetamină, doar despre metamfetamină, pe care o au la dispoziție cu ușurință pe bază de rețetă sub formă de adderal și altele
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
În Europa, metamfetamina are un preț semnificativ mai mare decât în SUA. De obicei variază între 10-15KEUR. Nu știu dacă mă înșel, dar cred că am văzut ceva pe aici care spunea că metamfetamina en-gros în Republica Cehă este în jur de 22,500EUR/KG. Asta este ridicol

În SUA, metamfetamina este în jur de 3000USD-6000USD/KG, dar 6000 este foarte puțin probabil.
 

UrbyDOPE

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 15, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Da, cel mai mic preț posibil aici este de aproximativ 18-20k euro, poate mai mult atunci când doriți HCL și cea mai bună puritate.
12-16k este, de asemenea, posibil, dar de cele mai multe ori nu este curățat și recristalizat.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Acest lucru depinde în mare măsură de țara și regiunea exactă în cauză. Am văzut că prețurile variază foarte mult de la o stradă la alta în orașe. La fel ca în orice altceva, orașul principal al fiecărei țări este cel mai scump, centrul orașului fiind mina de aur. Cu toate acestea, numai un prost ar vinde în astfel de zone populate, în ciuda faptului că randamentul este considerabil mai bun. Amintiți-vă că banii nu au nicio valoare dacă nu îi puteți cheltui. În închisoare ajungeți oricum să cumpărați o pereche de ochelari de 300 $.

De asemenea, depinde extrem de mult de comerciantul individual. Unii oameni au prețuri ciudat de mici, care devin însă evidente odată ce testați efectiv sau chiar doar vedeți produsul. Alții au prețuri ridicole pentru produse care nu sunt decât mediocre. Dar dacă te uiți, vei găsi în cele din urmă acea persoană care are prețuri mari, dar produsele sale sunt pur și simplu minunate și merită. Calitatea > cantitatea este modul în care ar trebui să fie. Oricine produce droguri ar trebui să ceară mai mulți bani, dar să ofere un produs mai bun și nu invers.
 
Top