Question Care este presa dvs. preferată pentru pilule?

Thingofy

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Bună tuturor, sper că u sunt bine. Este prima mea postare aici și nu ultima. Am o întrebare simplă și nu este chiar o întrebare, ci mai degrabă o întrebare de opinie. Voi explica, folosesc de 1 an propria mea presă artizanală pentru XTC, dar voi crește calitatea, așa că am nevoie de o presă reală, îmi puteți da părerea dvs. despre presa dvs. trecută sau presa dvs. actuală? Acest lucru mă va ajuta să-mi aleg următoarea presă. Tx All și vă văd mai târziu.
 

0000000000

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Alo!
vrei să spui mașină? sau ștampilă?

Dacă vă referiți la ștampilă, mergeți pe orice ștampile mici, cum ar fi PP, Punisher
pentru că au nevoie de mai puțină pudră. de asemenea, evitați orice ștampile cu doza pe spate.
merge cu ceva ce arata bine în mai multe culori.
 

thenuker01

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
aveți, din întâmplare, un link pentru a achiziționa unul, deoarece nu pot găsi unde să le cumpere oriunde
 

Thingofy

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1

Bună! Mulțumesc pentru întoarcerea ur, mă refer la mașină, dar mulțumesc pentru ștampilă a fost pasul următor. dacă aveți orice întoarcere despre mașina de presă pastile sunt deschis.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
are cineva idee ce folosesc maeștrii olandezi/echipa de qdance pentru a-și face pastilele dublu colorate?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Trebuie să decideți volumul de producție (comprimate pe oră) și dimensiunea comprimatelor (cantitatea de ingredient activ și excipient). După aceea, puteți selecta echipamentul, în China există multe opțiuni, puteți comanda în părți.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Există o mașină rotativă dedicată fabricării acestui tip.

Puteți căuta pe Google și le veți găsi.

Doar scrieți (mașină rotativă pentru tablete cu două culori)
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Există o presă manuală pe care să o faceți acasă? sau o modalitate de a face o presă manuală?
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Evitați această idee, fiecare construcție manuală nu are suficientă presiune, pastilele dvs. se vor destrăma și se vor sfărâma.
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Nu înțeleg întrebarea... TDP-5 este suficient de adecvat pentru a duplica ORICE pilulă. Ingredientul(ele) activ(e) și celelalte ingrediente joacă un rol în "cât de multă" compresie din partea presei este necesară pentru a construi pastila în cauză
fără teama de a se sfărâma!!!!!!!!!!!!
 
Top