• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

News Cine va fi următorul președinte?

Who will be the next president?

  • D.Trump

    Votes: 17 94.4%
  • Joe Biden

    Votes: 1 5.6%

  • Total voters
    18

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Voi fi următorul președinte, evident 🙄
votez fidelis 2024, aș face toate drogurile legale :)

cu toată seriozitatea, cred că este o nebunie că trebuie să alegem între un violator și cineva senil. niciunul dintre acești oameni nu ar trebui să fie la conducere. cred că Trump este mai calificat, dar este un gunoi și lăsându-l să fie fața țării noastre lasă un gust amar în gura mea.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Așadar, nu-mi pasă și nu urmăresc niciunul dintre cei doi candidați principali. Dacă ar fi să pariez? Cred că Trump ar putea reuși. Idk dacă se va întâmpla asta e doar sentimentul meu astăzi
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Trump este copleșit de apariții în instanță. Biden este un președinte normal care face o treabă bună și pașnică cu NATO, UE și restul. Destul de Trumps bullying lumea ca pentru a satisface rednecks sale. JOE BIDEN SECOND TERM un lucru sigur (cu medicul său aproape)🗽libertate pentru toți
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Nu contează. Cine este Identitatea nu contează, votul tău nu contează Teoriile celui mai mic dintre două rele sunt uzate și dovedite false. Amintiți-vă tuturor.
NICIODATĂ NU SE ÎNTÂMPLĂ NIMIC. Nu și în alegerile federale din SUA. Am urmărit îndeaproape guvernul timp de peste un deceniu. Aproape niciunul dintre ele nu funcționează așa cum se sugerează. Politicienii au petrecut secole pentru a se asigura că sunt protejați de urmărirea penală. Este vorba despre ei și noi.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Frit Buchner ai nimerit-o. Nu pot fi mai mult de acord
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Frit Buchner Nu pot fi mai de acord. Acesta este un fapt
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Contează pentru victoria Ucrainei împotriva terorii rusești. Îmi place Joe Bidens (fără acuzații) gândire normală: America conduce lumea spre măreție, (dar fiul său este deranjat chemmastorbatorist)... Oh, eu sunt prea urging pentru un partener de dragoste
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
gândire normală? biden este senil. el nu poate face un discurs fără a ieși pe o tangentă. el trebuie să fie pus într-un azil de bătrâni, nu în birou. cineva obține suportul de viață bătrân pârț, Isus Hristos.

nu-mi place cât de combativ și abraziv Trump este, dar nici nu sunt opțiuni bune! cred că Biden este singurul lucru care stă între SUA și Putin, dar asta nu spune prea multe...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Da, Biden este potrivit pentru funcția de a salva lumea, dar ar putea fi mai potrivit, dar totuși este în regulă cu mine. Rezultatul contează. SUA este sigiliul defacto al lumii.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Cred că pozitiv și Biden este normal, dar slab, Trump este un huligan. Joe Biden du-te du-te du-te
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Sincer, nu văd nicio schimbare majoră, indiferent de candidatul care va câștiga. Am fost foarte îngrijorat când Trupp a fost ales. Nu sunt de acord cu multe dintre politicile sale, dar Biden sau Trump nu văd nimic major întâmplându-se. O parte a țării va fi supărată pentru o vreme, dar pariez că asta e tot
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Răul cel mai mic dintre două rele, copii, să ne alăturăm Rusiei și să ardem China? Ei sunt SINGURA amenințare la adresa dominației noastre socio-politico-economice. Glumesc, desigur, nebunii ăștia se bat cu pumnul în piept și se amenință reciproc, dar nu va mai exista niciodată o altă bombă nucleară folosită sau măcar testată. Din punct de vedere fizic, nici măcar nu poate fi făcută.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nu pot folosi o altă bombă nucleară?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Cred că dacă ar fi putut, ar fi făcut-o, dar în schimb, pentru cele mai grele dorințe de bombardament ale noastre. Folosim un MOAB. Cred că dacă ați verifica canalele oficiale, ați afla că există un tratat la nivel mondial care implică neutilizarea sau testarea armelor nucleare, dar cred că există un motiv mai obscur. În plus, la ce i-ar trebui cuiva să folosească o armă nucleară în zilele noastre, când avem sateliți înarmați capabili să facă o gaură în pământ cu o precizie de câțiva metri?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Cred că dacă ar fi putut, ar fi făcut-o, dar în schimb, pentru cele mai grele dorințe de bombardament ale noastre. Noi folosim un MOAB. Cred că dacă ați verifica canalele oficiale, ați afla că există un tratat la nivel mondial care implică neutilizarea sau testarea armelor nucleare, dar cred că există un motiv mai obscur. În plus, la ce i-ar trebui cuiva să folosească o armă nucleară în zilele noastre, când avem sateliți înarmați capabili să facă o gaură în pământ cu o precizie de câțiva metri?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Oricum ar fi, SUA pierde. Trump câștigă..........o șansă reală democrația noastră se prăbușește într-un mod similar cu Germania anilor 30/40.
Trump pierde......Oamenii ies în stradă ca pe 6 ianuarie.

Personal, îmi fac provizii de fasole pentru două luni și fac o grămadă de cartușe 6,5 creedmoor în subsol, chiar lângă laboratorul meu de chimie.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Cred că va fi același lucru cu o față diferită dacă Trump câștigă
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Sper să aveți dreptate. Totuși, fasole și muniție pentru mine. Tot ce ai nevoie este să supraviețuiești în prima lună sau două, în timp ce toți ceilalți mor de foame și se împușcă între ei.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Sunt de acord, indiferent cine este președintele. Și eu îmi fac provizii. Eu nu sunt super departe de-a lungul, dar am MREs, apă și câteva arme de foc. Nu suntem gata de buncăr, dar vreau să ajung acolo. Nu doar din cauza președintelui. Suntem un astroid rătăcit de la nevoia de a fi gata să fie pe cont propriu pentru o vreme
 
Top