de ce sunt încă obosit când iau speed

uBlock

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Am început să iau amfetamină în urmă cu aproximativ 3 săptămâni, am început cu 20 mg, deoarece nu știu cât de pură este, apoi am luat o pauză timp de 2 săptămâni, iar săptămâna trecută am luat-o de aproximativ 3 ori la 24-30 mg și în primele 2 zile am putut simți cu adevărat cum mă ajută să mă concentrez la locul de muncă și m-a făcut să mă simt foarte trezit, dar acum am luat 30 mg și brusc nu mă mai simt la fel, ce ar putea provoca acest lucru sau ar trebui să încerc să o iau pe cale orală în schimb? Mi-a plăcut foarte mult să mă pot concentra asupra muncii mele timp de 8-12 ore 😅
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Este necesar să faceți o pauză între administrarea substanței, nu trebuie să luați amfetamină pentru a vă crește propria productivitate pentru o perioadă lungă de timp. Luați o pauză timp de cel puțin 1 lună.
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Cea mai bună stare este sobrietatea și echilibrul

MUZICA este cheia

#MZK
 

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Sunt de acord ,luați o pauză și găsiți o altă modalitate de a rămâne concentrat. Sper că astăzi reușești să rămâi la fel de concentrat pe cât trebuie să fii.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Ceea ce descrieți este similar cu formarea toleranței. Nu există o modalitate specifică de a scăpa de aceasta. Cel mai bun lucru de făcut este să luați o pauză lungă, așa cum a menționat HEISENBERG mai sus. Acest lucru nu numai că va ajuta la restabilirea echilibrului neurotransmițătorilor, dar va încetini, de asemenea, formarea dependenței, pe care riscați să o întâlniți cu utilizarea regulată a stimulentelor/ În plus, dozele pe care le-ați notat se încadrează în categoria de mediu-puternic, dar nu la fel de ușor. După o pauză, puteți încerca, de asemenea, să reduceți dozele unice și frecvența de utilizare.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Luați o pauză, așa cum au spus toți ceilalți, și începeți cu poate 10mg prietene. 10-25mg de viteză bună pot ține pe cineva treaz zile întregi.

Edit: Pur și simplu faci prea mult prea des, încetinește prietene.
 
Last edited:

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Motivul acestui fenomen este toleranța. Amfetaminele aparțin clasei de substanțe care deja după prima utilizare provoacă toleranță, din cauza mecanismului lor special de acțiune. Pentru a evita acest lucru, luați o pauză de la utilizare. Organismul trebuie să fie lipsit de amfetamine timp de cel puțin două săptămâni, ideal 8-10 săptămâni.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Check jour ph în dumneavoastră piss.and obține deshidratat .there sunt unele subiecte greath helpfull aici pentru a vă sorta afară pe care.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Din păcate, pH-ul urinei nu poate fi considerat un indicator major de control pentru această problemă, dar punctul tău de vedere este unul bun, frate
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
După 2 ani daly oral dosage am fost obosit timp de o lună și dormit cea mai mare parte a timpului decât vine persoana nemotivată (dvs. a fost deja în cazul meu) înapoi triplu. Deci, să fie atent și să ia aceste pauză dacă doriți efectul maxim de la această substanță. Mănâncă bine și du-te sportiv în mișcare se poate accelera recuperarea.
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Luați tirozină, DL fenilalanină, multă vitamina c. B12 injecții sau sublinguală de preferință sub formă de metilcobalamină
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Uneori iau speed, stau treaz toată noaptea, nu mă simt obosit, iau mai mult speed și mă va face să adorm
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ai un corp/creier inteligent nu știi off . nu știi cuvântul potrivit
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Vorbesc doar despre situația mea personală. ACESTA NU ESTE UN SFAT! Pentru majoritatea oamenilor cred că Heisenberg are dreptate și, evident, știe multe despre acest subiect.

Toleranța este ceva cu care trebuie să mă confrunt pentru a continua să primesc un beneficiu de la medicamentele pe care le iau. Am un medic cu care lucrez și asta este ceea ce fac acum.

Situația mea:
Mi se prescrie un Adderall IR 20mg, 15mg și 10mg zilnic și da, construiți o toleranță la acest lucru destul de repede. Nu pot spune că simt ceva când îmi iau medicamentele, dar cu siguranță simt când nu o fac. Având în vedere că doza mea zilnică se ridică la 45 mg, mă aflu exact la limita la care medicii încep să fie nevoiți să își apere acțiunile în fața unor oameni care știu foarte puține despre medicină, dar cărora le place să le spună altora ce să facă.

Metodele mele actuale:
Oricum, există câteva lucruri pe care le fac cu sfatul medicului meu:
  • Fii inteligent cu doza, gândește-te la ceea ce trebuie să faci astăzi și dozează în consecință. Exemple: Unele zile iau doar minimul face să nu se retragă, dar dacă am ceva important se întâmplă voi lua doza completă, și, uneori, ușor mai mult. Practic luați ce aveți nevoie când aveți nevoie.
  • Există suplimente, așa cum am menționat mai sus. personal iau L-tirozină și magneziu în plus față de un zilnic
  • Acesta din urmă este prescris de două ori pe zi pentru mine. Auvelity este un medicament antidepresiv foarte unic (care funcționează pentru că și eu am depresie); Practic, este o combinație de Dextromethorphan (DXM) și Bupropion (Wellbutrin), ambele dintre acestea, DXM în special, tind să scadă toleranța la stimulente. Nu spun să alergați și să obțineți Auvelity, dar un pic de DXM la fiecare câteva zile ar putea ajuta la menținerea nivelului actual de toleranță
Pentru evidențiere:
Eu și medicul meu experimentăm acest lucru. Pot raporta că pentru mine pare oarecum eficient.

Cu toate acestea, încă o dată, cred că cel mai bun sfat a venit de la Heisenberg, și anume să faceți pauze.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
De asemenea, doresc să adaug că există o diferență uriașă între Adderall și Meth
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nu chiar, mai ales pe cale orală. Există o diferență mult mai mare între variantele racemice și dextro fie
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
41Dxflatline Mă bazez pe tine în această privință, deoarece știi mult mai multe decât mine. Am vorbit din experiență personală, și anume că efectele euforice ale metamfetaminei sunt mult mai pronunțate decât Adderall.

Nu sunt chimist și tot ceea ce cred că știu despre aceste lucruri provine de pe internet și de pe acest site minunat pe care Heisenberg et al. l-au creat.

Cu toate acestea, în răspunsul dvs. ați abordat un aspect care mă interesează foarte mult, izomerii. Înțeleg că Adderall este format din 3 părți Dextro și 1 parte Levo amfetamină, așa că aș dori să fac ceva care să fie 3:1 Methamphetamine. Deoarece metoda P2P produce un racemic, se pare că următorii pași ar fi izolarea izomerilor și recombinarea în raportul 3:1.

Sunt departe de a putea face toate acestea acasă, în bucătăria mea, și abia am început să încerc să găsesc o metodă casnică ușoară pentru P2P, cu atât mai puțin pentru restul. Așa că m-am gândit să vă anunț în caz că mă puteți îndruma spre ceva. Oh, da, nu a fost intenția mea inițială, dar ... din moment ce eu sunt aici oricum ... S-ar putea să vreau să prepar acasă și puțină Mefedronă și MDMA. 😏
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ei bine, este subiectiv, desigur, unii consideră că nivelul ridicat de racemic este euforic. În cazul celor predispuși la anxietate, epinefrina suplimentară a racemicului îi pune prea mult pe margine pentru a se simți confortabil. Adderall conține aproximativ 75% săruri dextro . Există 4 săruri în Adderall, dintre care 2 sunt dextro (25% x 2) și 2 racemice (12,5% x 2), deci 75%. Sărurile variază în ceea ce privește cantitatea reală de amfetamină din ele în comparație cu sarea inactivă. Aceasta ar fi o omisiune majoră dacă compoziția adderall ar fi fost în vreun fel orientată către un efect specific. Compoziția sa ciudată este a treia versiune a adderall de până acum. Acesta continuă să fie reformulat pentru a urmări brevetele americane. 25% nu este un număr care ar apărea pe baza testării pentru fiecare dintre cele 3 săruri, este doar convenabil.

Cred că, dacă într-o zi cineva ar înlocui adderall-ul cu o doză echivalentă de metamfetamină, nu ați observa nimic în neregulă, în afară de durata diferită. Cred că în cazul fumatului sau injectării unor doze mari non-clinice, diferențele ar fi mai evidente. Dar voi lua cu plăcere oricare dintre ele și le-am dat altora fără să le spun care dintre ele și nu au observat. Pentru a produce adderall, ar trebui doar să izolați dextro dintr-o parte din sarea freebase, jumătate din dextro recuperat dintr-o sare, jumătate din cealaltă. Același lucru pentru racemicul neatins, apoi combinați cele 4 săruri în greutate egală. Sărurile diferite se absorb diferit, dar totul se termină în cele din urmă cu freebase, astfel încât, dacă doriți cu adevărat să faceți adderall precis, trebuie doar să găsiți cantitatea reală de freebase per sare, ceea ce vă va oferi raportul real D:L.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Acest lucru este clarificator și în conformitate cu ceea ce m-am gândit să încerc. De asemenea, mă face să-mi dau seama că probabil nu voi obține ceea ce vreau. Am încercat să am o experiență mai euforică care să abordeze în continuare motivele pentru care o iau. Dar, după ce v-am citit răspunsul, mi se pare că nu voi obține acest rezultat fără a crește cantitatea pe care o iau pe cale orală sau fără a o fuma. Oricum ar fi, este academic în acest moment, deoarece încă încerc să învăț să o fac.
Mulțumesc din nou, apreciez asta.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
O prostituată bătrână din Windsor, Canada, i-a spus unui prieten de-al meu că, pe vremuri, se obținea pudră de speed pur și că, dacă o injectezi, vei avea un orgasm instantaneu. Mie mi se pare o minciună, iar el nu a menționat niciodată vârsta exactă pe care o avea, așa că "pe vremuri" ar putea fi oricând înainte de 2000
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
Mulțumesc pentru subiectul interesant. Ați putea face o concluzie cu privire la o rație perfectă pentru tendințele zilelor noastre??
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Oricine caută 30mg Adderall B974 ?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Nu este atât de greu să dormi după ce consumi viteză.

Ați încercat vreodată să dormiți atunci când sunteți pe un G-Rebound, de exemplu, la câteva ore după ce ați consumat 20 ml GBL?
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Atunci aveți o viteză proastă dacă nu este dificil 😆
 
Top