Looking for a vendor De ce nu oferă nimeni A-PVP

lookingformdpv

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
În primul rând, sunt doar un fumător de piro, nu un chimist, așa că îmi cer scuze dacă ceea ce voi spune va părea ignorant, dar după ce am urmărit videoclipuri despre sinteza metamfetaminei și sinteza apvp, mi se pare că apvp este mult mai simplă și mai puțin problematică.

Cu apihp interzis și mdphp freebase inexistent, fumătorii de pirro cer apvp, aphp etc. și este o mulțime de oameni. Pentru că noile pyrros legale sunt dezamăgire

Am căutat pe toate piețele tor mari, nimeni nu oferă apvp, în timp ce mii oferă meth și speed. Pur și simplu nu are sens pentru mine cum un astfel de decalaj de piață massieve nu este capitalizat de o singură persoană în toată UE.

TLDR; Înțeleg că mai mulți oameni doresc methadonă decât apvp, dar apvp în UE ar fi destul de profitabil și apvp este mult mai ușor de produs. De ce nu există apvp nicăieri în UE?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Astăzi gătim primul nostru lot de testare
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Bună ziua, pot să încerc?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Vă rog să mă căutați, am căutat timp de aproximativ un an.big fat zero este ceea ce am găsit.sigur aphp, apihp, etcetc.Im solid, nu drama.4real.check.me.out.thank you
 
  • Like
Reactions: $!$

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
În cazul în care succesul dvs.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Vă putem trimite mostre gratuite dacă vă aflați în Regatul Unit
 

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Sunt în Italia ar uiu putea să trimită o mostră de apvp
 

Twoje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 19, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pare un drog foarte profitabil de fabricat...
Poate fi amestecat și cu mefedronă sau speed paste?
Care este prețul pentru 1 kg în Europa?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Nu oferim încă servicii de transport acolo, dar poate vom găsi o soluție

Aș evita să le amestec pentru că ar putea interacționa
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
No cant apvp se poate amesteca cu hexedrone a-php mdvp apihp
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
În Europa pentru 2700 - 5000 € kg
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
dacă vă place să vă plimbați ca un nebun, să vă întoarceți de fiecare dată când auziți o voce în cap sau o iluzie de persecuție, sau să aruncați în toaletă ceea ce ați cumpărat, crezând că există un polițist la ușă, un efect foarte puternic, este vorba despre APVP, experiență personală, cred că de aceea nu îl puteți găsi pe piață 😉
 
View previous replies…

lapgan1

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2024
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Cum se simte? Dacă iau o doză mică, voi avea halucinații?
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
nu imediat, depinde de organism și de doza și metoda de utilizare, pentru unii într-o lună podul va fluiera, pentru alții în șase luni, dar în orice caz se va întâmpla
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Vaso a nimerit-o, 90% dintre peep nu pot atârna, sunt prinși, flutură buzele, apoi creatorul minunat amabil care încearcă să facă peep fericit este înșurubat.același motiv pentru care am încetat să mai creez pentru bani.oamenii nu pot atârna cu realul și porcii urmează o urmă de peep snapdog city chiar în cartierul tău.este o rușine simplă.majoritatea oamenilor ar trebui să stea departe de droguri.ei pur și simplu nu au fost construiți pentru a gestiona plimbarea cu racheta și vor să plece odată ce plimbarea a început.57 ani în care am văzut cum se întâmplă. e trist, la fel ca alcoolicii care beau până ajung cu creierul umed. își bat joc de oamenii care îmi spun că beau prea mult și continuă să bea până ajung cu creierul umed și nu mai au cale de întoarcere. toată lumea crede că se poate ține sub control și după toată viața mea sunt singurul care nu e mort, nu face viața, sau nu e inutil orez prăjit.Dacă cădeți în orice fel de psihoză în timp ce luați droguri, ar fi bine să vă gândiți de două ori înainte de a vă continua calea pe acest drum, pentru că sunt șanse mari să nu fie drumul potrivit pentru voi. îmi pare rău pentru ce am spus, dar sunt atât de obosit de același cântec și dans. petrec singur sau cu prietena mea. nu pot încerca cu aproape nimeni în aceste zile. oh, poveștile pe care le-aș putea spune. dar păstrez secrete, așa că asta este. Rămâneți în siguranță folk.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Ar trebui să te duci în vreo țară din uniunea post-sovietică, acolo piața este plină cu apvp doar picături moarte
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Și să vedem cum reacționează oamenii la această substanță, atât de toxică, cu siguranță leziuni cerebrale pe termen lung
Neurotoxicitatea este atât de mare
 
Top