Wuhan Alpha Omega Pharmaceutical Lab.... legit? review?

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua tuturor. Utilizator nou aici.
Zbor în Columbia pentru 2 luni săptămâna viitoare și, în timp ce sunt acolo, aș dori să înființez o mică operațiune pentru a sintetiza un pic de 4mmc în timp ce sunt acolo. Mă gândeam să încep cu 100g de 2B4MP, sau cam așa ceva...

Sunt sigur că pot obține echipamentul de laborator, dar am o mică problemă cu precursorii... cunoaște cineva un laborator legal? Wuhan Alpha Omega este legal? Știu că își fac reclamă aici, dar operațiunile lor par puțin dubioase.

De exemplu, Whatsapp-ul lor este listat aici. De asemenea, în pagina "Despre noi", apare "Jack Damon" ca "autoritate în domeniul medical", dar fotografia este o poză de rahat pe care o căutare de imagini pe Google arată că este altcineva.


De exemplu, aici, în acest alt link, eticheta cu numele său literal spune Dennis


Și aici este căutarea Google



După ce am fost înșelat pentru £ 400 de Chenhua Chems (wickr: cnbilly) cu ceva timp în urmă, eu sunt un pic reticent pentru a comanda de la acești chinezi sângeroase din nou! Mai ales cu un steag roșu ca acesta.

A folosit cineva acest furnizor?
Sau poate confirma un furnizor adecvat?

Dacă nu, s-ar putea să rămân la coke...., dar unde este distracția în asta? :)
 
Last edited:

Deedubbau

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Ați mai manipulat bromocetone până acum? Continuați să cumpărați cocaină...

Bromocetonele sunt iritante incredibil de puternice, dacă deschizi o sticlă în afara unei hote de fum, vei experimenta cum e să ai ardei iuți columbieni frecați pe tot corpul tău gol....crede-mă...
Nu e distractiv
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Nu, acesta va fi primul meu experiment științific dincolo de un simplu ReX în IPA și o extracție directă la bază din rădăcină de mimosa (recunosc că destul de greoaie).

În videoclipul meph sythesis, tipul nu are reacția care are loc într-un dulap de fum și nici nu pare să poarte un costum de protecție complet, așa cum insinuați că ar putea fi necesar.

Am observat că în celălalt comentariu menționați că majoritatea 2B4MP trimisă din China este o înșelătorie (din motivul pe care l-ați subliniat) - sunteți sigur?
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Doriți să înființați un laborator de mefedronă în Columbia - țara cocainei și a cartelurilor?
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Omul meu, nici măcar nu am aterizat pe teren încă... când mă voi instala săptămâna viitoare și mă voi reîntâlni cu prietenul meu, îmi voi face o idee despre teren (poate și despre altceva)... atunci voi stabili calea de urmat.

Nu am nevoie decât de un balon cu gât 2/3, de o pâlnie separatoare și de un condensator de reflux (acesta din urmă, uitându-mă la calea de reacție, pare a fi inutil, deoarece este folosit doar pentru ventilație; nu este nevoie ca gazele care se scurg să fie prinse și refolosite înapoi în amestec... nu?)
Plus, desigur, ingredientele precursoare.

Columbia este o țară cu 50 de milioane de locuitori... Chiar îmi spuneți că cartelul are totul sub control? Fără ejercito militar, fără poliție, fără alphabet boys care operează incognito în străinătate...?



Aș putea primi niște răspunsuri serioase, poate? Oricine? @Marvin "Popcorn" Sutton?
 
Last edited:
Top