rețeta yaba va plăti pentru ea

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Cineva știe cum să facă yaba pastilele de metamfetamină din Thailanda va plăti pentru asta.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Bună. Yaba este o pastilă de metamfetamină compusă din metamfetamină și cafeină într-un raport de 50/50 sau mai puțin (20/80). Poate că există și unele materiale de umplutură și coloranți alimentari.
 
Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Credeți că ați putea să-mi dați un tutorial cu privire la modul în care acest lucru ar putea fi făcut eu nu atât de bun la chemisrty, dar știu un chimist care ar putea face, dar au nevoie de un fel de carte de ghidare cum ar fi modul de a se alătura meth și cofeina și cum să facă meth folosind cea mai ieftină metodă cu cele mai multe randamente
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Trebuie să alegeți o metodă care să fie adecvată pentru dumneavoastră și pentru locația dumneavoastră, disponibilitatea precursorilor. Există metode de la P2P și efedrină. Acolo puteți găsi metoda de tabletare. Sper că aveți un chimist suficient de bun pentru a amesteca metadonă cu cofeină :)
 
Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Da, dar cum se amestecă metamfetamina cu cofeina? Pentru asta am nevoie de intrucțiuni. În ceea ce privește precursorii, din fericire locuiesc într-un loc în care pot obține tot ce am nevoie, nu există restricții cu privire la pseudo medicamente pentru răceală aici, așa că pot obține cât mai mult posibil. Aveți instrucțiuni despre cum să amestecați metamfetamina cu cofeina?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Este la fel de ușor ca la gătit. Trebuie să cântăriți pe cântar 100 g de metamfetamină și 100 g de cofeină în pahare, după care să le amestecați bine într-un pahar mare cu o tijă de agitare pentru a obține un amestec 50/50 de metamfetamină cu cofeină.
 
Last edited by a moderator:

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Daym G.Patton, mă întreb dacă trackzz se va întoarce vreodată cu poze? Pentru că știi cum spunem noi pe web privat, poze sau nu sa întâmplat lol.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
WTF este yaba ??? Aflați ce este meth ...
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Yaba este rahatul ăla pe care călugării din Asia îl împing pe noobs prin Pacific. Indonezia, India, Aussie, nu contează de unde de fapt, doar provine de la laboratoarele de acolo și se îndreaptă spre est, vine de la vest relativ, în funcție de locul în care vă aflați. Arată ca skittles, poate că are gust de skittles. Adderall farmaceutic ieftin, eficient, subteran, dacă mă întrebați pe mine.
Din păcate, după cum știm cu toții, războiul drogurilor este scandalos. Ai crede că acestea ar fi mai populare în scena rave din SUA, în schimb preferăm MDMA sau analogi precum BK MDMA sau Piperzine în filele noastre.

Singurul drog de design adevărat este Mefedrona. Toate celelalte sunt doar modificări la ceea ce știți deja și iubiți.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Amfetamină cu aromă de Skittles? Serios?

Un adevărat rahat.

Și, da domnule, Mefedrona va salva lumea și SUA! :LOL:
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Nu am fost surprins, adică pastilele SUA au un ușor gust de zahăr, unele chiar îl conțin pentru a amâna gustul medicamentului propriu-zis.
 

Binary68

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Cu amabilitatea ONU - Patterns & Trends of Amphetamine Type Stimulants & Other Drugs of Abuse in East Asia & the Pacific 2005 .

https://perpustakaan.bnn.go.id/site..._of_Amphetamine_Type_Stimulants_ATS_and_O.pdf - pagina 103)

Greutatea medie a unei pastile de yaba este de 90 de miligrame, iar compoziția sa include 25-30% de
metamfetamină, 60-70% cafeină și 5-10% alți lianți.

A se vedea și "Identificarea impurităților și clasificarea statistică a comprimatelor de metamfetamină (Ya-Ba) confiscate în Thailanda" https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/yaba.impurities.pdf



Deci, mă gândesc la o rețetă de 30 mg de metamfetamină cristalină măcinată
50 mg cofeină pură
10mg liant
0,1 mg etil vanilină

în ceea ce privește alegerea umpluturii/legantului - dacă este necesar - aveți nevoie de ceva care să se descompună ușor la încălzire și să nu emită gaze toxice. Poate carbonatul de calciu ușor de obținut care se descompune în CO2 și lasă un oxid de calciu solid alb (var). Acesta poate fi de obicei achiziționat din magazinele cu un dolar ca substanță chimică în dezumidificator.

Dacă faceți ceva, sunt foarte interesat să purtăm o conversație.

B68
 

roshan

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 6, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ați putea, vă rog, să-mi oferiți îndrumări sau instrucțiuni cu privire la modul de creare a unei pastile de yaba, având în vedere compoziția pe care ați menționat-o? Ar fi foarte apreciat, deoarece am acces la precursorii necesari și la ajutorul unui chimist capabil. Mă interesează în special cum să amestec eficient metamfetamina cu cofeina. Vă mulțumesc.
B68
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Trebuie să se facă astfel încât să se topească în loc să ardă, deoarece oamenilor le place să fumeze pastilele de pe folie
 
Top